[ad_1]

این هفته Fortnite چالش های XP Xtravaganza به صورت مستقیم وجود دارد و گرچه بسیاری از آنها روشن است ، اما برخی از آنها به توضیح کمی نیاز دارند. به طور خاص ، یکی برای جمع آوری اتوبوس و RV در خانه وجود دارد Fortnite محل. ممکن است متن این چالش شما را گیر بیاندازد ، اما ما تمام جزئیات مربوط به نحوه تکمیل آن را همراه با نکاتی برای سهولت هرچه بیشتر آن برای شما داریم.

به این ترتیب اتوبوس ها و RV ها در کشور خود جمع آوری می شوند Fortnite مکانهایی برای چالش XP Xtravaganza این هفته.

خواندن توصیه می شود:

نحوه جمع آوری اتوبوس و تریلر در مکانهای بومی Fortnite

اصلی ترین چیزی که شما باید در مورد این چالش بدانید این است که “متولد” چیست Fortnite مکانها “یعنی. اینها مکانهایی هستند که وسایل نقلیه ذکر شده برای اولین بار ظاهر می شوند. به عبارت دیگر ، شما نمی توانید چالش را کامل کنید مگر اینکه از زمین تخم ریزی برداشت کنید – اگر وسایل نقلیه جابجا شوند ، این مهم نخواهد بود. با در نظر داشتن این نکته ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از وسایل نقلیه فوق را کنار بگذارید. ما توصیه می کنیم به جنوب Weeping Woods بروید و به پارک تریلر بروید ، جایی که تعدادی RV پیدا خواهید کرد.

پس از فرود ، به یکی از RV ها رفته و آن را با کلنگ خود بکشید. به یاد داشته باشید که اهداف را هدف قرار دهید تا آسیب بیشتری وارد کنند و آنها را سریعتر جمع آوری کنید. هنگامی که آن را به طور کامل از بین ببرید ، برای اتمام چالش اعتبار کسب خواهید کرد و 20000 XP خواهید گرفت. اگر قبل از جمع آوری کامل ماشین هنوز حذف شده اید ، می توانید دوباره امتحان کنید. مکان های RV ذکر شده در بالا هر بار در این مکان نشان داده می شوند ، بنابراین تا زمانی که چالش را در این فصل کامل کنید ، خطر از دست رفتن وجود ندارد.

این چالش را می توانید در هر حالت که شامل وسایل نقلیه ذکر شده باشد کامل کنید ، بنابراین یک بازی Solos ، Duos ، Squads یا Team Rumble را بارگیری کنید تا آن را امتحان کنید. و مانند اکثر چالش ها ، کل تیم شما برای اتمام آن اعتبار کسب می کند ، حتی اگر فقط یک نفر درواقع برداشت کند. بنابراین ، توصیه می کنیم که این چالش را در حالت تیمی امتحان کنید تا بتوانید به هم تیمی های خود کمک کنید تا چالش را کامل کنند (یا بالعکس). اگر در حالت تیمی بازی می کنید ، این احتمال وجود دارد که یکی از هم تیمی های شما چالش را برطرف کرده و برای آن اعتبار کسب کند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که این چالش قسمت سوم پنجم است. قبل از رفتن به قسمت های دیگر ، که کمی پیچیده تر هستند ، باید آن را تکمیل کنید. دو چالش آخر این است که Slurp را در جو رها کنید و قبل از فراموش کردن بوگی بزنید ، بنابراین حتماً RV یا اتوبوس را از قبل مونتاژ کنید.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر