بهترین کاراکتر پابجی

شخصیت های جدید در به روزرسانی جدید پابجی موبایل منتشر شده اند ، یکی از شخصیت های پابجی موبایل یک زن است. هر یک از این شخصیت ها توانایی های خاص خود را دارند که ممکن است بسته به توانایی های آنها خاص ترین شخصیت Pabji Mobile را دوست داشته باشید و بخواهید آنها را انتخاب کنید، در صورتیکه نیاز بود به مقاله معرفی بازی پابجی در سایت ایلنا مراجعه کنید تا با این بازی آشنا شوید.

شخصیت های موبایل پابجی: خاص ترین شخصیت کیست؟

پابجی موبایل در به روزرسانی جدید خود مجموعه ای از نمادهای خاص را معرفی کرد. با استفاده از هر شخصیت پابجی موبایل می توانید توانایی های مختلفی را تجربه کنید ، بازیکنان می توانند با هر یک از این شخصیت های پابجی موبایل قدرتمندتر شوند. شما می توانید خاص ترین شخصیت پابجی موبایل را از بین این شخصیت ها انتخاب کنید. این بازی به شما امکان می دهد چهار شخصیت جدید پابجی موبایل را انتخاب کنید. البته برخی از این کاراکترها به UC احتیاج دارند. در سایت شکلک به ما بپیوندید تا به شما بگوییم خاص ترین شخصیت پابجی موبایل کیست.

ویژه ترین شخصیت های PUBG Mobile: Victor (Victor)

اولین شخصیت موبایل پابجی ، می خواهیم به شما معرفی کنیم ، ویکتور است. او اولین شخصیت ویژه در PUBG بود. Victor در دسترس همه است زیرا همه بازیکنان می توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند. این شخصیت پابجی موبایل توانایی کاهش زمان شارژ SMG را 10٪ برای رسیدن به سطح 9 دارد. ویکتور همچنین دارای یک چت صوتی خاص است.

حتما بخوانید:
متن انگیزشی برای موفقیت + عکس پروفایل انگیزشی برای رسیدن به هدف

در شخصیت خاص پابجی موبایل: سارا

از بین تمام شخصیت های خاص موجود در پابجی موبایل ، سارا تنها شخصیت خرید اکانت pubg ارزان است که یک زن است. این شخصیت PUBG Mobile قادر به تقویت وسیله نقلیه است. در صورت بروزرسانی کامل ، سارا می تواند قدرت وسیله نقلیه پابجی موبایل را 10٪ افزایش دهد ، برای دریافت آن باید 600 کوپن یا 600 کاراکتر آمریکایی پرداخت کنید.

 سایت منبع: https://cod-center.ir/

دیدگاهتان را بنویسید