بهترین پیشنهادات دوشنبه سایبری Philips Hue 2020: لامپ های هوشمند و کیت های شروع کنندهجمعه سیاه به پایان رسیده است ، اما بسیاری از معامله گران مستقیماً به رویداد دوشنبه سایبری خود پیوسته اند. یافتن لامپهای Philips Hue در طول سال معمولاً بسیار دشوار است ، بنابراین همین حالا از معاملات استفاده کنید. بسیاری از خرده فروشان فروش دوشنبه سایبری محصولات Philips Hue مانند کیت شروع کننده دکمه های هوشمند و رنگی LED Philips Hue White ، Color LED ، LightStrip Plus Philips Hue ، Light Bar Bar LED و سایر موارد را با Philips Hue Play White & Color Ambiance ارائه می دهند.

بسیاری از معاملات Cyber ​​Monday Philips Hue با ارائه محصولات و بسته های اضافی مانند پیشنهادات خانه هوشمند Cyber ​​Monday همراه است که می تواند به شما کمک کند نه تنها وضعیت روشنایی مورد نظر خود را ایجاد کنید بلکه همه جنبه های آن را کنترل کنید. خانه شما ، همه جا این واقعاً بهترین آرامش ذهنی است. اما نمی توانید فقط بنشینید و منتظر بمانید. برای اطمینان از اینکه شما و شما محصول روشنایی Philips Hue را دریافت می کنید که می تواند فضای زندگی شما را دگرگون کند ، زودتر از دیرتر سفارش دهید.

بهترین معاملات دوشنبه سایبری در Philips Hue

نحوه انتخاب چراغ های هوشمند Philips Hue در Cyber ​​Monday

در مورد محصولات با تخفیف Philips Hue ، به اندازه کافی کافی است که شما را خیره کند. بنابراین ، سوال این است که چگونه بهترین را برای خود انتخاب کنیم. نگران نباشید ، ما با راهنمای خود به بهترین لامپ های هوشمند برای سال 2020 راه را به شما نشان خواهیم داد. درست در بالای این شمع کیت استارت لامپ هوشمند Philips Hue قرار دارد. ما عاشق این هستیم که قیمت فوق العاده مناسب کیت استارتر چهار لامپ هوشمند A19 به شما می دهد که به تشخیص شما نور گرمتر یا خنک تری منتشر می کنند. در صورت استفاده از Philips Hue Bridge که در کیت موجود است ، می توانید حداکثر 50 لامپ را به هم متصل کنید. بسته به موارد دلخواه خود ، می توانید نورپردازی خود را بر اساس برنامه تنظیم کنید یا فقط از برنامه Hue در تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

حتما بخوانید:
تایید قانون ساده سازی مجوز کسب و کار / پرسشنامه موجودی معیار قبولی در آزمون وکالت بود.

اما Starter Kit تنها گزینه Philips Hue شما نیست. اگر به دنبال یک نور هوشمند باورنکردنی در حال حرکت هستید ، یک Philips Hue Go وجود دارد که برای خواندن یا کار در شب به یک پریز دیواری متصل می شود ، اما به گونه ای طراحی شده است که خاموش است و به عنوان یک قطعه مرکزی کوچک قابل حمل و خاموش همراه شماست. در صورت شارژ کامل می تواند 3 ساعت طول بکشد و لامپ 300 لومن می تواند تا 20000 ساعت قبل از نیاز به تعویض دوام بیاورد. همچنین یک Philips Hue LED LightStrip Plus وجود دارد که می تواند به شما در جاز کمک کند یا بهترین نور را در سیستم نمایش خانگی یا نوار بازی شما تنظیم کند. این رویای شخصی سازی نور است.

چقدر باید برای چراغ های هوشمند Philips Hue هزینه کنید؟

همانند اکثر محصولات ، نیاز و بودجه شما باید تعیین کند که شما برای لامپ های هوشمند Philips Hue هزینه می کنید. با این حال ، اولین سوالی که با چراغ های Philips Hue به آن پاسخ داده می شود این است که آیا شما از چراغ ها فقط برای روشنایی استفاده می کنید یا همچنین برای تنظیم خلق و خو و جلوه های تزئینی. اگر هدف شما از خرید هوشمند Philips Hue روشن کردن فضای خانه یا محل کار با نور سفید است ، می توانید هزینه خالص Cyber ​​Monday را از حدود 12 تا 20 دلار برای هر لامپ محاسبه کنید ، بسته به نوع لامپ یا چراغ روشنایی. اگر قصد ایجاد تنظیمات تزئینی یا تغییر رنگ برای حالت های مختلف را دارید ، عاقلانه است که برای لامپ با قیمت خرده فروشی 20 تا 50 دلار بپردازید. قیمت معامله Cyber ​​Monday برای لامپهای Philips Hue معمولاً از 15٪ تا 25٪ است ، بسیار کمتر از تخفیف برای بسیاری از دسته های دیگر محصول ، بنابراین هنگام تلاش برای یافتن معامله قاتل برای چراغ ها و روشنایی ، این نکته را به خاطر بسپارید. فیلیپس رنگ

حتما بخوانید:
5 سالن عقد مجلل و لوکس کرج در سوربان

آیا معاملات فیلیپس رنگ برای درست بودن خیلی خوب هستند؟

معاملات روشنایی Cyber ​​Monday Philips Hue از جمله معاملات مربوط به محصولات دیگر عالی است. با این حال ، شما باید برای هر خرید روشنایی هوشمند تحقیق کنید. خرده فروشان از Cyber ​​Monday هم برای فروش جدیدترین محصولات و هم برای فروش موجودی قدیمی یا پاک سازی اقلام اضافی استفاده می کنند. قطعاً می توانید پیشنهادهای فوق العاده شگفت انگیزی را برای نسخه های قبلی محصولات فعلی دریافت کنید ، اما اگر فکر می کنید جدیدترین مدل را خریداری می کنید نمی خواهید تعجب کنید. همچنین ، هر معامله برای محصولات و بسته های جداگانه معامله خوبی نیست ، بنابراین قبل از اینکه بپذیرید ارزش پول شما را دارند ، قیمت ها را بررسی کنید. همچنین مراقب تاکتیک های فشار زمان مانند استفاده از تایمر شمارش معکوس برای فروش اقلام باشید.

تعداد زیادی معاملات عالی با لامپ های Philips Hue وجود دارد که می توانید هنگام خرید همه وب سایت های اصلی ، آنها را پیدا کنید. یا می توانید به Digital Trends اجازه دهید تحقیق را برای شما انجام دهند و به پیشنهادات برجسته Cyber ​​Monday Philips Hue ما در بالا نگاهی بیندازید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir