راهنمای مبتدیان برای پیروزی بی عیب و نقص در Mortal Kombat 11


مورتال کامبت 11 حدود یک سال است که بیرون است و در جدیدترین جنگهای هجومی NetherRealm حملات حتی ویرانگرتر است. این یک بازی است که به شما کمک می کند طناب های نبرد را یاد بگیرید قبل از اینکه مجبور شوید سر به سر در برابر بازیکنان واقعی انسان قرار بگیرید ، اما اگر بازی نکنید مورتال کامبت 11 به درستی خواهید فهمید که بازی پس از بازی را از دست می دهید ، زیرا دشمن با هر حرکت شما مخالفت می کند و شما را با کشنده ای مضحک به پایان می برد. با استفاده از ما مورتال کامبت 11 راهنمای مبتدیان ، می توانید اطمینان حاصل کنید که این اتفاق برای شما نیفتاده است. این همان چیزی است که هنگام شروع بازی باید بدانید.

مبانی کمبت

مورتال کامبت 11 متمرکزتر از نمونه های قبلی کمتر است ، و بیشتر به موضوعات کوتاه حملات و توانایی شما در کنترل زمین بازی با حملات پرتابه ، پرش و حملات ضد هوایی متکی است. بیشتر نبردها از سه مسابقه بهترین هستند.

چهار حمله استاندارد شما مربوط به دکمه های صورت کنترل کننده شما است. در Xbox One مشت های شما به کلیدهای X و Y گره خورده است ، در حالی که ضربات شما به A و B بسته می شود. می توانید با آنها آزمایش کنید تا حملات مورد علاقه خود را انجام دهید و با حرکت دادن پد هدف در یک جهت خاص در حالی که فشار دادن یک دکمه دارید ، می توانید از حملات ویژه شخصیت استفاده کنید.

تقریباً هر حمله ای که می توانید انجام دهید به شخصیتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. مطبوعات شروع کنید یا منو در طی یک نبرد آفلاین خواهید دید انتقال لیست گزینه. این به شما امکان دسترسی کامل به تمام حرکات مبارز خود ، از جمله حملات اصلی ترکیبی را برای امتحان می دهد. ممکن است یک جنگنده دارای XYX ترکیبی باشد که آسیب زیادی می رساند ، اما ممکن است جنگنده دیگری این رشته دکمه ها را کاملا از دست داده باشد.

وقتی به دشمن خود حمله نمی کنید ، احتمالاً جلوی حملات او را می گیرید. بلوک ها در دو نوع بالا و پایین در دسترس هستند و اینکه شما جلوی حمله ورودی را می گیرید یا نه ، مشخص می شود کدام بلوک ایجاد می کنید و کدام حمله باعث دشمن می شود. بر خلاف برخی دیگر از بازی های مبارزه مانند Dragon Ball FighterZ، مسدود کردن مستلزم این است که ماشه مناسب را نیز نگه دارید و اگر زمان مسدود کردن خود را کاملاً تنظیم کنید ، می توانید با یک ضد حمله سریع دنبال کنید.

خیلی اوقات مسدود کنید و دشمن با گرفتن می تواند مقاومت کند. با ایستادن در نزدیکی موقعیت دشمن و فشار دادن LB یا L1 ، بازیکن می تواند آنها را بگیرد و یک حمله مخرب قبل از پرتاب کردن به کنار خود انجام دهد. هنگامی که گرفتار فشار سریع یکی از آنها شدید می توانید کمی استراحت کنید صورت دکمه ها ، دشمن را دفع می کند.

چگونه می توان خسارت بیشتری وارد کرد

چندین روش مختلف وجود دارد که می توانید آسیب بیشتری وارد کنید مورتال کامبت 11 و حرکت جنگ را به نفع خود برگردانید. استفاده از همه این تکنیک ها در کنار یکدیگر برای موفقیت بسیار مهم است ، خصوصاً در یک بازی سطح بالا.

ضربات مهلک: نوع جدیدی از حمله را از طریق معرفی کرد مورتال کامبت 11، حمله Fatal Blow پس از پایین آمدن سلامتی شما به زیر 30٪ در دسترس قرار می گیرد و فقط یک بار در هر دور قابل استفاده است. بدون وارد کردن ضربه توسط حریف ، آن را به درستی بکشید و حدوداً 25٪ از سلامتی آنها را با یک حرکت از بین خواهید برد.

حملات شدید: هر مبارز در مورتال کامبت 11 حملات خاصی وجود دارد که می توان با استفاده از قطعه ای از متر هجومی که در گوشه صفحه مشاهده می شود ، تقویت کرد. این کار با فشار دادن RB یا R1 در طی یک حمله خاص انجام می شود و می توانید لیستی از حرکات هر کاراکتر را بررسی کنید تا بفهمید کدام حملات می توانند تقویت شوند. از نظر عقرب ، حرکت معروف وی “نیزه” می تواند منجر به یک سری حملات سریع شود و به طور بالقوه از فرار دشمن جلوگیری می کند.

حملات زیست محیطی: هر مرحله از بازی دارای تعاملی از محیط است که معمولاً توسط شیئی در پس زمینه یا انتهای هر دو طرف نشان داده می شود. برخی از آنها جهش های بزرگ را در وسط مرحله تسهیل می کنند ، اما برخی دیگر حملات ویرانگری را امکان پذیر می کنند. اگر شمشیر ، اره برقی یا شی object خطرناک دیگری مشاهده کردید ، RB یا R1 را فشار دهید و می توانید از آن به عنوان یک سلاح یکبار مصرف استفاده کنید. با این حال ، این حملات می توانند مسدود و قطع شوند ، بنابراین از همان مراقبتی که برای حملات عادی می گیرید ، استفاده کنید.

حتما بخوانید:
طرح حمایت مالی از افشاگران فساد در دستور کار امروز مجلس قرار گرفت

حملات هوایی: حملات مبتنی بر هوا ، به ویژه ضربات وارده ، خسارات زیادی وارد می کند. با پرش به جلو و زدن B یا Circle ، می توانید قسمت قابل توجهی از سلامتی دشمن خود را از بین ببرید و آنها را برای پرواز به عقب بفرستید. این یک روش عالی برای جلوگیری از حمله آنها است ، اما باید مراقب باشید – حملات ضد هوایی مانند Down-Y و Down-مثلث در برابر ضربه شما مقابله می کنند ، به دشمن شما اجازه می دهد حملات سری خود را انجام دهد.

موارد مرگ

مورتال کامبت 11 شامل Fatalities معروف این سری است که پس از پیروزی در دو مسابقه از سه جنگ در بیشتر حالت های بازی قابل انجام است. حرکات برای هر کاراکتر متفاوت است ، همچنین ورودی دکمه هایی که برای فعال کردن آنها باید استفاده کنید.

موارد کشنده برای شخصیت شما در فهرست فهرست حرکت موجود است ، اما همه از ابتدا در دسترس نخواهند بود – یکی از ابتدا قابل استفاده است و معمولاً آسان ترین روش برای اجرا است.

در کنار نام Fatality کلمه ای را در پرانتز مشاهده خواهید کرد – “نزدیک” ، “در وسط” یا “دور”. این مشخص می کند که شما در چه موقعیتی باید کار کنید تا Fatality کار کند. برای “نزدیک” شما باید با دشمن خود روبرو شوید ، در حالی که “دور” شما را به دور بودن نیاز دارد. اگر در تعیین فاصله مناسب مشکل دارید ، حالت آموزش بازی شامل Fatality Practice است که منطقه ای از زمین را مشخص می کند.

حالت های اول سعی کنید

مورتال کامبت 11 چندین حالت مختلف برای انتخاب در منوی اصلی وجود دارد و هنگام بارگیری بازی می تواند کمی طاقت فرسا باشد. در زیر حالت هایی آورده شده است که ابتدا باید سعی کنید با مکانیک بازی آشنا شوید.

درس: بله ، آموزش بسیار مفید است در مورتال کامبت 11حتی اگر شما یک پیشکسوت بازی مبارزه هستید. این حالت نه تنها به شما یک نمای کلی از مکانیک های اساسی بازی و همچنین تکنیک های پیشرفته را می دهد ، بلکه در پایین صفحه نیز آموزش های خاص شخصیت وجود دارد. آنها هر حرکت مبارز شما را یاد نمی دهند ، اما چند مورد را به شما می آموزند که می توانید برای ادامه رقابت در مسابقه از آنها استفاده کنید.

تمرین: تمرین به شما امکان می دهد هر حمله از شخصیت خود را در برابر حریف ثابت بسنجید. از فشار مجبور به دفاع از خود ، به شما این امکان را می دهد که زمان حرکت خود را بیاموزید و ببینید دشمنان در برابر ضربه چگونه واکنش نشان می دهند. قبل از شروع یک نبرد با یک قهرمان جدید ، توصیه می کنیم روی تمرین تمرکز کنید.

حالت تاریخچه: مورتال کامبت 11حالت داستانی حدود پنج ساعت طول خواهد کشید و علاوه بر اینکه جنگ های زیادی را علیه مخالفان مختلف به شما می دهد ، شما را مجبور می کند تعداد زیادی شخصیت را نیز امتحان کنید. شما مانند دیگران در بازی بازی نخواهید کرد ، اما خواهید فهمید که چه نوع شخصیت هایی را ترجیح می دهید. با پایان حالت داستانی ، شما باید از هر تاکتیک و استراتژی که برای برنده شدن یاد گرفته اید استفاده کنید و وقتی سرانجام اعتبارات مالش می یابد ، آماده رویارویی با افراد دیگر خواهید بود.

تجهیزات و شخصی سازی

مورتال کامبت 11 دارای یک سیستم شخصی سازی گسترده است که به شما امکان می دهد نسخه کامل شخصیت مورد علاقه خود را ایجاد کنید. برخی از تغییراتی که ایجاد می کنید لوازم آرایشی خواهد بود ، در حالی که برخی دیگر ممکن است بر نحوه عملکرد یا بازی شخصیت تأثیر بگذارد.

در صفحه برای سفارشی کردن شخصیت های خود را پیدا کنید توانایی ها صفحه در اینجا می توانید توانایی هایی را که مجهز کرده اید جایگزین کنید و آنها را با توانایی های جدید تغییر دهید تا متناسب با سبک بازی شما باشد. برخی توانایی ها بیش از یک جایگاه را اشغال می کنند ، بنابراین شما باید آنها را با دقت انتخاب کنید ، اما این به شما امکان می دهد شخصیت کاملی را ایجاد کنید که مخصوصاً برای شما ساخته شده است.

همراه با پوست ، هر شخصیت در مورتال کامبت 11 از سه قطعه دنده استفاده می کند. به طور کلی ، این شامل یک سر و دو سلاح است که هر یک از آنها را می توان برای بزرگنمایی اجازه ارتقا داد. همانطور که هر یک از تجهیزات را از طریق نبرد تراز می کنید ، موارد بزرگنمایی نیز در دسترس قرار می گیرند و آمار را کمی تغییر می دهند.

حتما بخوانید:
یونیت صدف

پیشرفت دنده به قسمتهای خاصی از چرخ دنده متصل است – این بدان معناست که اگر تصمیم دارید از تیغه های جدید باراکا بر روی تیغه هایی که برای روزها دارید استفاده کنید ، باید آنها را دوباره مرتب کنید. با این حال ، به محض باز کردن قفل اسلات بزرگنمایی ، می توانید سکه هایی را خرج کنید تا آنها را ورق بزنید و به طور بالقوه اسلات های مختلفی را تهیه کنید که از موارد زوم موجود شما پشتیبانی می کنند.

با چندین روش مختلف قفل چرخ دنده و بزرگنمایی بیشتری را باز خواهید کرد. برخی از آنها از طریق حالت بازی و تکمیل برج های Towers of Time در دسترس خواهند بود که به شما پاداش سکه و ارز دیگری می دهد. اگر تجهیزات خاصی می خواهید و باید بدانید که چگونه آنها را تهیه کنید ، می توانید آن را در اینجا انتخاب کنید سفارشی سازی صفحه و در آن به طور کامل نحوه باز کردن قفل آن شرح داده خواهد شد.

قفل بسیاری از سایر امکانات شما در Krypt باز می شود ، این یک حالت مبتنی بر مطالعه است که با صندوقچه ها پر شده است. قفل اکثر آنها با استفاده از ارز استاندارد بازی سکه قابل باز شدن است و جعبه هایی که نیاز بیشتری دارند جایزه هایی مانند تجهیزات جدید ، مرگ و میر جدید و مواردی برای افزایش دارند. برخی دیگر به موارد خاصی مانند قلب نیاز دارند که می توان با انجام Fatalities به دست آورد.

Krypt در نگاه اول کوچک به نظر می رسد ، اما با ادامه پیشرفت می توانید آن را گسترش دهید. چکش در اتاق اول می تواند درها و دیوارهای آسیب دیده را سوراخ کند. همچنین پازل هایی پیدا خواهید کرد که در نهایت مسیرهای اضافی را باز می کنند.

شما قادر نخواهید بود که به Crypt وارد شوید و هر آنچه را که می خواهید با یک حرکت دریافت کنید. در عوض ، شما باید بین برج های زمان یا برج های کلاسیک و دخمه به عقب و جلو بروید و سکه هایی را که دریافت می کنید در این راه خرج کنید. هنگامی که حالت داستان را شکست دادید ، این فعالیت اصلی شما خواهد بود که با بازیکنان دیگر درگیر نشوید.

یک مشت مبارز مسلط شوید

می توان یاد گرفت که توانایی های هر جنگنده چیست مورتال کامبت 11اما عملی نیست به هر حال بر اساس حرکت آنها احتمالاً به سمت تعداد معدودی از مبارزان گرایش خواهید داشت. هنگامی که شخصیتی را که دوست دارید پیدا کردید ، باید دو برابر شوید تا حرکت آنها را یاد بگیرید و آنها را بهبود ببخشید. پس از همه ، بهتر است یک مشت تخصص داشته باشید تا اینکه با انتخاب زیادی از مبارزان آشنا شوید.

پیروی از این توصیه ها ممکن است به شما برتری نسبت به حریفانی که با بازی آشنایی بیشتری دارند ، ارائه دهد ، اما احتمال دارد که شخصیت های مختلف را بازی کنند. اولویت شما باید تسلط کامل بر یک شخصیت باشد. بهتر است هر از گاهی برای کشف شخصیت های دیگر کمی استراحت کنید ، اما برای تسلط بر تعداد معدودی انتخاب کنید.

این ممکن است به نظر برسد که نیاز به کمی وقف دارد. اما تسلط بر چند جنگنده این فرصت را به شما می دهد تا مهارت های خود را تقویت کنید ، و در صورت مواجه شدن با مخالفان جدید به تهدید بزرگتری تبدیل شوید.

از تست آموزش گرفته تا باز کردن قفل چرخ دنده در حالت مطالعه ، می توانید طناب های آن را بیاموزید مورتال کامبت 11 و پیروز (حداقل بیشتر اوقات) بیرون بیایید. علاوه بر زمان صرف شده در بازی برای ارتقا in مهارت های خود ، سه نکته اضافی برای دستیابی به نتایج خوب در Mortal Kombat 11 وجود دارد.

ابتدا وقت بگذارید و با بازی ، شخصیت ها ، اسلحه ها و سفارشی سازی های آن آشنا شوید. دوم ، وقت بگذارید و تمرین کنید ، فقط روی حرکات و مهارت های جدید کار کنید. در آخر ، مبارزان مورد علاقه خود را انتخاب کنید و نقاط قوت و ضعف آنها را در داخل و خارج بیاموزید.

به عنوان نکته آخر: موفقیت این بازی تا حد زیادی به این بستگی دارد که بازیکن یاد بگیرد چگونه در بهترین بازی های سه گانه از زمان به سود خود استفاده کند. با مطالعه بازیکنان با بالاترین رتبه ، این تکنیک ها را بیاموزید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.org