برچسب زدن به هر اتاق میتواند به آنها کمک کند تا پیرامون خانه تمرین کنند . در طول سال حیوانات دست آموز و خانگی بسیاری هستند که از خانه خارج می شوند و دیگر بازنمی گردند. یه خصوص ردیاب قابل حمل بیشتر برای کارمندانی اهمیت پیدا می کند که در خارج از مکان اصلی شرکت فعالیت می کنند. برای آن که این دستگاه ها با اتصال به سیستم موقعیت یاب ماهواره ای قادر به مکان یابی هر جسم متحرک هستند، فقط کافی است که از نظر حافظه داخلی و میزان نگهداری شارژ باتری متناسب با شی متحرک مورد نظر طراحی شده باشد.

LBS مکان یابی را از طریق آنتن های مخابراتی انجام می دهد و ممکن است 50 تا 500 متر با اختلاف نقطه را به شما نشان بدهد. قابلیت های جاسوسی به شما امکان می دهد گزارش تماس های افراد را ردیابی کنید. با استفاده از این ردیاب شخصی شما می توانید تمامی مسیرهای پیموده شده توسط بازاریاب یا پیک های شرکت را بدون محدودیت ردیابی کنید. به طور مثال جی پی اس خودرو مدل GM250 ساخت شرکت ایمن ردیاب که قابلیتهای زیادی مانند شنود، ردیابی مسیر، خاموشکردن خودرو، تعیین سرعت خودرو و …

چون آنها نیز بسته به شرایط خاص خودشان نیاز دارند ساعاتی از روز را در محیطی خارج از خانه بگذرانند و تجدید روحیه کنند. به علاوه این دستگاه برای فرزندتان نیز همراه قابل اعتمادی است.آنها نیاز دارند که ساعت هایی را با همسالان خود بگذرانند، اما برای برخی والدین این مسأله به راحتی قابل پذیرش نیست، آن هم فقط به دلیل ناامنی که در محیط های خارج از خانه احساس می کنند. اگر در خانه از افراد سالمند، مبتلا به آلزایمر، زوال عقل، اختلال حواس و توانخواه نگهداری می کنید، به خوبی می دانید که امکان اینکه این افراد دائماً در خانه تحت مراقبت باشند، وجود ندارد.

به عبارتی دیگر میتوان گفت با داشتن ردیاب همراه تنها گامی مؤثر در جهت تأمین امنیت برداشته میشود. یکی دیگر از انواع ردیاب زیر پوستی، ردیاب زیر پوستی حیوانات است. با استفاده از این ویژگی دیگر لازم نیست برای سیم کارتی که بر روی ردیاب نصب کرده اید ، داده اینترنت تهیه نمایید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد فروش ردیاب شخصی مشهد لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر