تخم های عید پاک بهترین Assassin’s Creed Valhalla و کجا می توان آنها را پیدا کرد


حتی در بازی هایی که قصد دارند شما را با جزئیات و دقیق ترین نمایش زمان و مکان ممکن غوطه ور کنند ، به احتمال زیاد حداقل یک تخم مرغ عید پاک پیدا خواهید کرد که حس مکان را مختل کند. ژانری که در آن توسعه دهندگان بیشترین فرصت را برای پنهان کردن این اسرار کوچک دارند بدون اینکه بیشترین خطر را در غوطه وری داشته باشند ، بازی های جهان باز مانند Assassin’s Creed Valhallaدر جایی که گوشه ها ، حفره ها و حتی تلاش های جانبی زیادی برای وارد کردن کمی اشاره یا اشاره به رسانه های دیگر و زندگی واقعی وجود دارد.

با چنین بازی عالی ، تعداد زیادی تخم مرغ عید پاک وجود دارد که اگر فقط به طور عادی بازی کنید از دست خواهید داد. در اینجا بهترین تخمهای عید پاک است که تاکنون توانسته ایم آنها را پیدا کنیم والهلا.

بیشتر ببین

روح تاریک

می توان گفت اینگونه است روح تاریک از … ببخشید ، من حتی نمی توانم این جمله را تمام کنم. با وجود خستگی شوخی ، روح تاریک نه تنها از نظر مکانیکی ، بلکه تخم مرغ های عید پاک نیز هنوز هم یکی از تأثیرگذارترین آرپی جی های دهه گذشته است. پیوندهای این بازی حتی در غیر منتظره ترین بازی ها و در نمایش داده می شود والهلا ، شما می توانید خود را در آتش نمادین سریال ببینید. با رفتن به میز Ratae در مرسیا ، می توانید آتش را با رفتن به جنوب غربی به قلعه ای متروک و در حال فروپاشی پیدا کنید. به داخل برو تا آتش پر از شمشیر آغشته در آن را پیدا کنی.

افسانه ی زلدا

تعداد کمی از بازی ها وجود دارد که بتوان گفت به اندازه فرانچایز Zelda تأثیرگذار هستند و منابع بسیاری برای جستجوی تخم مرغ های عید پاک وجود دارد. در این مورد خاص ، سازندگان تصمیم گرفتند به یکی از طنزآمیزترین جنبه های حق رای دادن پایبند بمانند. اگر وارد سلول زندان داخل Dunwic شوید ، اسکلتی پیدا خواهید کرد که در اطراف آن چیزی جز یک دسته مرغ وجود ندارد. بر خلاف سایر مرغ ها ، اگر تصمیم دارید آنها را بچرخانید ، آنها دقیقاً مانند قلاب بسیاری از عناوین Zelda شما را ازدحام می دهند.

قاتلان عقیده

این به نوعی شبیه متا است ، اما سلام ، مجموعه Assassin’s Creed بیش از یک دهه است که وجود دارد و Ubisoft شناخته شده است که در بسیاری از بازی ها تخم مرغ عید پاک را در سری دیگر خود می اندازد ، پس چرا برخی از آنها را پرتاب نمی کنید والهلا؟ اولین آنها یک فایل صوتی است که اگر امروز از animus خارج شوید و لپ تاپ Layla را بررسی کنید ، می توانید آن را گوش دهید. در لپ تاپ ، با انتخاب Media روی دسک تاپ ، دو فایل به نام Desmond_01.WAV و Desmond_02.WAV پیدا خواهید کرد. بدون خراب کردن محتویات این پرونده ها ، آنها فریادی آشکار برای شخصیت اصلی سریال هستند Assassin’s Creed III. چه بهتر این که به نظر می رسد آنها نولان نورث ، صداپیشه اصلی دزموند را برای ضبط این پرونده ها برگردانده اند.

حتما بخوانید:
کد تخفیف Agoda، Agoda 優惠، و کد تبلیغاتی

گریه دیگر برای شخصیت قبلی کمی ریزتر است. در Ravensthorpe می توانید Reda داستان برخی از کودکان را که حوادث سال 2009 را دنبال می کنند ، بشنوید Assassin’s Creed Origins بایک

همه گیری

در حالی که کمی متا به دست می آوریم ، یکی از بحث برانگیزترین تخم های عید پاک ، قطعاً اشاره به همه گیری واقعی COVID-19 است. باز هم ، با استفاده از لپ تاپ در حالی که از animus خارج هستید ، می توانید ایمیل های خود را بررسی کنید. به پایین پیمایش کنید و مواردی را پیدا کنید که عنوان دارند: RE: مدتی ناپدید می شود … “و RE: نه … توسط رامی. در آنها ، لیلا توضیح خواهد داد که COVID ندارد و در حال حاضر خودش را با شان و ربکا جدا می کند. این فقط یک لمس کوچک است ، اما فراتر از شخصیت سریال نیست. تمام پیش فرض های سری بازی های دزموند در نهایت جلوگیری از آخرالزمان در سال 2012 بود.

هری پاتر

به جنبه سبكتر امور ، اشاره كمی به پیش از تاریخ رمان ها و فیلم ها در جهان هری پاتر وجود دارد. با جمع آوری تمام صفحات پراکنده اطراف Ravensthorpe ، می توانید آن را بازسازی کنید و ببینید که به آن ماهی Fantastic Fish and Where to Find Them گفته می شود. این یک سر واضح از کتاب است حیوانات خارق العاده و کجا می توان آنها را پیدا کرد، و به نظر می رسد چیزی بیش از یک مرجع کوچک سرگرم کننده نیست.

Assassin's-Creed-Valhalla-Harry-Potter

تخم مرغ عید پاک کمی بزرگتر و پیچیده تر برای دنیای جادوگری و جادوگری در لندن است. شما می توانید یک کابین خاص را پیدا کنید که یک مار کنجکاو از در محافظت می کند. او را بکشید و به داخل بروید تا یادداشتی به نام Strange List پیدا کنید. این لیست شامل “دفتر خاطرات ، انگشتر ، کمد ، فنجان ، تیارا ، مار و ؟؟؟” طرفداران این مجموعه بلافاصله آنها را به عنوان لیست جزئی از Horcruxes های ولدمورت از کتاب های هری پاتر تشخیص می دهند.

حتما بخوانید:
آموزش در خانه؟ اینها بهترین سالن های ورزشی برای مصارف خانگی هستند.

ارباب حلقه ها

چه کسی حتی یک اشاره کوچک به او انتظار ندارد ارباب حلقه ها، از نظر بسیاری پدر بزرگ خیال مدرن است؟ در این حالت ، مرجع فقط از یک تخم مرغ عید پاک کوچک بیشتر است و در یک مکان کامل قرار دارد. با رفتن به سمت غرب Gloucester در نقشه بازی ، می توانید با شهری برخلاف شهرهای دیگر بازی روبرو شوید. همه خانه ها یا به طور جزئی در زمین ساخته شده اند ، یا حداقل با خزه پوشانده شده اند تا به این شکل درآیند. کل منطقه به طرز مشکوکی از کتاب ها ، البته نسخه انسانی ، شبیه هابیتون است. اگر این کافی نبود ، می توانید یک یادداشت بسیار جالب در داخل خانه ها پیدا کنید که می گوید: “یکی از افراد کوچولو از من خواست در را کوچکتر کنم ، زیرا او می خواست هم خانه های نافرمان را از خانه اش بیرون نگه دارد. بعد از مزخرفات با دروید پاییز گذشته ، معنی آن را می بینم. این نت بدون استفاده از کلمات “هابیت” و “جادوگر” تقریباً به همان اندازه که می تواند روی بینی شما بماند ، مخصوصاً وقتی روی نت را بزرگنمایی کنید و یک حلقه طلایی را ببینید که روی یک نامه مهر و موم شده افتاده است.

Assassin's-Creed-Valhalla-Lord-of-the Rings

همچنین یک تلاش جانبی وجود دارد که می توانید از یک نروژی بسیار جالب که تنها در یک جزیره کوچک زندگی می کند ، انجام دهید. او از شما می خواهد که حلقه گمشده خاصی را در یک کشتی غرق شده پیدا کنید. هنگامی که آن را بارگیری می کنید ، برچسب “The Precious Hand Ring” (حلقه دست گرانبها) است.

تروگیر

اگرچه از بیشتر منابع این لیست جدیدتر است ، اما به احتمال زیاد این اشاره به Internet Homestar Runner کلاسیک مورد توجه اکثر بازیکنان قرار نخواهد گرفت. در فروشگاه تاتو یادداشتی وجود دارد که می توانید به نام Tove’s Tattoo Ideas جمع آوری کنید. در اینجا ایده ای برای خال کوبی “اژدها ، آتش تنفس ، با بالهای خفاش و دستهای یک مرد … دست اژدها بسیار عضلانی است” ارائه شده است. واضح است که این امر به ایجاد Strong Bad توسط اژدها Trogir از سری کلاسیک اینترنتی زمان های گذشته اشاره دارد. تنها نکته منفی این است که شما در واقع نمی توانید تاتو را برای خودتان انجام دهید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir