رنگ آبی برای سیسمونی پسرکمی تکراری است اما همچنان پرطرفدار است. نوزادان به سرعت رشد میکنند و ممکن است بعد از چند هفته دیگر لباس ها سایز آنها نباشد یا احساس تنگی برای نوزاد ایجاد کند. همچنین از انجا که شیر مادر بهترین شیر برای تغذیه نوزاد است پیشنهاد میکنیم لوازم مورد نیاز خودتان مانند پد سینه، سوتین شیردهی، کرم شقاق سینه، شنل و بالش شیردهی را به این لیست اضافه کنید.

درواقع با توجه به این برچسب میتوان بهترین اسباب بازیها سیسمونی رشت را سیسمونی مشهد انتخاب کرد. البته اگر بیشتر به مکان های تفریحی علاقه دارید می توانید به مقاله بهترین مکان های تفریحی مشهد – تجربۀ سفری خاطرهانگیز مراجعه کنید. به خصوص اگر نیمه شب باشد. اما بیاییم لااقل اگر خودمان کتاب خوان نبودیم و نشدیم اما فرزندان و آینده سازان کشور را از همان نوزادی با کتاب اخت دهیم . هر خانواده در مرحله اول باید به فکر تهیه وسایل ضروری و با کیفیت باشد در اینجا کیفیت مهم تر از کمیت است. شاید خرید این وسیله خیلی برای والدین جزاب باشد ولی عملا برای نوزاد به خصوص در یک سال اول کاربردی ندارد و حتی ممکن است خطرناک هم باشد؛ و خیلی از کودکان تمایلی به آن ندارند.

در خرید لباس نوزاد زیادهروی نکنید. برای هر ماهسعی کنید دو الی سه دست لباس بیشتر تهیه نکنید. از طرفی نیاز نیست هر بار برای تعویض پوشک نوزاد به یک مکان خاص بروید. شستن لباس نوزاد هر گونه احتمال ایجاد حساسیت پوستی یا سایر بیماری ها را از بین میبرد.

لباس های برند کارترز که برندی کاملا شناخته شده در جهان و ایران میباشد، از نخ و پنبه طبیعی ساخته شده و به همین دلیل حساسیتی برای پوست لطیف نوزاد ایجاد نمیکند. این نوع قابلمه ها ظاهر زیبایی دارند ولی به دلیل مضر بودن برای کودک به هیچ عنوان توصیه نمی شود . در طول سه ماهه اول تولد کودک شما به اسباب بازی ها واکنشی نشان نمی دهد. جنس پارچه استفاده شده در لباس نوزاد حرف اول را میزند. از این رو ا گر میخواهید که با افزایش سن نوزاد محیط گرم و شادتری برایش فراهم کنید چند وسیله تزئینی با رنگ گرم را در اتاقش به کار ببرید.

ایندکسر