ممکن است هنگامی که شما پستی منتشر می کنید، در فید اینستاگرام تمام فالوور هایتان نمایش داده نشود. پست هر عکس و فیلمی است که شما در اینستاگرام خود آپلود می کنید و در صفحه ی شما نمایش داده می شود و فالوور های شما می توانند آن ها را ببینند و اگر مورد پسند آن ها بود، پست شما را لایک می کنند. حتما شما می دانید که یکی از فاکتور های مهم در دیده شدن بیشتر پیج اینستاگرام شما و افزایش درآمد تان، تعداد لایک های شما است. یکی دیگر از اصطلاحات به کار رفته در صفحه اینستاگرام، لایک است که به معنی علاقه داشتن و پسند کردن است که تعداد آن در زیر پست شما دیده می شود که اگر می خواهید این تعداد برای فالوور های شما زیاد نشان داده شود، از خرید لایک اینستاگرام کمک بگیرید. اگر بتوانید از یک سرویس کاملاً مطمئن برای استفاده این روش استفاده کنید، که رباتهای آن پیشرفته باشد، اینستاگرام متوجه این حرکت شما نخواهد شد، و حتیمیتواند تعامل پیج شما را هم بهصورت کاملاً واقعی افزایش دهد.

خرید و فروش اکانت لایکی این که شما پسورد پیج تان را به ربات می دادید و از این رو، امنیت پیج شما به خطر می افتاد. در چنین مواقعی بهتر است پست هایی که رنگ و بوی شادی دارند را منتشر نکنید چرا که مخاطبان از آن استقبال نخواهند کرد. در همین جا لازم است خاطر نشان کنیم که اگر خرید فالوور واقعی انجام داده و هنگامی که بتوانید حسابهای کاملا فعال را به پیج خود به عنوان دنبال کننده اضافه کنید، کسبوکار شما به شدت رونق پیدا خواهد خرید و فروش لایک کرد. فالوورهایی که دریافت می کنید کاملا واقعی هستند و اگر پیج شما حتی کمی هم جذاب باشد قطعا با شما تعامل خواهند کرد اغلب این فالوورهای دختر، پیج شخصی دارند و کاملا واقعی و فعال هستند. بسته های خرید لایک و فالوور، انواع مختلفی دارند که شما می توانید با سفارش بسته مورد نظرتان، هر تعداد لایک یا فالوور که لازم دارید، خریداری کرده و به پیج تان تزریق کنید. برای کسانی که میخواهند در محیط مجازی شروع به کسب و کار کنند افزایش فالوور می تواند کمک مهمی در رونق کسب و کارشان داشته باشد اما حتی افرادی که اطلاعات کمی در این زمینه دارند به خوبی می دانند که افزایش فالوور پروسه بسیار زمان بری است.

خرید لایک فوری ارزان البته این ضرب المثل در مورد خدمات فالونیک نیز صدق میکند ! اگر شروع به خواندن این مطلب کردهاید پس در فیسبوک فعال هستید و تمایل به دریافت لایک پیج هستید همانطور که میدانید قابلیت لایک در فیسبوک از مهمترین و محبوبترین قابلیتهای این شبکهی اجتماعی هست. می توانید زمانی را برای شناخت بازار هدف خود اختصاص دهید و سپس ببینید که بازار هدف شما در کدام پیج ها می تواند باشد. جالب است بدانید که در سطح جهان برخی از افراد با ارائهی نرمافزارهای تقلبی سعی در گول زدن مردم و صاحبان کسب و کارهای مختلف برای جذب فالوور فیک دارند. سایت های مختلفی وجود دارند که شما می توانید از میان بسته های لایک، بسته مورد نظر خود را سفارش دهید. فعالیت افراد در اینستاگرام روز به روز افزایش پیدا می کند و تعداد فالوور اینستاگرام پیج ها با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند. با افزایش ویووی کلیپ های پیج اینستاگرام خود می توانید محبوبیت محصولاتتان را در بین اعضای پیج اینستاگرام خود بالا ببرید. فالولند با هدف افزایش تعداد فالوورهای هر پیج به حساب میآورد و آنها را. موارد زیر مجموعه بیشتر پست های شما را با ربات خود پرهیز کنید.

این نوع فالوورها معمولا هیچ نوع فعالیتی را در اینستاگرام انجام نمی دهند و در بیشتر موارد این فالوورها تصویری برای پروفایل خود ندارند. لازم به توضیح است که به هیچ عنوان نباید در استفاده از این روش زیاده روی انجام داد چرا که این عمل رباتهای اینستاگرام را نسبت به صفحه شما حساس میکند و امکان بستن حساب شما وجود خواهد داشت. اولا شما پسورد تان را به کسی نمی دهید در نتیجه امنیت اکانت شما به خطر نمی افتد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و برروی حالتPublic یا عمومی قرار دهید. اول اینکه ممکن است آن پیج پست شما را در استوری خود بازنشر کند و در نتیجه مخاطبان زیادی آن را ببینند و دوم، افرادی که به پروفایل این پیج های پرطرفدار مراجعه می کنند و از قسمت منشن ها (طبق تصویر زیر) بازدید می کنند، می توانند پست شما را ببینند.

ایندکسر