بهترین پیشنهاد جمعه سیاه نینجا هوای سرخ کن برای سال 2020.


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

آیا به دنبال یک روش بهتر و سالم برای طبخ غذا هستید؟ در حال حاضر ، به عنوان بخشی از معاملات جمعه سیاه آمازون ، می توانید 75 دلار از سرخ کن فوق العاده نینجا فودی ، که همچنین یک زودپز و بسیاری از ویژگی های عالی دیگر را دارد ، لذت ببرید. مطمئناً آشپزی خود را بیش از هر زمان دیگری هیجان انگیز خواهید کرد.

سرخ کن هوا نینجا فودی 10 در 1 با قیمت معمول 200 دلار کاهش می یابد و فقط به 125 دلار می رسد و 75 دلار در شما صرفه جویی می کند. سرخ کن هوا 10 در 1. اگرچه نتوانست برش را در بهترین سرخ کن های عمیق ما انجام دهد ، اما این محصول از شرکت نینجا است که همیشه از تجهیزات آشپزخانه با کیفیت بالا یک برند قابل احترام بوده است.

سرخ کن هوا نینجا فودی 10 در 1 به خودی خود حاوی مطالب زیادی است. این نه تنها سرخ کن هوا است ، به این معنی که شما می توانید غذا را از مرغ سوخاری گرفته تا آرانچینی و یا چیزهای دیگری کاملاً خرد کنید ، بلکه به شما امکان می دهد که تحت فشار غذا بپزید ، به آرامی بپزید و هر آنچه را تصور می کنید بخارپز کنید. . آیا می خواهید کل روز چیلی را به آرامی بپزید؟ سرخ کن هوا 10 در 1 نینجا فودی به راحتی می توانید مرغ سرخ شده شگفت انگیز را در مدت 20 دقیقه بپزید.همچنین پخت و پز ، پخت و پز ، پخت ، کم آبی و حتی ماست درست می کند.

حتما بخوانید:
ردیاب مگنتی خودرو ، ضامن امنیت هر لحظه شما

به زبان ساده ، چیزهای زیادی وجود ندارد که سرخ کن هوا Ninja Foodi 10 در 1 قادر به انجام آنها نباشد. ظرفیت آن به اندازه کافی بزرگ است تا یک جوجه 5 کیلوگرمی یا 6 کیلوگرم کباب را در خود جای دهد و شما می توانید به راحتی تا 3 کیلوگرم سیب زمینی سرخ کرده بپزید در حالی که 75٪ سریعتر از روش های سرخ کردن سنتی لذت می برید.

سرخ کن هوا 10 در 1 نینجا فودی دارای یک قابلمه 6.5 لیتری آشپزی به همراه یک صفحه 4.6 لیتری و بشقاب های ترد است که هم برای نچسب و نه برای ماشین ظرفشویی ایمن است. این کتاب همچنین همراه با یک کتاب آشپزی کوچک است که شامل 15 دستور العمل و نمودار آشپزی با الهام از آشپز است ، بنابراین شما می دانید که دقیقاً چگونه از آن به خوبی استفاده کنید.

در حالی که اطمینان داریم سرخ کن هوا نینجا فودی 10 در 1 به یک بازیگر خارق العاده در آشپزخانه شما تبدیل خواهد شد ، اگر به دنبال سایر معاملات سرخ کن های جمعه سیاه هستید ، همه ما برای کمک به شما لیست کرده ایم.

اکنون معاملات سرخ کن بیشتر در دسترس است

آیا می خواهید یک محصول متفاوت آشپزخانه نینجا بگیرید؟ برای بهترین پیشنهادات خلاصه ای از پیشنهادات جمعه سیاه نینجا را ببینید. گزینه دیگر این است که برای هر چیز دیگری که دوست دارید نگاهی به بهترین معاملات جمعه سیاه ما بیندازید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
بررسی دوربین Arlo Pro 4 Spotlight Camera: امنیت با قیمت پایین

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir