راهنمای مبتدیان Splatoon 2 روندهای دیجیتال


تیم تیرانداز انحصاری نینتندو سوییچ Splatoon 2 آسان گرفتن و بازی کردن صرف نظر از سطح مهارت یا تجربه بازی با تیراندازان آنلاین ، شما می توانید به تیم خود کمک کنید در حالی که اوقات خوبی را صرف پوشاندن کارت های زیبا با جوهر می کنید. همانطور که وقت بیشتری را برای انجام این کار صرف می کنید ، ممکن است متوجه شوید که بدون تسلط بر بسیاری از قسمتهای متحرک بازی ، نسبتاً زود به فلات برخورد کرده اید. نمی توانید به سرعت روی نقشه حرکت کنید و حریف قبل از اینکه زمان تمام شود به راحتی جوهر شما را کاهش می دهد. سلاح اشتباهی را انتخاب کنید و بیشتر از آنکه سلاح بد را منفجر کنید ، زمان انتظار برای احیای آن را صرف خواهید کرد.

اما نترس! با کمی تمرین ، این نکات در کمترین زمان شما را به بالای هیئت مدیره می رساند. اینجا مال ماست Splatoon 2 راهنمای مبتدی

اطلاعات بیشتر

ابتدا کمپین را اجرا کنید

Splatoon 2 حالت استاندارد چند نفره “Turf War” به محض اتمام سری کوتاه دروس بازی در دسترس است ، اما اگر بلافاصله وارد بازی مسابقه ای شوید ، برای مقابله با بازیکنان باتجربه تر تلاش خواهید کرد. در عوض ، به گوشه بالا سمت چپ مربع مرکزی بازی نگاه کنید تا چهره ای مرموز را که چتری در دست دارد ، ببینید. به سمت آن حرکت کرده و در فاضلاب ناپدید می شود. این جاده به دره Octo است Splatoon 2یک حالت مبارزاتی کوتاه است و در مورد نحوه انجام بازی چیزهای بیشتری به شما می آموزد.

Octo Canyon که به پنج دنیای بزرگ تقسیم شده است ، هر کدام شامل پنج یا شش سطح است ، به تدریج دشواری خود را افزایش می دهد ، در حالی که شما را با عناصری آشنا می کند که در حالت چند نفره خواهید دید. در ابتدا ، گذر از هر مرحله قدم زدن در پارک خواهد بود ، بنابراین از این زمان استفاده کنید تا با سلاح های مختلف بازی سازگار شوید. در طول مبارزات ، تقریباً می توانید هر نوع سلاح را در بازی امتحان کنید ، از جمله بلاسترهای اتوماتیک از فاصله نزدیک و سلاح هایی با برد بیشتر ، که بعداً اگر بعداً وارد حالت رده بندی شوید بسیار راحت خواهد بود. چیزی را که دوست دارید پیدا کنید و احتمالاً آن را در چند نفره نیز م effectiveثر خواهید یافت. “Splat Dualies” و “Slosher” (به معنای واقعی کلمه فقط یک سطل) دو مورد از موارد مورد علاقه ما هستند.

بعداً پویایی تغییر می کند. دشمنان ضعیف Octo Canyon شما را کمی به چالش می کشند ، اما بخش های پیچیده بستر سازی آن قطعاً این کار را انجام خواهند داد. از اسفنج های غول پیکری که باید با جوهر پر شوند ، تا حصیرهای حصیری باز شده ، وجود دارد مال شما قبل از اینکه بتوانید Zapfish را در پایان هر مرحله نجات دهید ، از مناطق دشواری عبور کنید. توجه داشته باشید که چه مدت طول می کشد تا یکی از قارچ ها و کمی پرش ماهی مرکب از Inkling شما پر شود ، زیرا در نهایت وقتی به سراغ چند نفره می روید از این تجربه استفاده خواهید کرد.

این مربوط به جنگ است ، نه نبرد

اگر با شوترهای چند نفره رقابتی آشنا باشید ، وسوسه خواهید شد که یک ضربه دیوانه برای تیم دشمن بزنید و شروع به انفجار کنید Splatoon 2اما این یک اشتباه خواهد بود جنگ پیت بر اساس تعداد بازیکنانی که از بین می روید تصمیم گیری نمی شود – این برای موفقیت تیم شما کاملاً بی ربط است. همه آنچه مهم است پوشاندن کارت با جوهر بیشتر از حریفان شما است و اگر زمان زیادی را صرف تمرکز روی بازیکنان مخصوصاً آزار دهنده کنید ، به سرعت متوجه می شوید که کارت پر از جوهر دشمن خواهد بود و به سمت خود شما باز می گردد. پایه.

در عوض ، تمام تصمیمات خود را بر اساس وضعیت فعلی نقشه قرار دهید. با فشار دادن سریع می توانید آن را به صفحه بکشید ایکس را فشار دهید و نه تنها موقعیت دشمنان و متحدان ، بلکه توزیع فعلی جوهر را نیز به شما نشان می دهد. اگر منطقه ای در مرکز نقشه به ویژه مورد مناقشه باشد ، احتیاط است که یک دست بدهید ، اما محافظت از پایگاه خود باید همیشه اولویت اصلی شما باشد. اگر تیم دشمن خیلی نزدیک شود ، به محض احیا می تواند هم تیمی های شما را به عقب برگرداند که بازگشت را تقریباً غیرممکن می کند.

حتما بخوانید:
آموزش صفر تا صد بازی کالاف دیوتی

این بدان معنی نیست که شما باید حذف دشمن خود را کاملا نادیده بگیرید. اما باید تعادلی اعمال شود که شامل از بین بردن دشمنان و پوشاندن کارت با جوهر باشد. یک بازیکن عالی می داند که چگونه هر دو را انجام دهد. فقط کسی نباشید که فقط بر روی جمع کردن قتل ها تمرکز دارد – این Team Deathmatch نیست.

تو بچه ای و ماهی مرکب

فقط زمانی می توانید حملات را انجام دهید یا جوهر را روی زمین پخش کنید که به شکل کودک Inkling خود باشید. آسان خواهد بود تصور کرد که شکل ماهی مرکب فقط برای حرکت سریع از یک طرف نقشه به طرف دیگر یا رسیدن به مناطق غیر قابل دسترس در غیر این صورت مفید است. برعکس ، استفاده از ماهی مرکب اغلب ، حتی در جنگ ، بسیار مهم است.

این سلاح ها با جوهر کار می کنند که در صورت عدم استفاده دوباره پر می شوند ، اما با ماندن در یک گودال جوهر در حالی که به شکل مرکب است ، این روند بسیار تسریع می شود. حتی اگر هنوز تیم دشمن را نمی بینید ، قسمت کوچکی از جوهر را اسپری کنید و مخزن خود را در زمانی که کمتر از نصف پر است پر کنید – اگرچه کوچک است ، در پشت جوهر شما قابل مشاهده است و HUD بازی هنگام سخت کار کردن به شما هشدار می دهد. کم.

هنگام جنگ با بازیکن دیگر ، چند شوت بزنید و قبل از تبدیل شدن به ماهی مرکب و پرتاب شدن به اطراف آنها ، کمی صدمه بزنید. اگرچه هنوز هم می توان بازیکنی را دید که از طریق جوهر روی زمین شنا می کند ، اما یافتن دوباره یک یا دو ثانیه زمان می برد و به شما زمان کافی برای ترتیب دادن ضربه قاتل را می دهد.

از Super Jump استفاده کنید

مانند ماهی مرکب می توانید در اطراف شنا کنید Splatoon 2سطح چند نفره خیلی سریع است ، اما یک راه دیگر وجود دارد که می توانید حتی سریعتر به مقصد برسید. با کشیدن کارت و دوچرخه سواری بین هم تیمی های موجود ، می توانید تقریباً بلافاصله از توانایی موسوم به “Super Jump” استفاده کنید ، که به بازیکنانی که می جنگند می توانند دوباره برگردند. در عمل پرش به جای مناسب می تواند تفاوت بین برد و باخت در مسابقات به خصوص نزدیک باشد.

با این حال ، به یاد داشته باشید که در صورت عدم مراقبت ، Super Jump نیز قابل برگشت است. هیچ چیز مانع پرش شما به سمت یک تیم هم تیمی نمی شود زیرا آنها مورد حمله قرار می گیرند و همین امر می تواند شما را در هنگام فرود آسیب پذیر کند. در هر مکانی که بازیکن قصد فرود دارد ، یک نشانگر کوچک ظاهر می شود که توسط دوست و دشمن قابل مشاهده است. اگر یک نشانگر دشمن در نزدیکی شما ظاهر شد ، فقط صبر کنید و با اسلحه ای که به سمت آن نشانه رفته است صبر کنید. به محض فرود دشمن ، او را شلیک کنید تا برای چند ثانیه اضافی از جنگ محافظت شود.

لباس بپوشید و بخورید

برخلاف سریال های دیگر برای شوترهای چند نفره مانند Call of Duty یا Fortnite، تجهیزاتی که شخصیت را در آن دارید Splatoon 2 این فقط برای نمایش نیست. می توانید کلاه ، پیراهن و کفش جدیدی خریداری کنید که با قابلیت های اضافی چند نفره کامل باشد. اینها شامل جوهر اضافی ، شارژ مجدد کوتاهتر توانایی های خاص و پاداش های اضافی است که می توانید قفل کنید ، و تجربه کافی را هنگام پوشیدن برخی تجهیزات خاص بدست آورید.

تا چند سطح چند نفره جمع نکنید ، قادر به تغییر هیچ تجهیزات نخواهید بود ، اما می توانید با مراجعه به سبد غذایی Crusty Sean از میدان Inkopolis ، روند کار را بسیار سریعتر انجام دهید. با استفاده از بلیط های ویژه ، که می توانید هم در Octo Canyon و هم در حالت مشترک Salmon Run خریداری کنید ، می توانید خوراکی هایی بخرید که پاداش های اضافی را برای مدت زمان محدودی باز می کنند. یکی از آنها هات داگ است ، که باعث افزایش تجربه شما می شود و این به شما کمک می کند تا به سرعت به سطح لازم برسید. کمی بیشتر تجربه کنید تا به سطح 10 برسید و می توانید در سه حالت بازی رتبه بندی شده شرکت کنید.

حتما بخوانید:
نحوه تبدیل یک فایل PDF به Excel

او همیشه این کار را می کند ماهی سالمون در صورت وجود اجرا کنید

Splatoon 2حالت مشترک Horde ، Salmon Run ، همیشه برای پخش محلی بی سیم در دسترس است ، اما فقط برای پخش آنلاین در تاریخ ها و ساعت های خاص در دسترس است. اگر می خواهید لباس خود را در سریعترین زمان ممکن ارتقا دهید ، باید این عادت را داشته باشید که چندین بار از حالت عبور کنید. این حالت ارز ویژه ای را برای شما به ارمغان می آورد که می توانید در میدان Incopolis با تجهیزات جایزه مبادله کنید. علاوه بر این ، تجهیزات سطح بالایی وجود دارد که فقط از طریق Salmon Run می توانید برنده شوید.

Salmon Run همچنین یک روش عالی برای تقویت مهارت های شما است. حالت تعاونی مبتنی بر موج شما را مجبور به استفاده م .ثر از آن می کند Splatoon 2توابع ارتباطی محدود برای فراخوانی به محلی که مینی رئیس ها فرود آمده اند. با استفاده از پد راهنما ، همچنین می توانید مکان خود را بر روی نقشه علامت گذاری کنید و به همه اطلاع دهید که کجای گروه خود را دوباره جمع کنند.

در مورد سلاح ویژه خود فراموش نکنید

شما احتمالاً بر روی پوشاندن نقشه و بیرون بردن دشمنان با سلاح اصلی و فرعی خود تمرکز خواهید کرد ، اما مهم است که هنگام گرم شدن اوضاع ، سلاح مخصوص خود را در جیب پشت خود نگه دارید. این ها سلاح های فوق العاده قدرتمندی هستند که در طول مسابقه برنده می شوند و می توانند برای مدت زمان محدودی مورد استفاده قرار گیرند. با پر کردن سنجی که با جوهر روی زمین پر شده است ، با کنترل شی در حالت های درجه بندی ، به سلاح ویژه خود دسترسی پیدا می کنید. این می تواند به عنوان آخرین تلاش برای مناقصه استفاده شود و نباید از آن غافل شد.

سلاح های ویژه زیادی برای انتخاب وجود دارد Splatoon 2، از Bomb Launcher گرفته تا Ultra Stamp – هرکدام تفاوت های خاص خود را دارند که می خواهید در مورد آنها بدانید. به عنوان مثال ، سلاح مخصوص Baller شما را در یک کره محافظ قرار می دهد که به شما امکان می دهد بدون آسیب دیدن در اطراف نقشه مانور دهید ، در حالی که طوفان جوهر بخشی از نقشه را در جوهر شما می پوشاند و در اطراف نقشه حرکت می کند. بسته به بازیکنی که دارید ، می خواهید از اسلحه مخصوص متناسب با سبک بازی خود استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که بارگیری کامل برخی پیشنهادات خاص ممکن است کم و بیش طول بکشد ، که این امر می تواند بر تصمیم شما درباره تجهیزات آن تأثیر بگذارد.

شما باید با در نظر گرفتن هم خوب بودن مسابقه و هم توانایی های هم تیمی های خود بهترین زمان برای اجرای تخصص خود را با دقت در نظر بگیرید. گرچه ممکن است استفاده از آن فوراً وسوسه انگیز باشد ، اما نگه داشتن این سلاح مخفی تا زمانی که کلاچ در آن مسابقه نیاید ، بسیار عاقلانه تر است. استفاده از آن در آخرین لحظه بازی نزدیک می تواند مزیت لازم برای رسیدن به اوج را به شما بدهد.

با یادگیری استفاده از کنترل های ترافیک ، یک مزیت کسب کنید

در ابتدا ممکن است غیر طبیعی به نظر برسد ، اما Splatoon 2 کنترل های حرکتی بسیار دقیق هستند – شبیه کنترل های ماوس و صفحه کلید در رایانه. اگر شروع به بازی با کنترل های ترافیک کنید ، به سرعت خواهید فهمید که چگونه از آنها استفاده کنید. شما می خواهید این کار را انجام دهید زیرا کنترل های حرکتی فضای بیشتری برای حرکت به شما نسبت به استفاده از چوب ها می دهد. با استفاده از میله ها – اگرچه آنها به خوبی کار می کنند – اما با کنترل های حرکتی نمی توانید آنها را به همان راحتی روان کنید.

به شرطی که تنظیمات حساسیت مناسب را تنظیم کرده باشید ، در هنگام استفاده از کنترل های حرکتی ، نگه داشتن هدف خود بر روی هدف بسیار آسان تر است. برای تغییر کنترل های ترافیک باید داخل میدان باشید. مطبوعات ایکس روی کنترل کننده خود استفاده کنید و سپس استفاده کنید R به بخش به تنظیمات. در اینجا خواهید دید کنترل ها منویی که می توانید کنترل های حرکتی را هم در حالت دستی و هم در تلویزیون / دسک تاپ فعال کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler