دوربین داخلی Blink Mini برای هفته سایبر به 25 دلار کاهش می یابدDigital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

اگر شما در حال مردن هستید تا بدانید حیوانات خانگی شما وقتی در خانه نیستید چه می کنند ، اکنون فرصت این است که این موضوع را بفهمید. در حال چشمک زدن دوربین کوچک امنیتی داخلی اینجاست تا تمام نیازهای نظارت بر خانه شما را با قیمت ارزان تر برآورده کند. بعد از 35 دلار ، Best Buy در یکی از معاملات هفته خرید سایبر Best Buy قیمت را به 25 دلار کاهش داد. Best Buy همچنین اگر آن را با Echo Show 5 یا Echo Show 8 خریداری می کنید 5 دلار ارائه می دهد. اگر فقط دوربین را خریداری می کنید ، برای جلوگیری از هزینه حمل و نقل ، پیشنهاد می کنیم آن را در فروشگاه بردارید ، دو عدد از آنها را تحویل بگیرید یا از سفارش خود پشتیبان تهیه کنید.

هم اکنون خریداری کنید

آمازون تخفیف یکسانی را برای Prime Day ارائه داد و همچنین یک دوربین با بسته 5 دلاری را شامل شد ، اما ما هرگز پیشنهادی برای شکست این پیشنهاد ندیده ایم. اگر می خواهید به این قیمت پایین دست پیدا کنید ، توصیه می کنیم Blink Mini Indoor را در این هفته مصرف کنید.

این افزونه امنیتی 1080p HD بسیار آسان تنظیم شده است. پس از روشن کردن دوربین ، به شبکه Wi-Fi خود متصل شوید و دستگاه را در برنامه Blink پیدا کنید. این دوربین دارای دو پیچ نصب است که اتصال آن را آسان می کند. از آنجا با صدای دو طرفه دوربین می توانید حیوانات زنده و زنده را در خانه خود تماشا کنید ، گوش دهید و صحبت کنید. آیا آنچه سگ شما با کفش های مورد علاقه شما انجام می دهد را دوست ندارید؟ شما می توانید با برقراری ارتباط از طریق برنامه Blink ، جلوی Fido را بگیرید. آیا باید به نوجوان خود بگویید که تلویزیون را خاموش کرده و تکالیف خود را انجام دهد؟ تو هم میتونی اون کار رو بکنی. همچنین می توانید هر زمان که حرکت شناسایی می شود یا مناطق شناسایی حرکت سفارشی فعال می شوند ، هشدارها را دریافت کنید تا دوربین هنگام ورود گربه به اتاق خواب شما را مطلع کند. و به عنوان یک پاداش اضافه شده ، می توانید دوربین را فقط با صدای صدای خود کنترل کنید وقتی آن را با دستگاهی که الکسا فعال است جفت کنید. این تقریباً تنها 25 دلار کارایی دارد.

حتما بخوانید:
رشته طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی چیست - مجله دکونیوز

اما این تنها دوربین امنیتی خانه داخلی در بازار نیست ، بنابراین اگر به دنبال دوربین خود هستید که می خواهید کارهای بیشتری انجام دهید یا می خواهید یک دوربین در فضای باز نیز تهیه کنید ، می توانید مدل ها و مارک های دیگر را در معاملات سیستم امنیت خانگی Cyber ​​Week ما پیدا کنید. اما اگر قلب خود را روی Blink Mini گذاشته اید ، پیشنهاد می کنیم سریع عمل کنید.

هم اکنون خریداری کنید

اکنون پیشنهادات بیشتری برای دوربین های Blink در دسترس است

آیا نیاز به ایجاد یک سیستم امنیتی کامل ، در داخل و خارج از منزل دارید؟ این معامله را برای دوربین امنیتی فضای باز Cyber ​​Week Blink بررسی کنید. و اگر هنوز حس خرید بیشتر هفته سایبر را دارید ، ده ها گنجینه در معاملات هفته سایبر ما از جاروبرقی رباتیک گرفته تا قهوه ساز در انتظار شما هستند. امسال چیزی برای همه در لیست هدایای شما وجود دارد.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

حتما بخوانید:
بهترین راه یادگیری لباس بچگانه

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید