بهترین MVNO ها برای سال 2020


تلفن هوشمند شما خط نجات شما است ، اما با وجود مفید بودن ، خدمات می تواند گران باشد. اگر فکر می کنید هزینه خدمات تلفن همراه خود را بیش از حد پرداخت می کنید ، استفاده از یک اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه (MVNO) را به جای ارائه دهندگان بزرگ تلفن همراه گران قیمت در نظر بگیرید. MVNO ها بهترین کیفیت هر دو جهان را با کیفیت یکسان پوشش ، اما با قیمت پایین تر از اپراتورهای اصلی ارائه می دهند. این به این دلیل است که آنها از شبکه های چهار بزرگ استفاده می کنند – AT&T ، Verizon ، Sprint و T-Mobile – در حالی که دامنه محصول بسیار متنوعی را ارائه می دهند. از همه بهتر ، این برنامه های پرداخت اولیه فرصتی را برای کنار گذاشتن قبض کلان در حالی که بیشترین استفاده را از دستگاه تلفن همراه خود می کنید ، ارائه می دهند.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

بهترین MVNO برای داده های نامحدود

مترو از T-Mobile

Metro توسط T-Mobile سه برنامه اساسی را متناسب با بودجه شما ارائه می دهد که توسط یک شبکه گسترده LTE پشتیبانی می شود. علاوه بر پوشش تقریباً عمومی در سراسر کشور ، Metro by T-Mobile مزایای بیشتری را برای برنامه های خاص فراهم می کند. Google One برای مشتریانی با برنامه 50 دلاری در نظر گرفته شده است و مشتریانی که برنامه ماهانه 60 دلاری دارند اکنون عضویت Google One و Amazon Prime را دریافت می کنند. یک طرح خلاصه حتی ارزان تر ، که شامل 2 گیگابایت داده پرسرعت در هر خط است ، اکنون با قیمت 30 دلار در ماه در دسترس است. مشتریان مترو همچنین می توانند به شبکه 5G ملی T-Mobile دسترسی پیدا کنند. شما می توانید پرداخت خودکار حساب پس انداز 5 دلار در ماه خود را فعال کنید و طرحی برای رایانه لوحی ، نقطه دسترسی یا سایر دستگاه های متصل خود با هزینه 10 تا 35 دلار در ماه به سرویس فعلی خود اضافه کنید. مکالمات بین المللی در ایالات متحده با پرداخت 15 دلار بیشتر در ماه همراه با تعداد زیادی از تلفن های دارای تخفیف ارائه می شود.

40 دلار 50 دلار 60 دلار
سرعت 10 گیگابایت سرعت زیاد نامحدود سرعت زیاد نامحدود
هیچ نقطه دسترسی تلفن همراه وجود ندارد نقطه دسترسی تلفن همراه 5 گیگابایتی نقطه دسترسی موبایل 15 گیگابایتی
موسیقی نامحدود گنجانده شده است Google One 100 GB گنجانده شده است Google One و Amazon Prime گنجانده شده است
در هر خط اضافی 10 دلار پس انداز کنید در هر خط اضافی 20 دلار پس انداز کنید چهار ردیف با قیمت 120 دلار دریافت کنید

بهترین MVNO با پوشش زیاد

مکالمه مستقیم

Straight Talk ، مشارکت خرده فروش Walmart و TracFone ثابت شده است که با گذشت زمان ماندگار است. MVNO پوشش برای چهار بزرگ را ارائه می دهد ، در حالی که برنامه های ماهانه Straight Talk از 30 دلار در هر ماه اساسی است که شامل متن نامحدود ، 1500 دقیقه مکالمه و 100 مگابایت داده تا 60 دلار در ماه است ، که مکالمات نامحدود و متن را به همراه داده های نامحدود با اولین 25 گیگابایت با سرعت بالا ، سپس با 2G. برنامه های جدید به شما امکان می دهد ماهانه 1 گیگابایت یا 2 گیگابایت به ترتیب با 5 یا 10 دلار در ماه اضافه کنید که منقضی نمی شود ، فقط درصورتی که از تخصیص داده خود استفاده کرده باشید فعال می شود و در صورت عدم استفاده از آن می چرخد. Straight Talk برنامه های گروهی ارائه نمی دهد ، اما فرصت های خوبی برای داده های بین المللی دارد. از آنجا که Straight Talk بر روی هر چهار اپراتور اصلی کار می کند ، با اکثر تلفن های باز نشده سازگار است.

هزینه های خط داده ها
30 دلار 100 مگابایت
35 دلار نامحدود (5 گیگابایت سرعت بالا)
45 دلار نامحدود (سرعت 25 گیگابایت)
55 دلار نامحدود (داده هات اسپات 10 گیگابایتی)
60 دلار 25 گیگابایت (بین المللی نامحدود)

بهترین MVNO جایگزین

Google Fi

بهترین MVNO

Google Fi برای خدمات به ترکیبی از نقاط اتصال Wi-Fi و سه شبکه – Sprint ، T-Mobile و US Cellular متکی است. این یکی از نوآورانه ترین و آسان ترین کاربردهای MVNO است. برنامه های انعطاف پذیر برای تماس و پیام کوتاه نامحدود از 20 دلار شروع می شود ، در حالی که برنامه های نامحدود از 70 دلار برای هر خط شروع می شود. داده ها برای 10 گیگابایت برای 1 گیگابایت 4G LTE ثابت هستند ، اما شما فقط هزینه آنچه را که استفاده می کنید پرداخت می کنید. ویژگی محافظت از حساب این شرکت به این معنی است که با رسیدن به 6 گیگابایت ، هزینه اضافی داده از شما دریافت نمی شود. داده های استفاده شده در بالای این حد تنظیم می شوند. Google Fi برنامه های گروهی چند خطی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد افراد را با پرداخت 15 دلار اضافی در هر ماه در ماه به اشتراک اضافه کنید. از دیگر مزایای آن می توان به اتصال اینترنت رایگان اشاره کرد که به شما امکان می دهد از تلفن خود به عنوان نقطه دسترسی به اینترنت و همچنین پیام کوتاه متنی و دسترسی سریع به داده با سرعت 10 دلار در هر 1 گیگابایت در 200 کشور جهان استفاده کنید. Google Fi با اکثر مارک های تلفن و سیستم عامل سازگار است ، اگرچه iPhone و برخی از تلفن های Android از ویژگی کلیدی تعویض Google Fi پشتیبانی نمی کنند.

حتما بخوانید:

افزایش فالوور اینستاگرام آپارات

تلفن همراه نعناع

تلفن همراه نعناع

Mint Mobile روش خوبی برای اجازه دادن به شما در امتحان سرویس قبل از تعهد دارد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید یک یا چند سال سوار شوید ، سرویس Mint Mobile را با یک قرارداد سه ماهه آزمایش کنید ، که تقسیم قیمت هر ماه به 25 دلار با 12 گیگابایت داده و 15 دلار در ماه با 3 گیگابایت است. همه برنامه ها مکالمه و پیامک نامحدود ، پوشش ملی و 5G یا 4G LTE (بسته به اینکه چه کسی قوی ترین سیگنال را دارد) ارائه می دهد. Unlimited Plan داده 35 گیگابایتی پرسرعت و 5 گیگابایت داده هات اسپات را ارائه می دهد ، با نرخ مقدماتی 30 دلار در ماه به مدت سه ماه و تجدید قیمت ها با قیمت 40 دلار در هر ماه. اگر به داده های بیشتری نیاز دارید ، می توانید آنها را با قیمت 10 گیگابایت خریداری کنید. برای فعال کردن آن در حساب خود می توانید از دستگاه سازگار T-Mobile خود استفاده کرده و یک سیم کارت سفارش دهید. همچنین Mint Mobile طیف گسترده ای از تلفن ها را به فروش می رساند.

می بینیم

می بینیم

Visible برای ارائه طرحی – 40 دلار برای داده های نامحدود در شبکه LTE بدون رومینگ – پوشش بسیار خوبی از طریق شبکه Verizon فراهم می کند. علاوه بر این ، با افزودن خطوط بیشتری به برنامه خود ، تخفیف ها جمع می شوند. Visible با Party Pay موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود ، زیرا هر شخص هزینه جداگانه ای را دریافت می کند ، هزینه چندین خط را کاهش می دهد. قیمت هر خط 35 دلار به ازای هر خط 35 دلار و 3 خط به ترتیب 30 و 25 دلار است.سرعت های نقطه دسترسی تلفن همراه به 5 مگابیت در ثانیه محدود می شوند و همزمان به یک دستگاه محدود می شوند. تماسهای Wi-Fi در برخی از مدلهای تلفن موجود است. اکثر مدل های آیفون همراه با انتخاب محدودی از برخی گزینه های محبوب Android مانند سری Galaxy S20 و سری Pixel 4. پشتیبانی می شوند. یا فقط یک تلفن را مستقیماً از Visible بخرید.

چیزی

Ting Mobile یک MVNO مستقل است که از شبکه های Sprint و T-Mobile خارج می شود. تینگ شما را در یک برنامه خاص قفل نمی کند ، اما ماهانه با توجه به میزان استفاده و تعداد خطوط شما ، ارزان ترین برنامه را از شما کسر می کند. هزینه هر خط ماهانه 6 دلار است. هزینه کمترین هزینه یک خط 9 دلار در ماه خواهد بود که شامل 100 دقیقه مکالمه بدون متن یا داده است. افزودن متن به ترکیب ، حداقل 3 دلار به صورتحساب ماهانه شما اضافه می کند. خدمات تینگ خوب است ، اما بهترین کار برای افرادی است که از داده یا متن زیادی استفاده نمی کنند.

بی سیم کریکت

بهترین MVNO

Cricket Wireless متعلق به AT&T است و از شبکه AT&T استفاده می کند. این برنامه یک خطی را ارائه می دهد که برای مکالمه و پیامک نامحدود با 2 گیگابایت داده از 30 دلار در ماه شروع می شود و برای مکالمه ، نوشتار و داده نامحدود و یک نقطه دسترسی تلفن همراه 15 گیگابایتی تا 60 دلار در ماه افزایش می یابد. برنامه های این اپراتور با قیمت 40 دلار در ماه واجد شرایط Cricket Wireless است که تخفیف مشترکین را برای دو یا چند خط افزایش می دهد. می توانید تلفن خود را تهیه کنید – سازگاری را در وب سایت کریکت بررسی کنید. در مورد موارد اضافی این طرح ، ماهانه 55 دلار پیامک نامحدود از ایالات متحده به 37 کشور به علاوه داده ، تماس و پیامک به مکزیک و کانادا دریافت می کنید. همچنین می توانید یکی از دو بسته بین المللی کریکت را به اشتراک ماهانه خود اضافه کنید. هزینه کریکت بین الملل 5 دلار در ماه است و مکالمه با تلفن های 35 کشور جهان را اضافه می کند و هزینه کریکت بین المللی اضافی 15 دلار است و پیام نامحدود را به تلفن های 35 کشور و 1000 دقیقه مکالمه با 31 کشور دیگر را اضافه می کند. طرح گروه کریکت با پنج خط صرفه جویی قابل توجهی تا 70 دلار را ارائه می دهد.

حتما بخوانید:
تبریک می گویم! خدمات حمل و نقل شما در حال متوقف شدن است

جمهوری بی سیم

بهترین MVNO

Republic Wireless در میان اولین MVNO ها بود که تماس های Wi-Fi را ارائه می داد. مانند Google Fi ، Republic Wireless می تواند بین شبکه های تلفن همراه Wi-Fi و Sprint و T-Mobile جابجا شود. برنامه های My Choice وی برای مکالمه و نوشتار نامحدود از 15 دلار در ماه آغاز می شود. گرانترین هزینه ماهانه 25 دلار برای مکالمه نامحدود ، پیام کوتاه و 2 گیگابایت داده است. همه برنامه های داده دارای یک نقطه دسترسی تلفن همراه هستند ، اما بدون رومینگ – و بدون تماس بین المللی ، برنامه های گروهی یا برنامه های خانوادگی. می توانید تلفن خود را به Republic Wireless ببرید ، اما با iPhone کار نمی کند و همه مدل های Android پشتیبانی نمی شوند – برای اطمینان از این ابتدا این لیست را بررسی کنید.

خدمات نامحدود Extend Home برای تلفن های خانگی اکنون در تمام برنامه های My Choice گنجانده شده است ، به شما اجازه می دهد شماره تلفن شما از طریق تلفن همراه و تلفن های خانگی متصل شده از طریق آداپتور کار کند. سپس می توانید در خانه و در صورت تمایل تلفن های خود را جایگزین کنید. Republic Wireless برای همه مناسب نیست. با این حال ، اگر از داده های زیادی استفاده نمی کنید و تلفن شما بیشتر اوقات به Wi-Fi متصل است ، ارزش دارد که دو طرح ارزان قیمت همراه آن را در نظر بگیرید.

تقویت موبایل

مایک موتزارت / فلیکر

اگر به دنبال یک برنامه چند خطه برای خانواده هستید ، Boost mobile شما را تحت پوشش قرار می دهد و برای هر خط اضافی تخفیف ارائه می دهد. همچنین بسته های دقیقه ای بین المللی وجود دارد که می توانید در صورت سفر به خارج از کشور خریداری کنید – قیمت آنها برای 90 روز خدمات از 3 دلار شروع می شود که تعداد مشخصی از دقیقه مکالمات و پیامک های بین المللی نامحدود را برای کشورهای منتخب اضافه می کند.

Boost فقط با تلفن های هوشمند خاص کار می کند ، که یکی از معدود معایب این سرویس است. قبل از تعویض حتما با کنترل کننده سازگاری تماس بگیرید.

موبایل ساده

موبایل ساده

Simple Mobile در شبکه T-Mobile 4G LTE فعالیت می کند و تماس های نامحدود داخلی و بین المللی و برنامه های متنی را ارائه می دهد. برنامه های نامحدود از 25 ، 30 دلار ، 40 دلار ، 50 دلار و 60 دلار در ماه با تماس و پیام کوتاه نامحدود ، به علاوه برنامه های داده ای از 3 گیگابایت داده تا داده های نامحدود 4G LTE ، از جمله یک نقطه دسترسی تلفن همراه 15 گیگابایتی .

Simple Mobile با تخفیف در تمدید خودکار به کاربران پاداش می دهد. آنها همچنین پشتیبانی خارق العاده ای از مسافران بین المللی به علاوه پوشش عالی از شبکه گسترده T-Mobile ارائه می دهند. برنامه های ارتقا شامل چند دقیقه مکالمه بین المللی ، متن بین المللی نامحدود و 4G LTE برای 69 مقصد است.

با Simple Mobile می توانید تلفن خود را از شرکت مخابراتی فعلی خود منتقل کنید ، با استفاده از وب سایت آنها به تلفن جدیدی ارتقا دهید یا از یکی از مکانهای متعدد آنها دیدن کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul