بهترین پیشنهادات دوشنبه سایبری برای پلی استیشن 2020: PS4 و PS5دوشنبه سایبری در حال نزدیک شدن است ، اما برخی از معاملات پلی استیشن دوشنبه سایبر اکنون برای گیمرهایی که می خواهند از مزایای خرید خود استفاده کنند در دسترس است. به خاطر داشته باشید که به پیشنهادات شگفت انگیز بازرگانان توجه نکنید تا تخفیف های بزرگ را از دست ندهید. برای طرفداران پلی استیشن ، این بدان معناست که از فرصت خریدن پلی استیشن 4 یا گسترش بیشتر کتابخانه کنسول خود استفاده می کنید ، حتی اگر پلی استیشن 5 همچنان سر و صدای زیادی ایجاد می کند.

بازرگانان همچنان به ارائه معاملات پلی استیشن 4 از جمله لوازم جانبی پلی استیشن ، بازی های پلی استیشن و اشتراک های پلی استیشن پلاس ادامه می دهند ، زیرا همه گیمرها بلافاصله به پلی استیشن 5 نمی روند. چه پلی استیشن 4 و چه پلی استیشن 5 را انتخاب کنید ، باید در اسرع وقت از این پیشنهادات دوشنبه سایبری استفاده کنید – هیچ تضمینی برای ماندگاری سهام وجود ندارد!

بهترین معاملات دوشنبه سایبری در PlayStation

نحوه انتخاب پلی استیشن در Cyber ​​Monday

پلی استیشن 5 در 12 نوامبر دو مدل را به بازار عرضه کرد ، یعنی نسخه استاندارد با Ultra HD Blu-ray Disc Drive و Digital Edition ، که در ازای دریافت یک قیمت پایین ، دیسک را دور می اندازد. جدا از این و تغییر جزئی در طراحی به دلیل از بین رفتن درایو دیسک ، هیچ تفاوتی بین دو نسخه پلی استیشن 5 وجود ندارد.

اگر بین PlayStation 5 استاندارد مجهز به درایو دیسک را انتخاب می کنید یا از دیسک Digital Edition استفاده نمی کنید ، چند نکته را باید بخاطر بسپارید. اولین و مهمترین مورد ، ثبات اتصال به اینترنت شما در خانه است ، زیرا نسخه دیجیتال هنگام بارگیری بازی های خود ، بیشتر به قابلیت های آنلاین خود اعتماد خواهد کرد. همچنین باید در نظر بگیرید که آیا شما یک مجموعه CD فیزیکی می خواهید یا اگر با یک کاتالوگ دیجیتال برای بازی های خود مهارت دارید.

حتما بخوانید:
از وصول سوال ملی نمایندگان مجلس از وزرای بهداشت و فرهنگ به اطلاع می رسانیم

اگر بودجه شما اجازه می دهد ، شما باید PlayStation 5 استاندارد را انتخاب کنید ، به خصوص از آنجا که سازگاری معکوس با اکثر بازی های PlayStation 4 را ارائه می دهد ، بنابراین اگر فرصتی برای بازی کلاسیک کنسول نداشته اید ، از دست نخواهید داد. با این حال ، این بدان معنا نیست که PlayStation 4 دیگر خرید خوبی نیست. با نمونه کارهای منحصر به فرد خود که شامل The Last of Us Remastered، آخرین ما ، قسمت دوم، مرد عنکبوتی، خدای جنگ، بازسازی Final Fantasy VII، افق: طلوع صفرو خیلی بیشتر ، به زودی بازی های شما برای بازی در PlayStation 4 تمام نمی شود.

پلی استیشن 4 در دو مدل PlayStation 4 Slim و PlayStation 4 Pro نیز موجود است. اگر آماده خرید پلی استیشن 4 هستید ، باید هدف شما خرید پلی استیشن 4 پرو باشد ، زیرا این امر با افزایش پردازنده و پردازنده گرافیکی همراه است. همچنین پشتیبانی از بازی های 4K را به حداکثر می رساند.

اگر قبلاً یک پلی استیشن 4 دارید و هنوز هم قصد ارتقا به پلی استیشن 5 را ندارید ، معاملات دیگری وجود دارد که باید منتظر این دوشنبه سایبری باشید. شما می توانید برای گسترش بیشتر زرادخانه PlayStation 4. خود به کتابخانه بازی خود اضافه کنید یا لوازم جانبی مانند کنترل کننده ها را خریداری کنید. همچنین می توانید عضویت در PlayStation Plus را برای فعال کردن چند نفره آنلاین و دسترسی به انواع رایگان انتخاب کنید. بازی ها.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
نحوه تشکیل مجامع و اعضای ایران در شانگهای در مجلس بررسی می شود

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir