بهترین گزینه ها برای تسلا مدل 3


عبور برق نیازی به وسیله نقلیه از تسلا ندارد. در حالی که افراد تسلا طیف چشمگیری از ویژگی ها را در مدل 3 ارائه می دهند ، از جمله برد تا 353 مایل ، قیمت شروع نزدیک به 38000 دلار می تواند کاملا شرم آور باشد. جدا از قیمت خود استیکر ، برخی از مصرف کنندگان ممکن است نگران مسائل کنترل کیفیت مکرر تسلا باشند یا اینکه به سادگی طرفدار طراحی داخلی و خارجی مینیمال تر این شرکت نباشند. ما لیستی از وسایل نقلیه جایگزین را گردآوری کرده ایم که می توانید وقتی آماده هستید با یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید به جاده بروید ، آنها را بررسی کنید ، اما الون ماسک را به عنوان خلبان خود نمی خواهید.

هیوندای Ioniq Electric 2020

به نظر نمی رسد جدای از تسلا ، تولیدکنندگان خودروهای الکتریکی علاقه زیادی به ارائه پیشنهادات سدان داشته باشند. با این حال ، اگر آماده انتخاب وسیله نقلیه ای هستید که کمی شبیه به یک سدان باشد ، حتی از لحاظ فنی یک هاچ بک است ، Ioniq Electric هیوندای را بررسی کنید. با شروع از حدود 33000 دلار ، برد Ioniq Electric تا 170 مایل است. سقف محدود بالاتر از سطح بالایی ، از ویژگی های متمرکز بر فناوری ، از جمله صفحه لمسی 10.25 اینچی ، شارژ بی سیم ، Android Auto و Apple CarPlay ، خوشه اندازه گیری LCD 7 اینچی و دستیار درایو بزرگراه ، انتخاب سالمی را ارائه می دهد. اگرچه هیوندای مسافت پیموده شده ای را که تسلا مدل 3 می تواند بدست آورد ، دریافت نمی کند ، Ioniq Electric هنوز برد کافی برای مسافت های کوتاه و متوسط ​​را ارائه می دهد – ماجراهای مسافت طولانی به توقف شارژ اضافی نیاز دارند.

حتما بخوانید:
بازی های PS Plus December شامل Worms Rumble، Just Cause 4 است

Chevy Bolt EV 2020

بهترین ماشین های الکتریکی Chevy Bolt در برابر نیسان لیف

اگر نمی خواهید دامنه خود را فدا کنید ، پس Bolt EV شورولت می تواند رقیب قدرتمندی باشد. این هاچ بک سریع سریع با یک بار شارژ حداکثر 200 اسب بخار قدرت و 259 مایل را ارائه می دهد. ما همچنین معتقدیم که عاشقان فناوری با صندلی های چرمی دو رنگ اختیاری و سبک داشبورد مدرن ، فضای داخلی این خودرو را می پرستند. بسته اختیاری Driver Confidence II شامل ترمز اضطراری خودکار ، کمک در حفظ خط ، ترمز عابر پیاده جلو و چراغ های جلو اتوماتیک است. Chevy Bolt EV به عنوان جالبترین اتومبیل در این بلوک برجسته نیست ، اما در رنگ های متنوعی ارائه می شود و طیف مناسبی را ارائه می دهد که ارزش دارد قیمت اولیه حدود 36000 دلار در نظر گرفته شود. و البته ، یک صفحه نمایش لمسی بزرگ 10.2 اینچی با ادغام Apple CarPlay و Android Auto به صورت استاندارد ارائه می دهد.

هیوندای کونا الکتریک

هیوندای کونا الکتریک

اگر وسیله نقلیه بزرگتری برایتان مهم نیست ، توجه خود را به سمت Kona Electric هیوندای معطوف کنید. این SUV تمام برقی با قیمتی حدود 37000 دلار شروع می شود و برد آن تا 258 مایل ارائه می شود. Kona برای خانواده هایی که می خواهند کمی مسافرت بروند یا برای افرادی که فقط فضای اضافی برای خرید و بارگیری مبلمان جدید دارند ، انتخاب بسیار خوبی است. هیوندای کونا الکتریک چندین ویژگی فنی را ارائه می دهد که ما انتظار داریم ، از جمله صفحه لمسی 10.25 اینچی ، شارژ بی سیم و بسیاری از ویژگی های رانندگی هوشمند – جلوگیری از برخورد به جلو ، کمک به حفظ مسیر ، کنترل سرعت سفر هوشمند Stop-and-Go و دستیار پرتو بلند. یکی از ویژگی هایی که نمی توانیم از آن عصبی شویم ، نمایشگر داخلی است که اطلاعاتی در مورد سرعت و پیمایش دارد.

حتما بخوانید:
سرسیلندر اسپرت میتسوبیشی L200 2021

نیسان لیف

نیسان لیف 2020
نیسان

اگر می خواهید فقط با یک وسیله نقلیه الکتریکی به جاده بروید ، اما نمی خواهید بانک را بشکنید ، نیسان لیف را در نظر بگیرید. Nissan’s Leaf یکی از خودروهایی است که به دلیل افزایش علاقه مندی مردم به برق نسبت داده می شود. مدل 2020 با قیمتی حدود 32000 دلار (مقرون به صرفه ترین در لیست ما) شروع می شود و اگر بخواهید بودجه خود را تمدید کنید ، تا 226 مایل می رسد. اگر می خواهید وارد دنیای پیشرفته فناوری کمک رانندگی شوید ، لیف حتی سیستم ProPilot Assist نیسان را ارائه می دهد که ترکیبی از کنترل سرعت حرکت متوقف کننده و حرکت هوشمند با مرکز باند هوشمند است. نکته مهم این است که قیمت اولیه شامل باتری کوچکتر 40 کیلووات ساعت با برد 149 مایل است. حداقل 38،000 دلار برای باتری بزرگ 62 کیلووات ساعتی با برد 226 مایل باید هزینه کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir