ناگفته نماند که بیشتر ماسک ها از جنسی پلاستیکی با بندهایی کشی طراحی و تولید می شوند که اندازه آن ها نیز فری سایز است. همانطور که گفتیم، پوست های مختلط روی صورت خود همزمان دو نوع پوست خشک و چرب را دارا می باشند، به همین علت هم مراقبت از این نوع پوست کمی مشکل است. به همین دلیل هم روتین پوست مختلط از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چراکه این نوع پوست به مراقبت های مخصوص خود نیاز دارد تا چربی ناحیه T را کنترل کرده و در عین حال سایر نقاط صورت را به سمت خشک شدن سوق ندهد. به همین دلیل هم استفاده از آن در روتین پوست مختلط مفید می باشد. خیار هم دارای خاصیت آبرسانی خوبی است، به همین دلیل قرار دادن ماسک خانگی خیار و آلوئه ورا در روتین پوست مختلط توصیه می شود. برای تهیه این ماسک خانگی پوست مختلط باید یک قاشق غذاخوری ماست یونانی، نصف قاشق غذاخوری زردچوبه، یک قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق چای خوری آلوئه ورا را با یکدیگر ترکیب نموده و به خوبی بهم بزنید. برای پوست های مختلط باید از مرطوب کننده های سبک و فاقد چربی استفاده شود. مرطوب کننده: استفاده از مرطوب کننده در روتین پوست مختلط به شدت ضروری می باشد.

خرید ماسک شفاف
مرطوب کننده: شما می توانید در روتین روزانه پوست خود از مرطوب کننده های سبک و فاقد چربی یا انواع آبرسان پس از شستن صورتتان استفاده نمایید. در برخی موارد توصیه می شود که از دو نوع مرطوب کننده برای پوست های مختلط استفاده کرد، یکی برای نواحی چرب و دیگری برای نواحی خشک صورت. محصولات دارای الکل نواحی خشک صورت شما را خشک تر می کنند و باعث آسیب دیدن پوست شما می شوند. با استفاده از ماسک می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولات مرطوب کننده و روشن کننده و مراقبت از پوست شما بهتر عمل خواهند کرد و نتایجی که به دنبال آن هستید را با سرعت بیشتری به دست خواهید آورد. این کار را تا زمانی که ترکیبی کاملا یکدست حاصل شود، ادامه دهید. سپس می توانید ماسک حاصل را روی پوست خود قرار داده و به مدت ۱۰ دقیقه صبر کنید. ماسک بدست آمده را روی پوست خود قرار دهید و اجازهن دهید تا ۳۰ دقیقه روی صورت شما باقی بماند.

خرید گیره ماسک ژله ای در مرحله آخر می توانید صورت خود را با آب ولرم شسته و به آرامی خشک کنید. این مرطوب کننده ها می توانند به صورت همزمان، نواحی خشک صورت را آبرسانی کرده و باعث تشدید چربی پوست در ناحیه T صورت نشوند. یک تونر ضدالتهاب و آبرسان می تواند از آسیب دیدن نواحی خشک پوست مختلط جلوگیری کرده و چربی ناحیه T را کنترل نماید. به همین دلیل ماسک مایعات را از خود عبور نمیدهد. به همین دلیل افراد با پوست حساس باید با مواد ناسازگار با پوست خود آشنایی داشته باشند، تا از محصولاتی که حاوی این ترکیبات هستند، استفاده نکنند. حال که متوجه شدید ماسک سه لایه پزشکی کمکی در جهت جلوگیری از ورود ریزگردها به شما نمی کند، باید راه چاره آن را نیز بداند. پس از گذشت این مدت می توانید صورت خود را با آب ولرم شسته و به آرامی خشک نمایید. توصیه می کنیم که پس از هر بار شستشوی صورت خود از تونر استفاده کنید. به همین علت به شما توصیه می کنیم که ماسک های صورت را در روتین پوست مختلط خود قرار داده و از مزایای آن ها بهره بگیرید.

خرید ماسک 5 لایه این ماسک ها، از پارچهای شبیه به حالت صورت درست شده و قسمتهای قرار گرفتن چشم و بینی و دهان را بریده اند و به مایعی مغذی و یا اسانسی اغشته نموده اند. پوست مختلط نوعی از پوست است که در ناحیه T صورت یعنی قسمت پیشانی، بینی و چانه چرب بوده اما در باقی نقاط صورت پوستی نرمال یا حتی خشک دارد. ویتامین A: ویتامین A یک آنتی اکسیدان قوی است و در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش موثری دارد. اگر میخواهید پوستی سالم و شفاف داشته باشید میتوانید از ماسک های زغال فعال استفاده کنید تا تاثیر بسزای آنهارا در پوستتان ببینید که از جمله تاثیرات ان میتوان به از بین بردن سموم و چربی ها و پیشگیری از پیری زودرس پوست اشاره کرد. همچنین با شناخت مواد اولیه سازگار با پوست خود می توانید محصولاتی را مورد استفاده قرار دهید که تاثیر بیشتر و بهتری روی پوست شما داشته باشند. سپس به این ماسک اجازه دهید تا در حدود ۲۰ دقیقه روی صورت شما بماند و تاثیر خود را بگذارد. پس از گذشت این مدت می توانید صورت خود را بشویید. ماسک سه بعدی فست یکی از این وسایل است که احتمال ابتلا به ویروس بسیار خطرناک کوید نوزده را بسیار کمتر کرده و تقریبا می توان گفت از بین می برد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید ماسک برای جوش صورت ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر