راهنمای جهان های خارج: نکات و نکاتی برای زنده ماندن در فضای عمیق


جهان های بیرونی سرانجام در نینتندو سوییچ ساکن شد و یک RPG قابل کنترل به دست آورد که شباهت زیادی به رویکرد مدرن سری Fallout دارد. در ابتدا در پاییز سال 2019 برای PS4 ، PC و Xbox One منتشر شد. با این حال ، قبل از شروع مأموریت از طریق ستاره ها ، اطلاعات مهمی وجود دارد که باید بدانید. هنگام پذیرفتن (یا دوستی با آنها) بسیاری از شرکت های بزرگ در فضای عمیق ، چیزهای زیادی برای مدیریت وجود دارد. از رابطه با همراهان ، تا مدیریت موجودی کالا و حتی استفاده از مشخصات صحیح برای شخصیت شما ، ما یک راهنمای مقدماتی برای حمایت از زندگی تهیه کرده ایم.

اطلاعات بیشتر:

نکات و ترفندهایی برای بقای دنیاهای خارج

موجودی خود را با دقت مدیریت کنید

اعتبار برای کانال YouTube Couch Command

غارت جهان های بیرونی به وفور است مرتباً جیب های خود را با سلاح های جدید ، وسایل شفابخش و زره پوش مرتب می کنید. بسیاری از این موارد باید با استفاده از آنها تعمیر شوند ، زیرا سلاح ها پس از شلیک خراب می شوند و زره پس از آسیب شدید از بین می رود. شما می توانید این را از صفحه موجودی مشاهده کنید.

اطمینان حاصل کنید که بالاترین چرخ دنده خود را مجهز کرده یا بقیه را از هم جدا یا بفروشید. اما همیشه مطمئن شوید که سلاح یا کلاه ایمنی اضافی دارید ، فقط در صورت شکستن اسلحه هنگام انجام تحقیق. با توجه به این نکته ، توصیه می کنیم در حین تحقیق ، تا آنجا که می توانید مصرف کنید.

در هک کردن سرمایه گذاری کنید

در ابتدای بازی شما قادر به از بین بردن برخی از نکات احتمال هک شدن خواهید بود. به شدت توصیه می شود که چند نکته در هک کردن سرمایه گذاری کنید ، مهم نیست که هدف شما چه مجموعه ای است. در جعبه ماشین های فروش زیادی پیدا خواهید کرد که به شما امکان خرید اقلام مختلف را می دهد. اما اگر توانایی هک شما از 20 بیشتر باشد ، شما همچنین می توانید وسایل خود را روی این ماشین ها بفروشید. سطح هک 40 به بازیکنان این امکان را می دهد تا به موارد محدود شده برای فروش در دستگاه های فروش دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، سرمایه گذاری در هک کردن به شما این امکان را می دهد که اتوماتیک مکانیک را به طور موقت خاموش کنید تا مأموریت های شما نرمتر شود.

مراقب خدمه خود باشید

باز کردن قفل ماهواره ها یک قسمت اصلی بازی است و مزایای زیادی دارد. شما نه تنها اسلحه دیگری در کنار خود خواهید داشت ، بلکه محموله بیشتری نیز خواهید داشت! همنشینان در کنار شما بالا می آیند و همچنین درختان مهارت خود را دارند.

حتماً گاه به گاه برای مکالمات جدید و حتی جستجوی جدید وارد سیستم شوید. اطمینان حاصل کنید که آنها برای محافظت بیشتر به بهترین تجهیزات مجهز هستند ، زیرا در صورت به صفر رسیدن سلامت آنها در هنگام تیراندازی از بین می روند. همچنین ، حتماً سلاح دلخواه خود را در اختیار آنها قرار دهید تا آنها را تا حد ممکن کشنده جلوه دهد.

همه چیز را پاک کنید

دنیای بازی دقیقاً باز نیست. این مکان با مناطق کاملاً دست ساز و پر از گوشه های کوچکی که می توانید در آن قدم بزنید پر شده است. اگر فقط نگاهی به اطراف بیندازید ، بسیاری از وسایل و وسایل دیگر را برای تجارت پیدا خواهید کرد.

حتما بخوانید:
راه فراتر از ساعت: چیزهای جدید در دنیای فناوری پوشیدنی

به یاد داشته باشید که کالاها را از سرقت تمیز نکنید و درها و ظروف قفل شده را زیر نظر داشته باشید. متوجه خواهید شد که در اطراف قفل وجود دارد و ما دریافته ایم که بازگشت به مناطق قفل شده پس از گرفتن قفل کافی همیشه یک غنیمت بزرگ به همراه داشته است. حتی اگر این موارد خیلی مفید نباشند ، باز هم می توانید آنها را به قیمت پول بفروشید. با توجه به این نکته ، همیشه بهتر است که از نظر آماری وزن خود را که می توانید در منوی موجودی در گوشه بالا سمت چپ ، متناسب با سطح شخصیت خود ، پیگیری کنید. اگر نزدیک به رسیدن به حداکثر مبلغی که می توانید حمل کنید ، وارد منطقه جدید نشوید.

هوشمندانه بازی کنید

در طول بازی ما ، متوجه شدیم که بسیاری از اهداف جستجوی جانبی در نزدیکی مکانهای جستجوی اصلی من واقع شده اند. توصیه می شود برای کاهش رفت و برگشت ، تلاش ها را ترتیب دهید و با تمام NPC های موجود در مکان های مرکز صحبت کنید. اگر یک شرکت بزرگ کهکشانی یک چیز را دوست دارد ، این کارایی است. یک نکته این است که شما می توانید در واقع همه تلاش های موجود در نقشه را به صورت غیر قابل اعتماد نشان دهید. به ترمینال ناوبری غیرقابل اعتماد بروید و فشار دهید تلاش های غیرفعال را تغییر دهید برای برجسته کردن هر سیاره ای که جستجوی شما را شروع کرده است. این کار برنامه ریزی مسیر شما را بسیار آسان می کند.

قهرمان نباش

جهان های بیرونی در عوض ، با دادن راه های بی شماری به بازیکنان برای کنار آمدن با یک مشکل یا چالش ، بر جنگ تأکید نمی کند. اما اگر باز هم با برخی از دشمنان روبرو شدید یا حتی تصمیم به جذب متحدان خود دارید ، آنها را دست کم نگیرید.

ما چندین بار وارد نبرد شدیم ، اما برای شکست در مقابل دشمنانی که در گوشه گوشه ای قرار داشتند ، شکست خوردیم. به یاد داشته باشید که در شرایط خارج از منزل به دقت قضاوت کنید و به دنبال دشمنان اضافی باشید. و اگر دشمنان از شما پیشی گرفتند ، نمی ترسید بعداً به منطقه ای برگردید. وقتی می توانید در جستجوی متفاوتی متناسب با سطح شخصیت خود شرکت کنید ، فایده ای ندارد که بارها و بارها بمیرید.

پست باش

کاربران Stealth تعدادی ابزار در این بازی برای تسهیل فعالیت های مخفی خود دارند. بازیکنان می توانند از میان چمن های بلند دزدکی حرکت کنند تا در خارج از خانه از دشمنان پنهان شوند. هنگامی که در خانه نیستید ، بازیکنان می توانند قبل از شروع حمله مخفی کاری برای خسارت پاداش ، از پوشش برای پوشش آنها استفاده کنند.

شما همچنین می توانید به یک کفن هولوگرافیک دسترسی پیدا کنید ، که اساساً یک ماسک هولوگرافیک به دور شخصیت شما می اندازد و به شما امکان می دهد در مکانی برجسته پنهان شوید. اگرچه این لباس استتار را طراحی می کند ، اما کفن برای دشمنانی که خیلی نزدیک می شوند ، آشکار می شود. همچنین می خواهید شاخص هوشیاری بالای سر دشمن را کنترل کنید. کفن هولوگرافیک در جستجوی “همه جا” در طبقه دوم کشتی شما واقع شده است.

حتما بخوانید:
بهترین وکیل ملکی چه ویژگی هایی دارد؟

گزینه های خود را بسنجید

در طول ماجراهای خود بدون شک چند دوست خواهید یافت و دشمنان بیشتری خواهید ساخت. انتخاب طرفین درگیری موقعیت شما را با شرکت ها و جناح های مختلف بازی تغییر می دهد. می توانید ارزش جناح خود را در منوی کاراکتر نظارت کنید.

این وضعیت بر توانایی شما برای سفر به مکان های خاص تأثیر می گذارد و اگر گروهی با شما خصمانه شوند ، ممکن است در یک نگاه آتش باز کنند. با گذشت زمان ، گرما ممکن است با برخی از شرکت های خاص کاهش یابد ، به شما این امکان را می دهد که یک بار دیگر با آنها تعامل کنید.

خواهید فهمید که این همیشه کارساز نخواهد بود ، زیرا برخی از تلاش های اساسی به تصمیماتی نیاز دارند که تأثیرگذار بر دنیای بازی برای زمان کودک نوپای شما باشد. بهتر است قبل از تصمیم گیری با تمام NPC های درگیر صحبت کنید و حتی با همراهان خود مشورت کنید.

اصلاح و مقابله با سلاح ها و زره های خود را فراموش نکنید

ضروری است که از فرصت برای بهبود تجهیزات خود غافل نشوید جهان های بیرونی. میزهای کار را می توانید در کشتی خود یا در مکانهای خاصی در مراکز بزرگتری که برای تنظیم تسلیحات و سپرها به آنها دسترسی دارید ، پیدا کنید. از اینجا می توانید اصلاحاتی را به اسلحه هایی اضافه کنید که بر اساس مودهایی که از طریق تحقیق پیدا کرده اید ، امتیازات خاصی می دهد. آنها می توانند از افزایش دوام سلاح ، افزایش آسیب و حتی شامل پیشرفت های اساسی باشند. شما همچنین می توانید اسلحه ها و زره های خود را حفاری کنید تا کارایی آنها افزایش یابد ، اما به خاطر داشته باشید که این کار هزینه کمی خواهد داشت.

از نسخه نینتندو سوییچ اجتناب کنید (در صورت امکان)

بندر نینتندو سوییچ از دنیای خارج در 5 ژوئن سال 2020 راه اندازی می شود ، اما متأسفانه این بیش از حد انتظار پایین آمدن رتبه است. PS4 و Xbox One برتری خود را نسبت به سوییچ که گرافیک و دید آن چیزهای بسیار دلچسبی است ، حفظ می کنند. در بالا تصویری از یکی از هاب های بزرگ وجود دارد و به وضوح می توانید تار بودن بافت ها را مشاهده کنید. شما باید گیم پلی خود را فدای دیده شدن کنید زیرا برای خواندن آنها باید خود را مستقیماً در مقابل بسیاری از این تصاویر قرار دهید. در غیر این صورت ناخوانا هستند. ناگفته نماند ، دارایی های متعددی به طور کامل حذف شده اند تا راه اندازی سوئیچ آسان تر شود.

Switch دارای مزیت کنترل های ژیروسکوپ است ، اما اگر می توانید روش های دیگری برای بازی The Outer Worlds پیدا کنید ، ما یک کنسول متفاوت را پیشنهاد می کنیم. با تعویض ، دنیای خارج تقریباً 50 درصد کندتر است و مدت شارژ آن به طرز دردناکی است. بنابراین ، می توانید قابلیت حمل کنترلرهای سوئیچ را بدست آورید ، اما نمی توانید از گرافیک ناامید کننده استفاده کنید. اگر می توانید بازی را به جای Xbox One یا PS4 انجام دهید ، اکیداً توصیه می کنیم این کار را انجام دهید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir