[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

به عنوان جمعه سیاه ، نتیجه منطقی هفته های معاملات جمعه سیاه جمعه را با آخرین فشار خرده فروشان مشاهده می کنیم – فقط نگاهی به این پیشنهادات جمعه سیاه آمازون بیندازید – برای کمک به شما در استفاده از تخفیف در همه موارد ، از تجهیزات سرگرمی خانگی گرفته تا لوازم خانگی. در حال حاضر Wi-Fi Smart Lock آگوست (آخرین مدل نسل چهارم) است 40 دلار تخفیف. این مبلغ تا 210 دلار از قیمت اصلی 250 دلار است. این با این قفل هوشمند آرامش خاطر و راحتی بیشتری را به همراه می آورد ، همه با بیش از 15 درصد تخفیف! این ارزان ترین است که ما دیده ایم

زیبایی محصولات خانه های هوشمند ، چه زنگ در باشد و چه دوربین و یا هاب سبک ، در این است که می توانند خیال شما را راحت کنند. در هر کجای دنیا و یا حتی حریم خصوصی خانه خود باشید ، تا زمانی که دستگاه همراه خود را داشته باشید ، می توانید از درب منزل خود مطلع شوید و همچنین آن را کنترل کنید. هیچ نمونه ای بهتر از قفل هوشمند و قفل هوشمند بهتر از آنچه در ماه آگوست است وجود ندارد.

راحتی اصلی این قفل هوشمند این است که می توان قفل آن را از هرجایی قفل یا باز کرد. وحشت را به خاطر می آورید: “آیا فراموش کردم در را قفل کنم؟” او رفت. برای همیشه اما این دستگاه چیزهای دیگری هم دارد.

دیگر لازم نیست کلیدها را اشتباه بگیرید و نگران شوید. تلفن شما کلید شماست. همچنین ، قفل درست خارج از جعبه آماده کار است – نیازی به هاب اضافی نیست. اما فرض کنید از قفل فعلی خود راضی هستید و دوست دارید کلید خود را داشته باشید. مشکلی نیست قفل هوشمند آگوست می تواند برای به روزرسانی قفل فعلی شما استفاده شود ، بنابراین نیازی به تغییر چیزی نیست. اگر تلفن خود را گم کنید چه اتفاقی می افتد. قفل نخواهی شد؟ نه قفل هوشمند آگوست به شما امکان می دهد کلیدهای اضافی را به دوستان یا خانواده یا شخصی که به او اعتماد دارید بدهید. آنها می توانند قفل شما را از طریق تلفن های خود کنترل کنند. و می توانید با لمس یک دکمه در هر زمان دسترسی آنها را لغو کنید. علاوه بر این ، August Smart Lock برای کار با Alexa و Google Nest فعال شده است ، بنابراین می توانید آن را با سیستم Smart Home خود ادغام کنید.

ما شاهد معاملات عالی خانه های هوشمند جمعه سیاه هستیم که امروز را به یک روز عالی برای ارتقا خانه خود تبدیل کرده است. همین الان می توانید آن را دریافت کنید 40 دلار تخفیف این قفل هوشمند Wi-Fi آگوست (آخرین مدل نسل 4). 210 دلار کمتر از برچسب قیمت اصلی 250 دلار است. نه تنها پس انداز عظیمی به دست می آورید ، بلکه آرامش ذهنی کاملی نیز دارید. حالا این یک معامله است و شما کلید را نگه دارید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر