[ad_1]

شگفت آورترین نکته در مورد 10 ویدیوی پرمخاطب فعلی در YouTube تعداد لایک های خیره کننده ای نیست که هر ویدیو در سال های پس از انتشار کسب کرده است. واقعیت این است که همه آنها نماهنگ هستند. و این واقعیت به ویژه هنگامی حیرت آور است که در نظر بگیرید یک سایت اشتراک ویدیو بستری عظیم و گسترده برای مواردی فراتر از فقط ویدیو های موسیقی فراهم می کند. شما به این موضوع اشاره کرده اید و احتمالاً فیلم های YouTube زیادی در مورد آن وجود دارد که با فرمت های مختلف ضبط شده اند. (به علاوه ، حتی آخرین لیست ما از 10 ویدیوی دوست داشتنی در YouTube ، اندکی از تنوع انتظار شما از مجموعه فیلم های YouTube را نشان می دهد.)

هنوز هم ، اگرچه YouTube کتابخانه ای غنی از محتوای غیر موسیقی ارائه می دهد ، به نظر می رسد که اجماع (حداقل در حال حاضر) این است که ویدئوها محبوب ترین شکل محتوایی هستند که YouTube می تواند ارائه دهد.

10. Girls Like You – Maroon 5 feat. Cardi B (17.83 میلیون پسندیدن)

جای تعجب نیست که مارون 5 دختران شما را دوست دارند این موزیک ویدئو بسیار پسندیده است: این یک آهنگ بازیگوش است که نه تنها یکی از محبوب ترین رپرهای امروزی (Cardi B) را شامل می شود ، بلکه در این ویدئو حداقل 25 فیلم کمدی از زنان مشهور مختلف مانند جنیفر لوپز ، لیلی سینگ ، مری جی بلیژ نیز وجود دارد. آلی رایزمن و گال گادوت.

9. سام – مارشمالو (18.54 میلیون پسندیدن)

فیلم مارشملو برای تنها از زمان انتشار در YouTube در سال 2016 ، بیش از یک میلیارد بازدید و بیش از 18 میلیون پسندیده است. این ویدئو در واقع به نوعی زیبا و به روشی ساده است: این فیلم نوجوانی تنها را به تصویر می کشد که با بچه های هم سن و سال خود کاملاً مطابقت ندارد ، اما در نهایت موفق شده است با ایجاد موسیقی خود با آنها ارتباط برقرار کنید.

این ویدئو بعد از مدرسه کمی روحیه دارد ، اما در واقع خوب است که ببینیم قهرمان اصلی توسط همکلاسی های خود پذیرفته می شود ، نه اینکه منافع دوستان آینده اش را برآورده کند.

8. پسری با شیر – شاهکارهای BTS. هالزی (19.78 میلیون پسندیدن)

گروه موسیقی فوق العاده محبوب پسران K-pop BTS فقط یک ویدیو از 10 فیلم برتر YouTube ندارد – دو ویدیو وجود دارد. و اولین چیزی که نگاه می کنیم این است پسری با لوو در شماره 8. این ویدئو همچنین ظاهر خواننده هلزی را نشان می دهد. این موزیک ویدیوی شیرین و شیرین ، با رنگ روشن برای اولین بار در تاریخ 12 آوریل 2019 بارگذاری شد و از آن زمان تاکنون بیش از 19 میلیون پسندیدن و بیش از یک میلیارد بازدید داشته است.

7. سبک Gangnam – روان (19.99 میلیون پسندیدن)

اعتراف کن: رقصیدی. ممکن است شما در حالی که هوشیار بوده اید این کار را انجام نداده اید ، اما این کار را کرده اید.

چرا که نه؟ چه کسی می تواند با کمان و افسار خیالی در برابر گالوپ مقاومت کند؟ هیچ کس. ما دوست داریم فکر کنیم که هر یک از این نزدیک به 20 میلیون لایک پذیرش گناه است.

6. Faded – آلن واکر (21.43 میلیون پسندیدن)

کمرنگ شده آهنگی است از دی جی و تهیه کننده ضبط آلن واکر. از زمان انتشار در سال 2015 ، بیش از 2 میلیارد بازدید در YouTube و بیش از 21 میلیون پسندیدن داشته است. آواز برجسته این آهنگ توسط خواننده نروژی ایسلین سولهایم است.

5. دینامیت – BTS (21.46 میلیون پسندیدن)

مناسب برای پاستیل های امضا شده خود و مجهز به اشعار جذاب و مارک موسیقی شیرین پاپ شیرین ، BTS با گنجاندن دیگری در این 10 لیست برتر ویدیوی محبوب در YouTube بازگشت. با عنوان دینامیت، این ویدئو شامل هنرمندان دیگری نیست ، به جز هفت عضوی که این گروه پسران قبلاً داشته است. نکته قابل توجه در مورد این ویدئو این است که این فیلم فقط سه ماه در YouTube وجود دارد! این نمایش در سایت در تاریخ 20 آگوست سال 2020 آغاز شد و در حال حاضر بیش از 615 میلیون بازدید و بیش از 21 میلیون پسندیدن دارد.

4. رقص کوسه کودک – Pinkfong! آهنگ ها و داستان های کودکان (22.88 میلیون پسندیدن)

تقریباً مطمئن هستیم که محبوبیت این ویدئو در YouTube عمدتاً به خانواده های دارای فرزند زیر 5 سال مربوط می شود. اما چرا که نه؟ اگر پدر و مادر هستید و در چند ماه گذشته در جمع کودکان خردسال قرار نگرفته اید ، احتمالاً شما یا فرزندان خود بیش از این که شمردید روی پخش این ویدیو کلیک کرده اید. و چه کسی می تواند شما را سرزنش کند؟ فقط دو دقیقه طول می کشد و به نظر می رسد بچه های شما را به راحتی روحیه می دهد. (اما به خاطر شما ، ما واقعاً امیدواریم که بچه های شما زود از این آهنگ خسته شوند.)

کوسه کودک در حال رقص اولین بار در 17 ژوئن 2016 بارگذاری شد و از آن زمان تاکنون بیش از 22 میلیون پسندیدن را کسب کرده است

3. Shape of You – Ed Sheeran (25.04 میلیون پسندیدن)

موزیک ویدیو Ed Sheeran شکل شما دو سال پیش در یوتیوب ارسال شد. در آن زمان ، این شرکت موفق به جمع آوری بیش از 5 میلیارد بازدید و بیش از 25 میلیون پسندیدن شد. این ویدئو خود به عنوان یک داستان عاشقانه شیرین بین دو بوکسور در یک سالن ورزشی آغاز می شود ، اما پس از آن یک پایان عجیب وجود دارد که شخصیت شیران در یک موقعیت کشتی سومو قرار می گیرد که شخصیت او در واقع تمرین نمی کند.

این یک موزیک ویدئو عجیب است که در نهایت از هم می پاشد. اما حداقل آهنگ شایسته ای است.

2. دوباره می بینمت – جادوگر خلیفه چارلی پوت (31.13 میلیون پسندیدن)

“See You Again” در بهار 2015 در موزیک ویدئو آغاز به کار کرد. این آهنگ برای موسیقی متن قسمت هفتم فیلم Fast & Furious نوشته شده است.

همچنین قرار بود این ادای احترام به عضو مورد علاقه بازیگران سریع و خشمگین ، بازیگر پاول واکر باشد. واکر در سال 2013 درگذشت ، و قسمت هفتم از امتیازات سریع و خشن (به نام خشمگین 7) آخرین حضور وی در فیلم بود. علاوه بر دریافت بیش از 31 میلیون پسند ، موزیک ویدیو برای دوباره می بینمت بیش از 4 میلیارد بار در YouTube مشاهده شده است.

1. Despacito – لوئیز فونسی شاهکار. پدر یانکی (41.25 میلیون پسندیدن)

محبوبیت آهسته عجیب است. فقط به آمار او نگاه کنید. این ویدیو باید با بیش از 41 میلیون پسندیدن محبوب ترین ویدئو در YouTube باشد. اما بیش از 4 میلیون آنتی پاتی وجود دارد و به نوعی تعداد آنتی پاتی بیشتر از افراد بدبخت ربکا بلک است جمعه موزیک ویدیو – که یک موزیک ویدیو (و آهنگ) واقعاً وحشتناک بود. همانطور که در ، تنها دلیل جمعه در وهله اول از نظر بد بودن مشهور شد.

موزیک ویدیو برای آهسته است ، بنابراین ، در این فضای محدود عجیب و غریب ، جایی که به دلیل وجود همه جا ، اکنون هم خوب است و هم وحشتناک. محبوب ترین و دوازدهمین نفرت انگیزترین.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر