بهترین پیشنهادات برای میله های تلویزیونی برای Black Friday 2020


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

با معاملات جمعه سیاه در همه جا ، ما معاملات خارق العاده Amazon Fire TV Sticks را با محصولات فقط 18 دلار مشاهده کرده ایم. تخفیفات شامل Amazon Fire TV Stick Lite ، Amazon Fire TV Stick و Amazon Fire TV Stick 4K ، بنابراین چیزی برای همه در اینجا وجود دارد . اینها تنها برخی از معاملات پیشنهادی جمعه سیاه آمازون است که در حال حاضر با معاملات بیشتر در مورد خانه های هوشمند جمعه سیاه ارائه می شود ، اگر می خواهید در هفته های آینده خانه خود را کمی هوشمند کنید

Amazon Fire TV Stick Lite – 18 دلار ، 30 دلار بود

از 30 دلار به 18 دلار کاهش یافته ، هم اکنون می توانید 40٪ پس انداز در Amazon Fire TV Stick Lite داشته باشید. این مقرون به صرفه ترین Fire TV Stick آمازون است ، اما امیدوار کننده جریان سریع در Full HD است. می توانید از آن برای پخش جریانی مطالب از همه برنامه های مورد علاقه خود از جمله Netflix ، YouTube ، Amazon Prime Video ، Disney + و غیره استفاده کنید. همچنین امکان تماشای تلویزیون به صورت زنده از طریق سرویس و همچنین پخش مستقیم موسیقی نیز وجود دارد. حتی از پشتیبانی الکسا نیز برخوردار است ، بنابراین می توانید به جای لمس دکمه ها ، از راه دور صحبت کنید. تنها چیزی که در اینجا از دست می دهید این است که کنترل تلویزیون وجود ندارد ، بنابراین مجبور خواهید شد از آن به عنوان یک کنترل از راه دور جداگانه استفاده کنید. همانطور که در بررسی Amazon Fire TV Stick Lite یافتیم ، این همان معرفی عالی برای دنیای Amazon Fire TV Stick است. اوایل این ماه[/caption]

حتما بخوانید:
46 نوع مختلف لوازم خانگی برای خانه شما (راهنمای مگا 2022)

Amazon Fire TV Stick – 28 دلار ، 40 دلار بود

Amazon Fire TV Stick (2020)
سیمون کوهن / روند دیجیتال

مزایای Amazon Fire TV Stick را می خواهید ، اما آیا می توانید تلویزیون خود را نیز مدیریت کنید؟ Amazon Fire TV Stick را به جای 40 دلار با 28 دلار دریافت کنید و تمام مزایای Amazon Fire TV Stick Lite همراه با قابلیت کنترل تلویزیون خود را از راه دور دریافت خواهید کرد. همچنین سریعتر از Lite است و از صدای Dolby Atmos برای تجربه صوتی سینمای خانگی پشتیبانی می کند. اگر بهترین آمازون جهانی Fire TV Stick جهان را می خواهید ، این احتمالاً همین است و در حال حاضر می توانید 30٪ در معاملات معمول پس انداز کنید.

Amazon Fire TV Stick 4K – 30 دلار ، 50 دلار بود

اگر تلویزیون 4K دارید ، واقعاً باید یک Amazon Fire TV Stick 4K خریداری کنید. همانطور که از نام آن مشخص است ، به شما امکان می دهد محتوای جریان 4K را از طریق دستگاه تماشا کنید ، بنابراین اگر تلویزیون 4K داشته باشید کاملاً بدون دردسر است. همه برنامه های معمول جریان در آنجا وجود دارد ، به علاوه پشتیبانی الکسا ، همه با اضافه شدن پشتیبانی 4K ، Dolby Vision ، HDR و HDR10 +. با 40٪ صرفه جویی در قیمت عادی ، که آن را به 30 دلار کاهش می دهد ، شما مدیون تلویزیون 4K و چشم خود هستید تا قدرتمندترین Fire TV Stick را در حال حاضر بدست آورید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
بهترین تخفیف های ارزان Samsung Galaxy S20 برای دسامبر 2020

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir