بهترین پیشنهاد برای Cyber ​​Monday Roomba 675 برای سال 2020.


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

اگر تا به حال می خواهید یک خلا rob ربات برای خانه خود بخرید ، Cyber ​​Monday به دلیل تخفیف های ارائه شده توسط خرده فروشان مختلف ، زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در یک مکان است. به عنوان مثال IRobot Roomba 675 ، بخشی از معاملات آمازون سایبر دوشنبه با 101 دلار از قیمت اصلی 280 دلار است که هزینه خلاuum ربات را به 179 دلار کاهش می دهد.

جاروبرقی های رباتیک یک وسیله ارزشمند برای هر خانه ای است و در این دوشنبه با هزینه کمتر از 200 دلار ، iRobot Roomba 675 یک انتخاب مناسب است. با افزایش محبوبیت جاروبرقی های رباتیک ، نمی توان گفت که iRobot Roomba 675 چه مدت دوام خواهد آورد ، بنابراین اگر می خواهید به موقع کف را برای فصل تعطیلات تمیز کنید ، باید تا می توانید روی دکمه Buy Now کلیک کنید.

IRobot Roomba 675 دارای سیستم تمیزکاری سه مرحله ای ، برس های چند سطح دوگانه برای گرفتن خاک از فرش و کف سخت و یک برس تمیز کننده لبه برای رسیدن به گوشه ها و لبه ها است. سر تمیز کننده برای تنظیم خودکار جارو برقی ربات به طور خودکار ارتفاع خود را برای تمیز کردن سطوح مختلف تغییر می دهد ، بنابراین شما فقط می توانید آن را روشن کنید و بگذارید کف برای شما تمیز شود.

ربات خلاuum از عادت های تمیز کردن شما یاد می گیرد ، بنابراین می تواند برنامه های سفارشی را ارائه دهد و حتی ممکن است در برخی شرایط خاص مانند شمارش زیاد گرده گل و یا فصل های ریزش برای حیوانات خانگی شما چرخه های تمیزکاری اضافی را ارائه دهد. IRobot Roomba 675 همچنین دارای فناوری تشخیص آلودگی است که به شما این امکان را می دهد تا قسمت هایی از خانه را که کثیف ترین است مانند مناطقی که دارای ترافیک بالا هستند کاملا تمیز کند.

حتما بخوانید:
تخفیف جمعه سیاه آمازون: چه زمانی و چه فروشی باید اکنون انجام شود

معاملات خلاuum مربوط به ربات ها در روز دوشنبه سایبری کم ندارد ، بنابراین اگر هنوز iRobot Roomba 675 را نفروخته اید ، پیشنهادات فراوان دیگری نیز در دسترس است. در مورد معاملات خانه هوشمند Cyber ​​Monday ، به سختی می توان موردی بهتر از تخفیف 101 دلاری آمازون در iRobot Roomba 675 را یافت که قیمت آن را از قیمت اصلی 280 دلار به 179 دلار کاهش داد.

اکنون پیشنهادات بیشتر Roomba در دسترس هستند

پیشنهاد آمازون برای iRobot Roomba 675 به دور از تنها گزینه موجود برای معاملات در Cyber ​​Monday Roomba است. ما در بسیاری از معاملات Cyber ​​Monday که می توانید برای شروع خرید در تعطیلات خود بررسی کنید ، بهترین معاملات را ارائه داده ایم.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید