احتمال این که رطوبت یا ماده شوینده در منافذ مشعل ها باقی مانده باشد بسیار زیاد است. ۵- آیا منافذ شعله ها مسدود شده اند؟ اگر به نظر می رسد شعله مشعل بالای اجاق گاز کم و ضعیف است ، ممکن است دهانه های پیلوت مسدود باشد. گاهی مسدود شدن منافذ شعله ها باعث می شود که گاز از شعله خارج نشده و عمل سوختن انجام نگیرد و برای باز کردن منافذ از یک سنجاق صاف استفاده کنید. در صورتی که شعله ها به تنظیم نیاز داشته باشند با افراد متخصص تماس بگیرید. پیدا کردن ایراد اجاقگاز یکی از نکته هایی است که باید بیشتر از قبل به آن توجه کنید.پیدا کردن علت خرابی در گاز صفحه ای نکته بسیار مهمی است که باید در آن دقت شود.

استفاده طولانی و پیوسته از گازهای صفحه ای رومیزی و استفاده کردن متوالی و پشت سر هم در روزها ممکن است باعث فشار آمدن به گاز صفحه ای و خراب شدن آن بشود. در حین تمیز کردن منافذ از گشاد و یا کج کردن آنها بپرهیزید. استفاده از تعمیر کار متخصص و حرفه ای، دسترسی به قطعات فابریک و اصل تکنوگاز و استفاده از آن، ارائه خدمات در منزل و محل و تنظیم فاکتور بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اجاق گاز از مهم ترین مزایایی هستند که در کاراسان به آنها دسترسی خواهید داشت.

این نکات نکاتی هستند از قبیل رعایت کردن کامل نکته های ایمنی و ارتباط داشتن با کارشناسانی که تعمیر گاز صفحه ای انجام می دهند و به طور کلی دست نزدن به هیچ کدام از قطعات بدون داشتن اطلاعات راجب آنها. اجازه دهید رطوبت خشک شده و از بین برود. برای خشک کردن رطوبت از سشوار هم می توانید استفاده کنید. قبل از تعمیر اجاق از آن استفاده قیمت ترموکوپل اجاق گاز اخوان نکنید. بنابراین بهتر است با توجه به میزان استفاده از این وسیله، دورههای منظمی را برای تمیز کردن آن اختصاص دهید. از دیگر نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید.

بررسی نشتی در شلنگه گاز یکی از تخصصی ترین اقداماتی است که باید توسط کارشناسان اهواز تعمیر انجام گیرد. ۶- آیا از دستگاه DOWNDRAFT استفاده می کنید؟ همیشه ار روشهای توصیهشده برای تمیز کردن استفاده کنید و مطمئن باشید که ته قابلمه و تابهها تمیز باشند. تمیز کردن و تمیز نگه داشتن بخشهای گوناگون این وسیله موجب عمر طولانیتر آن خواهد شد. یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی که می توان به آن اشاره کرد اجاق گاز است که می توان برای پخت و پز از آن استفاده کرد. با استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز در ژاو سرویس تا 95% در هزینه تعمیرو سرویس اجاق گاز خود صرفه جویی کنید.

ایندکسر