بهترین پیشنهادات دستگاه قهوه ساز برای دسامبر سال 2020

[ad_1]

زمان خوبی برای خرید دستگاه قهوه ساز جدید است. ما بهترین پیشنهادات را برای قهوه سازها و دستگاه های اسپرسو از Keurig ، Ninja ، Nespresso ، Breville و دیگران جمع آوری کرده ایم. خواه به دنبال دستگاه قهوه یک وعده ای یا دستگاه قهوه و اسپرسو ترکیبی با تمام زنگ ها باشید ، ما در سایت های بزرگ خرید جستجو کردیم تا جدیدترین و بهترین پیشنهادات را به شما ارائه دهیم. ما این پست را به طور منظم به روز می کنیم ، بنابراین مطمئن شوید که وقتی در بازار فروشنده جدید جاوا هستید ، دوباره بررسی کنید.

بهترین پیشنهادات امروز برای دستگاه های قهوه ساز

چگونه یک قهوه ساز انتخاب کنیم

یک بار مصرف یا کارافه

وقتی فقط یک فنجان می خواهید ، دستگاه های قهوه یک وعده سریع ، آسان و مقرون به صرفه هستند. در آبجوسازی های یکبار مصرف غالباً از غلاف های یکبار مصرف Keurig یا Nespresso استفاده می شود. غلافها معمولاً دارای بخشی از قهوه هستند ، بنابراین نمی توانید از آسیاب قهوه خود استفاده کنید.

دستگاه های قهوه کوریگ و دستگاه های قهوه نسپرسو و اسپرسو را از Breville یا De’Longhi – هر دو شرکت دارای مجوز از Nespresso برای بازار ایالات متحده – در بزرگترین ویترین ها و خرده فروشی های آنلاین خواهید یافت. هر دو مارک انواع مختلف طعم و نوع قهوه را ارائه می دهند. اگر می خواهید طعم های مختلف ، یکبار یک فنجان را امتحان کنید یا اگر نوشیدن قهوه در خانه یا محل کار ، ترجیحات مختلفی دارید ، دستگاه های پذیرایی یکبار مصرف نیز انتخاب خوبی است.

اگر زیاد قهوه می نوشید یا همه افراد خانواده یا دفتر کار شما از یک نوع قهوه استفاده می کنند ، دستگاه های پذیرایی یکبار مصرف هنوز از مزایای عدم قهوه هدر رفته و تمیز کردن آسان برخوردار هستند. اگر همه از یک نوشیدنی استفاده می کنند یا شما از میزان ضایعات پلاستیک و کاغذ خیلی هیجان زده نیستید ، قهوه ساز به سبک کارافه گزینه بهتری است.

هزینه استفاده از آبجوسازی های آبجوسازی نسبت به دستگاه های یکبار مصرف قهوه در هر فنجان هزینه کمتری دارد ، اما این فقط در صورت نوشیدن هر گلدان به ته آن اعمال می شود. بسته به طراحی سبد قهوه و فیلتر فیلتر ، تمیز کردن نیز می تواند یک کار بزرگتر و ناخوشایندتر از دستگاه های یکبار مصرف باشد.

دستگاه های قهوه ، اسپرسو یا نوشیدنی های قهوه چند منظوره

همانطور که در معاملات این بررسی مشاهده خواهید کرد ، می توانید دستگاه های قهوه را با قیمتی از 50 دلار تا بیش از 500 دلار خریداری کنید. با تمام ویژگی های موجود در دستگاه های قهوه ، به ویژه طرح های چند منظوره با تنظیمات کنترل دقیق ، آسان است . اگر دستگاه های قهوه فانتزی را در نظر دارید ، باید بدانید که دستگاه های اسپرسو چند منظوره اغلب استفاده صحیح و تمیز نگه داشتن آنها پیچیده است.

اگر تجربه تهیه حبوبات از باریستا را ندارید ، پیشنهاد می کنیم با یک دستگاه قهوه از 8 فنجان تا 12 فنجان شروع کنید ، که برای استفاده روزانه در یک سبد تهیه می شود. با وجود آبجو نسبتاً ارزان برای سبدهای موجود برای جمعیت و مصرف معمول قهوه ، لذت بردن از دنیای نوشیدنی های اسپرسو می تواند سرگرم کننده باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم با دستگاهی پیچیده تر ، شاید یکی از دستگاه های اسپرسو و قهوه ترکیبی نسپرسو ، که برای کار به کلاس ترم نیاز ندارد ، اما به شما امکان می دهد عکس های تکی را با یک شیر برقی متصل یا مستقل ، مورد علاقه خود تهیه کنید نوشیدنی های لاته و کاپوچینو.

به دنبال چیزهای عالی بیشتری هستید؟ در صفحه پیشنهاد انتخاب ما اطلاعات بیشتری کسب کنید و مطمئن باشید که این مجموعه عالی از پیشنهادات دستگاه قهوه جمعه سیاه را بررسی می کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر