[ad_1]

Madden NFL 21’s به روزرسانی نسل بعدی یک روز زودتر آغاز شده و اکنون – با یک مشکل کوچک – در دسترس است. در حال حاضر ، نسخه PlayStation 5 به دلیل خطای لحظه آخر شامل پخش آنلاین نیست.

در ابتدا قرار بود این بروزرسانی از 4 دسامبر آغاز شود ، اما تعجب EA اوایل صبح امروز آن را منتشر کرد. در حالی که نسخه بازی Xbox Series X | S شامل یک بازی آنلاین است ، EA خاطرنشان می کند که سرورها در حال حاضر در نسخه PlayStation 5. متصل نیستند. این شرکت وضعیت را در یک پست وبلاگ توضیح داد.

EA گفت: “نسخه PlayStation 5 این بازی هنوز به سرورها متصل نیست ، زیرا ما در حال آزمایش نهایی مشکلی هستیم که برای آن راه حل ارائه داده ایم.” “ما امشب هنگام اجرای برنامه ، به روزرسانی هایی برای اجرای آن ارائه خواهیم داد ، اما در این بین بازی به صورت آفلاین قابل انجام است.”

انتظار می رود بعداً امروز رفع اشکال PlayStation 5 انجام شود ، اگرچه EA یک بازه زمانی ثابت برای رفع آن ارائه نکرده است.

بازیکنانی که نسخه ای از بازی Xbox One یا PlayStation 4 را در اختیار دارند می توانند از طریق ویژگی Dual Entitement به نسخه بعدی به صورت رایگان ارتقا پیدا کنند. EA یک پست وبلاگی را به اشتراک گذاشت که روشهای مختلف بازیکنان برای ارتقا the بازی را از نسخه فیزیکی و دیجیتالی بازی توصیف می کند. تمام پیشرفت های فعلی به نسخه نسل بعدی منتقل می شود. بازیکنان می توانند از آپدیت رایگان به استفاده کنند Madden NFL 22 تابستان سال آینده

کسانی که می خواهند این بازی را انجام دهند به لطف ادغام آن با EA Play می توانند آن را در Xbox Game Pass Ultimate بازی کنند. GameStop در حال حاضر یک بازی با 28 دلار تخفیف دارد.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر