[ad_1]

دوشنبه سایبری در حال نزدیک شدن است ، اما در حال حاضر پیشنهادهای Cyber ​​Monday برای کنسول های بازی مانند Xbox وجود دارد. تبلیغات در حال حاضر بر روی Xbox Series S و Xbox Series X متمرکز است ، اما خرده فروشان همچنان به ارائه پیشنهادات Xbox One S و Xbox One X و همچنین بازی ها و لوازم جانبی ادامه می دهند. احتمالاً هنوز معاملات بسیار خوبی برای Cyber ​​Monday برای کنسول های نسل قبل پیدا خواهید کرد و اگر پیشنهادی را می پسندید ، دریغ نکنید ، زیرا این معاملات مدت زیادی طول نخواهد کشید.

اگر همیشه یک ایکس باکس می خواستید یا قصد دارید این کنسول را به یکی از عزیزان خود بدهید ، اکنون زمان مناسب خرید است. همچنین پیشنهادهایی برای لوازم جانبی مختلف Xbox ، بازی های Xbox و اشتراک های Xbox Live وجود دارد ، بنابراین می توانید زرادخانه بازی خود را با هزینه کمتری گسترش دهید. چه به Xbox One S و Xbox One X پایبند باشید و چه در حال گذار به Xbox Series S و Xbox Series X هستید ، باید قبل از فروش سهام و معاملات این معاملات برای همیشه ، این بازی ها را برای Cyber ​​Monday بخرید.

بهترین معاملات ایکس باکس برای Cyber ​​Monday

نحوه انتخاب Xbox در Cyber ​​Monday |

کنسول های نسل بعدی مایکروسافت Xbox Series S و Xbox Series X از 10 نوامبر راه اندازی شد. Xbox Series X یک کنسول پیشرفته تر است که تا 8K بازی را پشتیبانی می کند ، در حالی که Xbox Series S یک آنالوگ بودجه محور و بدون درایو درایو است. با این حال ، هر دو کنسول سازگاری کامل به عقب را برای عناوین Xbox One ارائه می دهند.

اگر توانایی خرید آن را دارید ، Xbox Series S یا Xbox Series X را انتخاب کنید. با این حال ، Xbox One S و Xbox One X برای چند سال آینده به عنوان کنسول های بسیار قدرتمند باقی می مانند ، به خصوص با کتابخانه عظیم بازی Xbox One تا سال 2013. مانند نام جانشینان آنها ، Xbox One X با بازی های 4K قدرتمندتر است ، در حالی که Xbox One S نسخه ارزان تری است که اگر نسخه کاملا دیجیتال را انتخاب کنید ، حتی قیمت پایین تری دارد.

برای گیمرهایی که می خواهند جدیدترین عناوین را بازی کنند و برای کسانی که آماده به روزرسانی از نسل Xbox One هستند ، باید به دنبال پیشنهادات ویژه Xbox Series S یا Xbox Series X باشید. با این حال ، اگر بودجه سخت تری دارید ، Xbox One ، Xbox One S و Xbox One X هنوز هم گزینه های عالی بازی هستند.

نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که آیا دیسک بدون Xbox One S یا Xbox Series S متناسب با روش پخش شماست. این نسخه های Xbox برای شما مفید خواهد بود که بتوانید به صورت کاملاً دیجیتالی از عهده آن برآیید و برای بارگیری بازی ها به اینترنت متصل باشید. با این حال ، اگر می خواهید دیسک های فیزیکی خود را برای نمایش مجموعه خود به نمایش بگذارید و اگر پول نقد دارید ، یک Xbox One X یا Xbox Series X بخرید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر