درخواست 227 نماینده برای برخورد قاطع با عاملان جنایات اخیراحمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با قرائت بیانیه 227 نفر از اعضای شورای اسلامی خواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با عاملان جنایات اخیر شد که به شرح زیر است:

مردم عزیز و قهرمان ایران

دشمنان این ملت در طول 40 سال گذشته از همه ابزارها برای حمله و نابودی ایران عزیز استفاده کرده و کومله ها و گروه های دمکراتیک کردستان، مردم عرب در خوزستان، قاووس دم را تحریک کرده و کودتاهای مختلفی از جمله کودتای نوژه همدان را انجام داده اند. تحمیل جنگ هشت ساله به مردم ایران و حمایت مالی و تسلیحاتی تقریباً 40 کشور جهان از صدام بعثی، ایجاد شورش های مختلف در سال های 1978، 1988، 1996 و 1998، اختصاص بودجه های کلان برای نابودی ایران. ملت ایران، اعمال شدیدترین تحریم‌های جهان از جمله تحریم‌های بانکی و مالی، تحریم‌های نفت و گاز و پتروشیمی، تحریم‌های دریایی و هوایی و حتی تحریم‌های پزشکی، دارویی و تجهیزات پزشکی بخشی از تلاش‌های گسترده دشمنان به رهبری بود. آمریکا و اسرائیل، غاصب و برخی کشورهای غربی و عربی.

اما به لطف استواری ملت عزیز ایران و یاری خداوند، آمریکا و دیگر دشمنان ایران متحمل شکست های پی در پی شدند. پس علاوه بر شکست دشمنان در موارد فوق، در سوریه و عراق و در فلسطین و لبنان و در یمن نیز شکست خوردند و این شکست ها خشم دشمنان را در برابر پیروزی های ملت بزرگ ایران برانگیخت. و در واقع ناآرامی های اخیر تلاشی منفعلانه و واکنشی، اما متواضعانه در برابر عظمت و پیروزی های گسترده ملت بزرگ ایران اسلامی است.

حتما بخوانید:
هیدرولیک چیست و مهمترین قطعات آن، انواع سیال و معرفی پرکاردبردترین قطعات در صنعت

در این اغتشاشات، آمریکا و دیگر دشمنان آشکارا میدان را به دست گرفتند و با تحریک و سازماندهی، تأمین مالی کردند و با سلاح سرد و گرم مسلح شدند و فرماندهی اغتشاشات را به دست گرفتند و برخی از جوانان تحت تأثیر تبلیغات احساسی را نادیده گرفتند و عده ای اراذل و اوباش اینها را کشتند. مردم و نیروهای امنیتی که منجر به سلب امنیت و شهادت ده ها تن از مردم عزیز ایران اسلامی شد.

ما نمایندگان این مردم از همه مسئولان کشور از جمله قوه قضائیه می خواهیم که هر چه سریعتر با مبارزانی که مانند داعش با سلاح سرد و گرم به جان و مال مردم حمله کردند، برخورد کنند و آموزش دهند. درس عبرتی به رزمندگان در هر لباسی و اجرای حکم قصاص جان به همگان ثابت کنیم که جان و مال و امنیت و ناموس مردم عزیز خط قرمز این نظام است و در این موضوع با هیچکس سازش نمی کند. .

ضمن قدردانی از پاسداران بویژه نیروهای نظامی و انتظامی، از قوه قضائیه تقاضا داریم با عاملان این جنایات و تمامی کسانی که به جنایت کمک کردند و اغتشاشگران را مانند برخی سیاسیون تحریک کردند، قاطعانه برخورد کند.

مثل همیشه قدردان این ملت عزیز هستیم و به روح همه شهدا بویژه شهدای امنیت خصوصاً شاهچراغ عزیز درود می فرستیم و برای همه آنها رحمت الهی را آرزومندیم.

پس از قرائت این بیانیه، اعضای شورای اسلامی شهر با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر و خون در رگ ما هدیه است. به رهبرمان» در صحن علنی مجلس.

حتما بخوانید:
چگونه می توان از اپل آیدی شخص دیگری در آیفون خود خلاص شد