[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

با معاملات Cyber ​​Monday در همه جا ، معاملات خارق العاده ای از Amazon Fire TV Sticks با محصولی از 18 دلار مشاهده کرده ایم. تخفیفات شامل Amazon Fire TV Stick Lite ، Amazon Fire TV Stick و Amazon Fire TV Stick 4K ، بنابراین چیزی در اینجا وجود دارد برای هر. اینها تنها برخی از معاملات پیشنهادی دوشنبه آمریكایی آمازون است كه در حال حاضر در دسترس است و اگر می خواهید خانه خود را در هفته های آینده كاملاً هوشمندانه تر كنید ، پیشنهادات دیگری برای خرید خانه هوشمند در روز دوشنبه سایبر ارائه می شود.

Amazon Fire TV Stick Lite – 18 دلار ، 30 دلار بود

Amazon Fire TV Stick Liteاز 30 دلار به 18 دلار کاهش یافته ، هم اکنون می توانید 40٪ پس انداز در Amazon Fire TV Stick Lite داشته باشید. این ارزان ترین Fire TV Stick آمازون است ، اما امیدوار کننده جریان سریع با کیفیت Full HD است. می توانید از آن برای پخش جریانی مطالب از همه برنامه های مورد علاقه خود از جمله Netflix ، YouTube ، Amazon Prime Video ، Disney + و غیره استفاده کنید. همچنین امکان تماشای تلویزیون به صورت زنده از طریق سرویس و همچنین پخش مستقیم موسیقی نیز وجود دارد. حتی از پشتیبانی الکسا نیز برخوردار است ، بنابراین می توانید به جای لمس دکمه ها ، از راه دور صحبت کنید. تنها چیزی که در اینجا از دست می دهید این است که کنترل تلویزیون وجود ندارد ، بنابراین مجبور خواهید شد از آن به عنوان یک کنترل از راه دور جداگانه استفاده کنید. همانطور که در بررسی Amazon Fire TV Stick Lite یافتیم ، این همان معرفی عالی برای دنیای Amazon Fire TV Stick است. اوایل این ماه[/caption]

Amazon Fire TV Stick – 28 دلار ، 40 دلار بود

Amazon Fire TV Stick (2020)
آمازون

مزایای Amazon Fire TV Stick را می خواهید ، اما آیا می توانید تلویزیون خود را نیز مدیریت کنید؟ Amazon Fire TV Stick را به جای 40 دلار با 28 دلار دریافت کنید و تمام مزایای Amazon Fire TV Stick Lite همراه با قابلیت کنترل تلویزیون خود را از راه دور دریافت خواهید کرد. همچنین سریعتر از Lite است و از صدای Dolby Atmos برای تجربه صوتی سینمای خانگی پشتیبانی می کند. اگر بهترین آمازون جهانی Fire TV Stick جهان را می خواهید ، این احتمالاً همین است و در حال حاضر می توانید 30٪ در معاملات معمول پس انداز کنید.

Amazon Fire TV Stick 4K – 30 دلار ، 50 دلار بود

Amazon Fire TV Stick در دست

اگر تلویزیون 4K دارید ، واقعاً باید یک Amazon Fire TV Stick 4K خریداری کنید. همانطور که از نام آن مشخص است ، به شما امکان می دهد محتوای جریان 4K را از طریق دستگاه تماشا کنید ، بنابراین اگر تلویزیون 4K داشته باشید کاملاً بدون دردسر است. همه برنامه های معمول جریان در آنجا وجود دارد ، به علاوه پشتیبانی الکسا ، همه با اضافه شدن پشتیبانی 4K ، Dolby Vision ، HDR و HDR10 +. با 40٪ صرفه جویی در قیمت عادی ، که آن را به 30 دلار کاهش می دهد ، شما مدیون تلویزیون 4K و چشم خود هستید تا قدرتمندترین Fire TV Stick را در حال حاضر بدست آورید.

نیاز به بررسی بیشتر دارید؟ Fire Sticks با Rokus قابل مقایسه است ، بنابراین اگر هنوز خرید می کنید ، این معامله را با Roku Ultra بررسی کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر