بهترین پیشنهاد برای دوشنبه سایبری Dell G3 15 برای سال 2020.

[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

برای Cyber ​​Monday می توانید یک لپ تاپ مخصوص بازی Dell G3 15 تنها با 750 دلار دریافت کنید. این کاهش قیمت خارق العاده 110 دلاری است که این لپ تاپ را به یک قیمت فوق العاده مقرون به صرفه برای لپ تاپ مخصوص بازی سوق می دهد. اگر می خواهید بازی های قابل حمل را بپذیرید ، این یک بسته شروع کننده عالی برای شروع است.

دل که معمولاً 860 دلار قیمت دارد ، قیمت لپ تاپ مخصوص بازی Dell G3 15 را به فقط 750 دلار کاهش داده است. این صرفه جویی 110 دلاری است ، تا حدود 25 درصد از قیمت معمولی. Dell G3 همیشه شرط بندی خوبی برای گیمرهای کم بودجه است که به دنبال لپ تاپ مخصوص بازی هستند ، اما این معامله در حال حاضر تقریباً مقاومت ناپذیر است ، به خصوص با صفحه نمایش 15 اینچی.

در بررسی Dell G3 15 ، به خود می بالیدیم که Dell دقیقاً می داند گیمرها چه می خواهند و مطمئناً این مورد در اینجا وجود دارد. برای پول خود ، شما آخرین نسل پردازنده Intel Core i5 اینتل ، 8 گیگابایت حافظه ، 256 گیگابایت حافظه SSD و کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1650 را دریافت می کنید. در کنار آن ، یک صفحه نمایش دارای نور پس زمینه 15.6 اینچی Full HD با محافظت در برابر تابش خیره کننده. معمولاً بعید است که یک لپ تاپ مخصوص بازی با صفحه نمایش 15 اینچی با این قیمت پیدا کنید ، بنابراین اگر کمی فضای صفحه نمایش بیشتری بخواهید بسیار خوب است.

با توجه به فضای اضافی صفحه نمایش ، ما متقاعد نشده ایم که Dell G3 15 قابل حمل ترین یا سبک ترین دستگاه است ، اما این یک تخفیف مناسب است بنابراین می توانید بازی های خود را انجام دهید Dell پیشرفت های مفیدی مختلفی از جمله افزودن مرکز فرماندهی Alienware را در خود گنجانده است ، بنابراین می توانید به راحتی به حالت Game Shift بروید و با افزایش سرعت فن لپ تاپ ، سیستم خود را خنک نگه دارید حتی در صحنه های اکشن شدید. این بدان معناست که لپ تاپ معمولاً در لمس خنک باقی می ماند که همیشه مورد استقبال قرار می گیرد.

آنچه را که Dell G3 15 ارائه می دهد واقعاً دوست داریم ، اما اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت با هزینه خود هستید ، بهترین لپ تاپ های بازی Cyber ​​Monday را نیز بررسی کردیم که سایر مارک های معروف لپ تاپ از جمله Lenovo و رازر فقط به دنبال یک لپ تاپ جهانی مشترک هستید؟ ما همچنین پیشنهادات خارق العاده ای برای لپ تاپ برای Cyber ​​Monday داریم ، مانند این معامله برای Surface Laptop 3.

اکنون پیشنهادهای بیشتری برای لپ تاپ های مخصوص بازی موجود است

آیا برای شروع بازی خود آماده هستید؟ شما می خواهید با راحتی یکی از این معاملات عالی صندلی های بازی Cyber ​​Monday را انجام دهید. حال و هوای چیزی کاملا متفاوت از لپ تاپ مخصوص بازی را دارید؟ بررسی بهترین پیشنهادات برای Cyber ​​Monday ، همه چیزهای خوبی را که برای تعطیلات ارائه می شود ، پوشش داده است.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر