بهترین پیشنهادات قرص برای کودکان در نوامبر 2020.اگر در حال خرید پیشنهادهای قرص برای کودکان هستید ، امروز بهترین قیمت ها را پیدا کرده ایم. کودکان قرص ها را در همه جا می خورند و از بین مطالب آموزشی بسیار متنوعی را انتخاب می کنند. محتوای سرگرمی. والدین با دانستن اینکه قرص های انتخابی فرزندشان برای محتوای مناسب ، جذاب و آموزشی تهیه شده است ، آرام می شوند. اکثر قرص ها برای کودکان دارای پنل های کنترل والدین نیز هستند. تبلت های کودکان بسیار ارزان مخصوصاً با قیمت جمعه سیاه موجود است و ما بهترین پیشنهادات امروز قرص های کودک را از Kindle ، Amazon Fire و Samsung جمع آوری کرده ایم.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

بهترین پیشنهادات امروز قرص برای کودکان

 • HighQ 7 “Learning Tab Jr. با بازی کیدومی – 60 دلار، 100 دلار بود

 • آمازون – Fire 7 Kids Edition 2019 – 7 اینچ – تبلت – 16 گیگابایت – 60 دلار، 100 دلار بود

 • قرص یادگیری کودکان Contixo V8-2 – 70 دلار، 100 دلار بود

 • تبلت کودکان Contixo V9-3 7 اینچی با WiFi – 73 دلار، 100 دلار بود

 • Fire HD 10 Kids Edition – 130 دلار، 200 دلار بود

 • تبلت 2 بسته ای کاملاً جدید Fire HD 8 Kids Edition – 160 دلار، 280 دلار بود

 • صفحه نمایش تبلت Fire HD 10 Kids Edition ، 32 گیگابایت ، کیف آبی برای کودکان ، 2 بسته – 260 دلار، 400 دلار بود

نحوه انتخاب تبلت کودکان

وقتی تصمیم می گیرید برای یک یا چند فرزند در خانواده خود یک تبلت بخرید ، به شما کمک می کند تا بدانید که به دنبال چه چیزی بگردید ، زیرا بهترین قرص بزرگسالان می تواند اشتباهات پرهزینه ای برای کودکان باشد. صفحه داده یک تولید کننده می تواند حیرت انگیز باشد ، اما پیدا کردن یک تبلت برای کودکان شما نباید یک چالش باشد.

حتما بخوانید:
ترموکوپل چیست؟ و چه مواقعی از ترموکوپل باید استفاده نمود ترمو حرارت فروش انواع ترموکوپل

عواملی که باید هنگام انتخاب تبلت کودکان در نظر گرفت

 • پایداری – کودکان ، به ویژه کودکان کوچکتر ، ممکن است در صفحه نمایش و موارد دشوار باشند. اکثر قرص هایی که برای کودکان طراحی شده اند از نوعی موارد محافظتی دارند. همچنین بسیاری از آنها دارای محافظ صفحه هستند. به گارانتی تولید کننده مراجعه کنید. به عنوان مثال آمازون دارای دو سال ضمانت تعویض است ، در اینجا تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک تبلت خراب برای نسخه کودکان ارسال کنید و آمازون یک جایگزین برای آن ارسال می کند.
 • محتوای مناسب سن – یک تبلت با محتوای مناسب برای کودکان خردسال مورد توجه کودکان 9 ساله نخواهد بود. تبلت ها اغلب شامل بازی ها ، کتاب ها ، موسیقی ، برنامه ها و ویدئوها هستند. FreeTime Unlimited آمازون به والدین امکان پیکربندی قرصهای Kindle Kids Edition و Fire Kids Edition را برای سنین 3 تا 5 ، 6 تا 8 یا 9 تا 12 سال می دهد.
 • رازداری – تبلت ها معمولاً دارای یک یا دو دوربین ، بلندگو و اغلب میکروفون هستند. تمام تبلت ها به صورت بی سیم با ترکیبات مختلف Wi-Fi ، بلوتوث و اتصالات تلفن همراه متصل می شوند. برای کنترل حریم خصوصی ، از جمله نحوه خاموش کردن دوربین ، بررسی کنید.
 • کنترل والدین – بیشتر قرص ها برای کودکان نوعی نظارت و کنترل والدین دارند. شرکت های مختلفی از یک برنامه راه اندازی رایانه لوحی ، اینترنت یا برنامه های تلفن همراه استفاده می کنند که والدین می توانند از آنها برای پیکربندی و مدیریت رایانه لوحی یا داشبورد والدین کودکان در وب سایت استفاده کنند. کنترل ها می توانند شامل زمان استفاده ، برنامه ریزی ، عناوین یا دسته های محتوای خاص و موارد دیگر باشند.
 • توابع سخت افزار – بسته به نحوه استفاده فرزند شما از رایانه لوحی ، ویژگیهای مختلف سخت افزاری مهم هستند. به عنوان مثال ، نمایشگر با وضوح بالا و بلندگوهای مناسب برای تماشای فیلم و نمایش های تلویزیونی روی میز ضروری هستند. پردازنده قدرتمند و حافظه کافی باعث می شود برنامه ها و رسانه ها با سرعت کامل کار کنند. فضای ذخیره سازی بزرگ به فرزندان شما این امکان را می دهد که بسیاری از کتاب ها ، بازی ها یا محتوای ویدئویی را در رایانه لوحی خود نگهداری کنند ، این بدان معناست که شما به اتصال به اینترنت نیازی نخواهید داشت. اگر فرزند شما از رایانه لوحی برای مشق شب استفاده می کند ، به نرم افزار عملکردی ، به ویژه پردازشگر کلمه نیاز دارد.
حتما بخوانید:
دانلود سریال خاتون BluRay 1080p با لینک مستقیم

راز موفقیت در انتخاب تبلت برای فرزندتان

مطمئن ترین راه در تصمیم گیری برای خرید قرص برای کودکان این است که بدانید دوستان فرزند شما چه استفاده ای را دوست دارند. مطمئن شوید والدین آنها نیز از این تبلت راضی هستند و آن را مصرف می کنند. نه تنها به مشاوره قابل اعتماد ، بلکه به صورت محلی پشتیبانی داخلی نیز خواهید داشت.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید