دیزنی + چقدر است؟ برنامه ها ، قیمت ها و مشخصات توضیح داده شده است


آیا به دنبال پرخوری ، تماشای برخی از فیلم های مورد علاقه کودکان خود هستید یا چند ساعت بچه های خود را مشغول کار می کنید؟ Disney + ممکن است راه حل مناسبی باشد.

اگر قصد خرید اشتراک یا حتی استفاده از نسخه آزمایشی رایگان را دارید ، در اینجا آنچه را باید درباره قیمت ، برنامه ها و ویژگی های خاص مختلف سرویس پخش جریانی بدانید آورده شده است.

همه چیزهایی که می توانید منتقل کنید: 7 یا 70 دلار

مدل قیمت گذاری دیزنی + ساده است: با 7 دلار در ماه (یا 70 دلار در سال) ، هر آنچه + دیزنی ارائه می دهد را دریافت می کنید. هیچ سطح دیگری از خدمات و سایر قیمت های ماهانه وجود ندارد. حداقل تعهدی برای دریافت این قیمت وجود ندارد و در هر زمان می توانید آن را لغو کنید.

در حالی که کاتالوگ دیزنی + هنوز به اندازه Netflix یا Amazon Prime Video عمیق و گسترده نیست ، دیزنی تضمین می کند که با افزایش انتخاب محتوای خود ، بسیاری از ویژگی های عالی را برای جبران خواهید داشت.

اکنون برای دیزنی + ثبت نام کنید

هر حساب می تواند با رزولوشن 4K ، با HDR در فیلم ها و نمایش هایی که از این استانداردها پشتیبانی می کنند ، جریان داشته باشد. برخی از عناوین موجود در HDR از Dolby Vision استفاده می کنند که کیفیت تصویر حتی بهتری از HDR10 ، قالب اصلی HDR را ارائه می دهد. Dolby Atmos نیز ظاهر می شود ، اگرچه عناوینی که از این قالب شگفت انگیز صدای فراگیر پشتیبانی می کنند به تولیدات جدید محدود می شوند.

حتما بخوانید:
راهی غیر از پناهندگی برای مهاجرت حتی اگر پول نداشته باشیم!

می توانید حداکثر چهار جریان همزمان داشته باشید که در صورت عدم توافق خانواده در مورد تماشای برنامه ، باید به شما کمک کند. با داشتن حداکثر هفت حساب کاربری در هر حساب ، در حفظ توصیه هایی که برای هر یک از اعضای خانواده مناسب است ، مشکلی نخواهید داشت و بعید به نظر می رسد که جیغ هایی در مورد اینکه چه کسانی در فصل آخر نمایش انتخاب شده خود پیش از این رقابت کرده اند ، بشنوید.

حتی بیشتر با هولو

اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد! از آنجا که دیزنی با خرید 21st Century Fox مالک Hulu است ، می توانید اشتراک دیزنی + را به حساب Hulu خود اضافه کنید. قیمت ثابت است ، اما شما می توانید با دسترسی به هر دو کاتالوگ محتوا در یک رابط کاربر ، زندگی جریان خود را ساده کنید.

علاوه بر این ، با ESPN

بسته UFC 237 ESPN Plus PPV

صحبت از بسته ها است ، فراموش نکنیم که دیزنی سهم عمده ای در یکی از بزرگترین مارک های ورزشی دارد: ESPN. بنابراین ، مدیران متبحر در دیزنی تصمیم گرفته اند که اگر با یک بازی سه گانه در خدمات پخش جریانی این شرکت کار کنید ، به پاداش نیاز دارید. ترکیب این سه بسته به خودی خود گران نیست. اما اگر برای Disney + ، ESPN + و Hulu ثبت نام کنید ، می توانید ماهیانه 5 دلار در هزینه های فردی این خدمات صرفه جویی کنید. هر سه ماهانه فقط 13 دلار به شما ارائه می دهند. اگر به محتوای دیزنی برای بچه ها به علاوه ورزش و محتوای بیشتر بزرگسالان نیاز دارید ، بازی سه گانه بسیار مهم است. ما همچنین دوست داریم که شما از طریق یک رابط به همه سرویس ها دسترسی داشته باشید.

حتما بخوانید:
بهترین معاملات برای نمایشگرهای Black Friday 2020: BenQ ، Dell ، Samsung

رایگان با Verizon

اگر نمی خواهید هزینه Disney + را بپردازید و مشتری Verizon هستید ، ممکن است خوش شانس باشید. همه مشترکان فعلی و جدید Verizon با برنامه داده نامحدود یک سال دیزنی + را کاملاً رایگان دریافت می کنند. کاربران پهنای باند Fios و 5G نیز واجد شرایط معامله هستند. با تمام شدن سال ، دیزنی + از شما برای هزینه مشترک عادی هزینه کسر می کند ، بنابراین اگر حساب دیزنی + شما در بودجه شما نیست ، یک یادداشت خروجی بنویسید. این بدان معنی نیست که دیزنی + بیش از قیمت آن را توجیه می کند.

بیشتر نیاز دارید

پخش جریانی همزمان و محتوای کل خانواده ممکن است برای ثبت نام در بسته کامل پخش جریانی دیزنی آماده باشد. ما دانش گسترده ای از آنچه دیزنی + ارائه می دهد ، داریم ، بنابراین این لینک های مربوط به مقالات زیر را بررسی کنید تا سایر سوالات شما در مورد دیزنی + را مطمئن کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir