بهترین پیشنهاد برای Roku Ultra Cyber ​​Monday برای سال 2020.


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

سال

در مورد دنیای پخش کننده های پخش جریانی رسانه ، شما دستگاهی با قابلیت و توانایی کامل تر از Roku Ultra (2020) نخواهید یافت. و در حال حاضر ، به عنوان بخشی از معاملات دوشنبه اینترنتی آمازون ، Ultra در کمترین قیمت سال خود قرار دارد – 69 دلار. این بیش از 30٪ از قیمت عادی آن است.

نسخه 2019 Roku Ultra از قبل یک پخش کننده درجه یک بود ، اما فاقد ویژگی بسیار مهمی بود که طرفداران جریان به آن نیاز دارند: Dolby Vision. این قالب پویا HDR در هنگام ارائه فیلم های بزرگ و نمایش های تلویزیونی با کیفیت 4K به سرعت در حال تبدیل شدن به استانداردی برای سرویس های جریانی مانند Netflix ، Apple TV + ، Disney + و Amazon Prime Video است. اگر تلویزیون Dolby Vision با قابلیت 4K را در اختیار دارید ، Roku Ultra 2020 باید بهترین رقیب باشد زیرا انتخاب رسانه پخش جریانی خود را در نظر می گیرید.

ویژگی های فوق العاده فراتر از 4K و Dolby Vision هستند. همچنین پشتیبانی از Dolby Atmos ، قالب اصلی صدای فراگیر ، پشتیبانی می شود. پخش کننده دارای پورت USB است بنابراین می توانید از یک درایو سخت خارجی به موسیقی ، عکس و فیلم دسترسی پیدا کنید. یک دکمه جستجوی از راه دور گمشده وجود دارد که باعث بوق زدن ریموت می شود – که حتی وقتی می توانید بین کوسن های روی مبل قرار بگیرید نیز قابل شنیدن است.

حتما بخوانید:
بهترین معاملات Black Friday Fitbit 2020: Fitbit Charge 4 و Fitbit Versa 3

صحبت از ریموت است ، این کنترل برای عملکردهای صدا و بی صدا تلویزیون و یک جک هدفون دارد که به شما امکان می دهد بدون قطع شدن جریان خود را گوش دهید ، خواه از هدفون های JBL موجود استفاده کنید یا از هدفون خود. یک میکروفون داخلی برای فرمان صوتی نیز وجود دارد – می توانید از Ultra بخواهید تا برنامه پخش مورد علاقه خود را باز کند ، با بازیگر مورد علاقه خود به جستجوی محتوا بپردازید یا فقط یک کمدی پیدا کنید تا بتوانید با کمی خنده استراحت و آرامش پیدا کنید.

مانند هر دستگاه روکو ، Ultra به هزاران برنامه پخش جریانی دسترسی دارد و همچنین این پلتفرم میزبان لیست رو به رشد کانال های تلویزیونی زنده رایگان است که قطع کابل را آسان می کنند.

Roku Ultra (2020) یک پخش کننده رسانه واقعا سازش ناپذیر است و اکنون بهترین زمان برای خرید یک دستگاه است.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای Roku موجود است

Roku Ultra (2020) تنها دستگاه Roku نیست که برای Cyber ​​Monday فروخته شده است. در زیر تخفیف های محصولات معروف Roku مانند Streaming Stick + و Roku Premiere را جمع آوری کرده ایم. به تلویزیون نیاز دارید؟ با این معاملات تلویزیونی Roku این دو را با هزینه کمتری ترکیب کنید. یا به خرید خود ادامه دهید و این معامله را با Amazon Fire Stick TV بررسی کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
فروش اسید کلریدریک |خرید اسید کلریدریک |اسید کلریدریک 33درصد

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir