تاکنون همه موارد نتفلیکس در سال 2020 لغو شده است


نتفلیکس تاکنون عملکرد شگفت انگیزی داشته است ، بسیاری از سریالهای اصلی خود جوایزی از جمله نامزدی و پیروزی امی را دریافت کرده اند. اما هر سری که نتفلیکس لمس می کند به طلا تبدیل نمی شود.

اگرچه سرویس پخش جریانی معمولاً تعداد مخاطبان را منتشر نمی کند ، اما به راحتی می توان گفت که سری Netflix که امسال لغو شد ، شماره های مورد انتظار را وارد نکرد. یا در برخی موارد ، نمایش ها به روش خاص خودشان پیش می رفتند. با این وجود ، شاید ارزش دیدن برخی از سریال های اخیراً لغو شده را داشته باشید تا خود تصمیم بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سفارش

این سریال خارق العاده پذیرایی کوچک اما اختصاصی داشت که به آن کمک کرد تا برای فصل دوم تجدید شود. متأسفانه این اشتیاق نمی تواند فصل سوم را فراهم کند. داستان به دنبال جک مورتون ، دانشجوی دانشگاه بلگراو ، هنگام پیوستن او به جامعه مخفی افسانه ای ، نظم هرمتی از گل آبی ، او را به دنیایی از جادوها ، هیولاها و دسیسه ها سوق می دهد. هنگامی که جک برای انتقام مرگ مادرش به راه افتاد ، خود را در میان نبردی زیرزمینی بین گرگینه ها و جادوگران تاریک گرفتار کرد.

نت فلیکس

Glow ، همه چیز Netflix در سال 2020 تا کنون لغو شده است

جهان

یکی از بزرگترین لغو های غافلگیرانه در سال 2020 ، جهان در حال تولید برای چهارمین فصل خود است ، زمانی که بیماری همه گیر COVID-19 اتفاق افتاد. با توجه به این نمایش برای کشتی زنان ، که در آن زمان بسیار ناامید کننده نیاز به تماس تن به تن داشت ، Netflix تصمیم گرفت پس از سه فصل فقط یک کمان نه چندان براق را در یک نمایش فوق العاده براق قرار دهد. با وجود پایان بی برنامه ، جهان یک ساعت عالی است – هیچ نتیجه ای لازم نیست.

نت فلیکس

جامعه ، همه موارد Netflix در سال 2020 لغو شده است

جامعه

این تصاحب مدرن ارباب مگس ها پس از از سرگیری Netflix فقط یک فصل دوام آورد و سپس برای فصل دوم نظر خود را تغییر داد. در فصل اول ، پس از بازگشت گروهی از دانش آموزان دبیرستانی در کانتیکت از محل اردوگاه برای یافتن مفقود شدن همه بزرگسالان ، نظرات خوبی دریافت کرد. متأسفانه هواداران فقط باید با یک فصل و جهنم زندگی کنند.

نت فلیکس

من در نقش ها در این زمینه مهارت ندارم

من در این کار خوب نیستم

به نظر می رسد نتفلیکس با این پیچ و تاب هجوآمیز ژانر ابرقهرمانی ، که در آن دختر نوجوان اخراج شده ، ناگهان ابرقدرت هایی را کشف می کند که به شدت ناخوشایند است ، ضربه ای به دست او رسیده است. تخیل مورد استقبال تیم در پشت موفقیت بعدی نوجوانان در نتفلیکس ، پایان جهانی جهانی ، و انتظار می رود که فصل دوم قبل از وقوع همه گیر را دریافت کند.

نت فلیکس

تینا رودن / نتفلیکس

شکارچیان فضل نوجوانان

اگرچه فصل اول نظرات خوبی را دریافت کرد ، شکارچیان فضل نوجوانان طنین انداز کافی بین تماشاگران برای توجیه یک فصل دوم نیست. در کمدی اکشن نوجوانان ، مدی فیلیپس و آنجلیکا بث فلینی نقش دوقلوهای معمولی نوجوان را بازی می کنند که فقط در مهتاب به عنوان شکارچیان فضل اتفاق می افتند.

نت فلیکس

کریستال تاریک: عصر مقاومت

کریستال تاریک: عصر مقاومت

سری شرکت های جیم هنسون برنده جایزه امی به خوبی یک فصل کار کردند ، بنابراین تعجب آور نیست که در یک ثانیه تمدید نشد. هنوز هم ، با نمایش عروسکی استثنایی و یک طرح جذاب که یک داستان کلاسیک را گسترش داد ، جای تأسف است که Netflix سرمایه گذاری بیشتری در این نمایش برنده جایزه نمی کند.

نت فلیکس

کربن اصلاح شده Netflix

کربن تغییر یافته

یکی از بلند پروازانه ترین نمایش های Netflix ، کربن تغییر یافته یک حماسه سایبری پانک نوآر است که براساس رمانی کلاسیک از ریچارد کی مورگان به همین نام ساخته شده است. جوئل کینامان در فصل اول به عنوان تاکشی کواچ بازی کرد – یا به عنوان مثال. بدن تاکشی کواچ. می بینید که در آینده ، بشریت با بارگذاری ذهن خود بر روی هارد دیسک های موسوم به “پشته” که در بدنهایی به نام “آستین” قرار می گیرند ، مرگ را شکست داده است. کینامان پس از اینکه یک تاجر ثروتمند او را برای قرن ها روی یخ قرار داد تا یک قتل را کشف کند ، آستین بهبود یافته ای را بازی می کند که ساکن کواچ است. داستان در فصل 2 با آنتونی مکی در نقش Kovacs ادامه دارد ، اما Netflix ترجیح داد فصل 3 را ادامه ندهد. با این حال ، شما می توانید با یک سری انیمیشن جدید ، عمیق تر در جهان فرو بروید.

حتما بخوانید:
موافقت مجلس با کاهش عوارض گمرکی به منظور کاهش هزینه های مردم

نت فلیکس

حسن منهاج: پادشاه بازگشت به خانه در نت فلیکس

اقدام میهنی با حسن منهاج

قانون میهن پرستی به نوعی از Netflix بود نمایش روزانه، مگر با تمرکز شدیدتر بر روی مسائل فردی. میزبان حسن منهاج دارای توانایی باورنکردنی در توضیح مسائل پیچیده ، بحث برانگیز با دلسوزی و ذکاوت عالی برای هر دو طرف است. قانون میهن پرستی بسیار مورد تشویق و علاقه قرار گرفت و اعتراض طرفداران کمدی را برانگیخت که به طرز شگفت انگیزی در آگوست 2020 لغو شد.

نت فلیکس

ماجراهای دلهره آور سابرینا

ماجراهای دلهره آور سابرینا

در حال حاضر هر دو قسمت CW پخش می شود ریوردیل و بازسازی یک شخصیت تلویزیونی کلاسیک از دهه 90 ، ماجراهای دلهره آور سابرینا قبل از اینکه نتفلیکس تبر به او بدهد ، او چهار فصل ایستاده بود. در حالی که برخی از هواداران امیدوار بودند در این بین شاهد یک اتفاق کراس اوور حماسی باشند ریوردیل، سابرینا، و یک اسپین آف دیگر ، کتی کین، شما ناامید می شوید

نت فلیکس

چارلی ظاهر شد

می توان تصور کرد که با پشت سر داشتن این سریال ادریس البا ، هم به عنوان نویسنده همکار و هم به عنوان یک ستاره ، این یک امتیاز طلایی خواهد بود. اما متأسفانه نتفلیکس کمدی انگلیس را فقط پس از یک فصل هشت قسمت به پایان برد. این مجموعه داستان چارلی ، جوکی دیسک و لیسانس مادام العمر را روایت می کند که به نوعی پرستار دختر گستاخانه دوست دختر معروف خود سارا (پایپر پرابو) می شود. این نمایش در سال 2019 به نمایش درآمد و به دلیل ضعف نوشتن و پیچش های قابل پیش بینی قابل انتقاد بود. اما عملکرد البا می تواند آن را خوشمزه کند.

نت فلیکس

شاد هر چیزی شاد

حتی دنیس کوئید هم نتوانست این کمدی را از سال 2019 که فقط یک فصل و در 8 قسمت به طول انجامید ، ذخیره کند. کوید در نقش دون کوین ، یک پدر سالار محافظه کار و معاون کلانتری بازی کرد که هرگز از شرکایی که فرزندانش به خانه می برند خوشحال نیست. اخیراً ، این شامل زیبایی جدید دختر کوچک او امی (بریجت مندلر) ، نوازنده کشتی به نام مت (برنت مورین) است. همانطور که از عنوان این سریال پیداست ، این سریال در طول کریسمس به مدت یک هفته اجرا می شود. اشلی تیزدیل همچنین در نقش کیلا ، دختر میانی دون بازی می کند.

نت فلیکس

جناح اکتبر

یک سریال یک فصلی دیگر ، این درام فوق طبیعی در ژانویه به نمایش درآمد ، اما لغو آن تنها دو ماه بعد اعلام شد. داستان پیرامون فرد و دلوریس است که نتفلیکس آنها را “شکارچیان جهانی هیولا” توصیف می کند. این زوج و دو فرزند نوجوانشان در حالی که در ایالت نیویورک زندگی می کردند ، همراه با وجود یک سازمان مخفی که به آن تعلق دارند ، سعی می کنند هویت واقعی خود را پنهان کنند. بررسی ها امیدوار کننده نیستند ، با رتبه بندی کلی منتقدان Rotten Tomatoes 33٪. اما با توجه به اینکه وزن آنها با نظرات آنها زیاد نیست ، به احتمال زیاد این سریال توسط الگوریتم ها به خاک سپرده خواهد شد و مشترکین برای یافتن نمایش آنقدر عمیق نخواهند شد.

نت فلیکس

جنگ های V

بر اساس سری جدید جاناتان مابوری ، یان سامرهالدر درگیر این وحشت علمی-تخیلی برای دکتر-دانشمند دکتر لوتر سوان و بهترین دوستش مایکل فاین (آدریان هولمز) است که برای کنار آمدن با یک بیماری همه گیر کشنده مبارزه می کنند و یک جنگ بالقوه بین انسان ها و خون آشام ها. مقابله با تغییرات آب و هوایی و ویروسی که انسان را به خون آشام تبدیل می کند به نظر می رسد یک دستورالعمل موفقیت باشد ، اما کافی نبود. بینندگان گاز نگرفتند و سریال از سال 2019 فقط یک فصل 10 قسمت طول کشید.

نت فلیکس

مسیح

با این همه وعده و بررسی مناسب ، چرا این سریال 2019 فقط پس از یک فصل لغو شد؟ برخی حدس می زنند که این به دلیل نارضایتی از جوامع عمیق مذهبی باشد ، که معتقدند این مجموعه بیش از حد به محتوای بحث برانگیز مذهبی می رود. دلیل دیگر می تواند هزینه فیلمبرداری در بسیاری از نقاط جهان باشد. با این حال ، داستان جوانی مسحور به نام المسیح (مهدی دهبی) که خود را مسیح اعلام می کند ، ادامه نخواهد یافت. فصل اول معطوف به المسیح بود که احتمالاً معجزه می کرد و گروه بزرگی از پیروان خود را به دست می آورد. با این حال ، برخی از بی ایمانان ، از جمله مأموران سیا ، آویرام دهان (تومر سیسلی) و اوا گلر (میشل موناگان) ، اقدام ادعایی وی را خریداری نکردند و معتقد بودند که وی یک کلاهبرداری است ، هرچند حتی آنها در این مورد شک داشتند.

حتما بخوانید:
قیمت هدرز نیازپرداز - انجین آرتز

نت فلیکس

ای جی و ملکه

Drag Race توسط RuPaul بسیار موفق بود ، اما او نتوانست آن تجربه را با این درام کمدی که در سال 2020 اکران شد و پس از فصل اول 10 قسمت لغو شد ، تکرار کند. در آن ، RuPaul نقش Ruby Red ، یک ملکه درگ را بازی می کند که با RV خود به ایالات متحده سفر می کند و در طول مسیر کنسرت های کلوپی برگزار می کند. در تمام این مدت ، AJ او را همراهی می کند ، مردی بی سرپرست و 10 ساله بی سرپرست یتیم که با او دوستی باورنکردنی برقرار می کند. این سریال معنی خوبی داشت و به دلیل مضامین عشق و استقبال مورد تحسین قرار گرفت. اما او فقط شماره ها را برای ادامه شماره نگرفت.

نت فلیکس

سیر نشدنی

این درام کمدی تاریک براساس مقاله سال 2014 نیویورک تایمز “پادشاه آلاباما” نوشته جف چو ساخته شده است. نوجوان پتی بلید (دبی رایان) با مشکلات وزنی دست و پنجه نرم می کند ، اما وقتی یک تصادف و یک رژیم مایع اجباری سه ماهه منجر به کاهش سریع وزن وی می شود ، او به دنبال انتقام از کسانی است که به دلیل اضافه وزن او را آزار داده اند. در همین حال ، او توسط یک وکیل مدنی و مربی مسابقه زیبایی دیده شده است ، که مطمئن است می تواند او را به یک ملکه زیبایی تبدیل کند. این سریال با اکران در سال 2018 با جنجال روبرو شد ، از جمله دادخواست Change.org خواستار لغو آن شد و سریال را به “کلاهبرداری چربی” متهم کرد. با وجود بازبینی های وحشتناک (حداقل از سوی منتقدان) و نارضایتی عمومی ، این نمایش دو فصل به طول انجامید.

نت فلیکس

مسیح کالوچوریدیس / نتفلیکس

چرخش

فقط یک ماه طول کشید تا نتفلیکس این درام 2020 را برای یک اسکیت باز جوان به نام کایا اسکودلاریو لغو کرد ، که پس از آسیب دیدگی و اعتقاد به پایان کارش ، شانس دوم کار به عنوان یک اسکیت باز را بدست آورد. اما او در خانواده اش سابقه بیماری روانی دارد که سعی می کند از دید دیگران پنهان کند. در حالی که برای مخفی نگه داشتن این موضوع می جنگید ، او و شریک پسر بدش جاستین (ایوان رودریک) سعی می کنند برای المپیک بجنگند.

نت فلیکس

موسیقی متن

نتفلیکس با استفاده از این درام ، که اولین بار در سال 2019 آغاز شد ، در ژانر موسیقی تلاش خود را در مورد داستان های عاشقانه ای ایجاد کرد که مردم مختلف را در لس آنجلس از طریق موسیقی حدس می زدند. این شخصیت ها از سم (پل جیمز) ، یک بیوه با یک پسر ، تا نلی (کالی هرناندز) ، یک هنرمند جاه طلب ، و جوانا (جنا دیوان) ، مددکار اجتماعی و رقصنده سابق است. پس از 10 قسمت ، موسیقی ناپدید شد و نمایش لغو شد. با این حال جالب توجه است ، به نظر می رسد در حالی که منتقدان او به وی نمره ناموفقی داده اند ، به نظر می رسد تماشاگران این نمایش را دوست دارند.

نت فلیکس

سوارکار بوجک

موفق ترین سریال در این لیست ، این کمدی-درام متحرک برای بزرگسالان امسال پس از شش فصل و پخش آخرین فصل در ژانویه به پایان رسید. این نمایش در مورد یک اسب انسان دوستانه به نام BoJack (ویل آرنت) است ، ستاره کمدی که زمانی موفق بود و برای بازگشت به صحنه هالیوود تلاش می کند. بازیگران ستاره ای همچنین شامل ایمی سداریس ، آلیسون بری و آرون پل هستند. این مجموعه دو نامزد دریافت جایزه Primetime Emmy را از آن خود کرد. بررسی توسط سنگ نورد آن را “خارق العاده” خواند و این نمایش را در سال 2010 در میان 50 برتر قرار داد.

نت فلیکس

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler