بهترین پیشنهادات برای Black Friday Arlo Pro 3 2020


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

معاملات جمعه سیاه آمازون می تواند پیشنهادهای زیادی از جمله تخفیف های بزرگ در سیستم های امنیتی خانه را ارائه دهد. در حال حاضر می توانید سیستم امنیت خانه Arlo Pro 3 را فقط 400 دلار خریداری کنید – 250 دلار پایین تر از قیمت اصلی 650 دلار. اگر در این فصل تعطیلات به دنبال راهی برای امنیت خانه خود هستید ، این معامله برای شماست. اکنون آن را خریداری کنید و تمام اتفاقات اطراف خانه خود را دنبال کنید.

هنگامی که تعطیلات تقریباً به اینجا رسید ، شما باید یک سیستم امنیتی خوب خانه برای تهیه مراقبت از همه دزدان دریایی ایوان در تلاش برای سرقت بسته های خود تهیه کنید. سیستم امنیتی Arlo Pro 3 یکی از بهترین سیستم های امنیتی خانه در بازار است. همچنین همیشه تقاضای زیادی دارد. باید سریع عمل کنید و قبل از تمام شدن روی آن کلیک کنید.

سیستم دوربین امنیت خانه Arlo Pro 3 دارای سه دوربین است ، بنابراین هر قسمت از خانه شما محافظت می شود. این معامله همچنین با یک Arlo Smart سه ماهه رایگان همراه است که به شما امکان دسترسی به فیلم های ابری 30 روزه را می دهد. راه اندازی آن نیز آسان است: این دوربین ها بی سیم هستند ، بنابراین در عرض چند دقیقه نصب و آماده می شوند. هر کدام از این دوربین ها در برابر آب و هوا نیز مقاوم هستند ، بنابراین هر چقدر باران یا سرد باشد ، سیستم امنیتی شما همیشه کار خواهد کرد. علاوه بر این ، Arlo Pro 3 همچنین با دستیار صوتی مورد نظر شما کار می کند. فقط از الکسا ، گوگل یا سیری بخواهید تا به شما اطلاع دهد که در ایوان شماست. میدان دید وسیع 160 درجه به این معنی است که هر اینچ از دارایی شما تحت پوشش قرار می گیرد. همچنین دید در شب تمام رنگی ، آژیرهای مزاحم داخلی و حسگرهای حرکتی وجود دارد که حتی تشخیص می دهد بسته ها در درب منزل شما جا مانده اند.

حتما بخوانید:
سه لباس بچگانه اشتباهات بهتر است هرگز بسازید

با همه این ویژگی های عالی ، سیستم دوربین امنیت خانه Arlo Pro 3 با قیمت فعلی 400 دلار مقرون به صرفه است. اگر به دلایل امنیتی نیاز به افزودن سایر دستگاه های هوشمند خانگی دارید ، بهترین معاملات خانه هوشمند موجود را بررسی کنید برای جمعه سیاه. خانه شما هرگز احساس امنیت نخواهد کرد.

اکنون پیشنهادات بیشتری برای دوربین های امنیتی منزل موجود است

Arlo تنها شرکتی نیست که محصولات امنیتی خانه خود را هدیه می دهد. اگر این سیستم امنیتی متناسب با بودجه شما نیست ، سایر پیشنهادات دوربین امنیتی خانگی جمعه سیاه را بررسی کنید. همچنین ، مطمئن شوید که با این معاملات جمعه سیاه خرید خود را به موقع انجام می دهید – بعداً از ما تشکر خواهید کرد.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید