بهترین پیشنهادات برای ماوس بی سیم برای Black Friday 2020: Apple، Logitech، Razerجمعه سیاه تنها دو روز دیگر فرصت ندارد ، اما در حال حاضر چندین معامله عالی جمعه سیاه برای فناوری هایی وجود دارد که هم اکنون می توانید از آنها استفاده کنید. از آنجا که امسال خریدها بیشتر بصورت آنلاین انجام می شد ، بسیاری از خرده فروشان اوایل جمعه سیاه فروش خود را آغاز کردند. بنابراین ، اکنون زمان مناسب برای دریافت تخفیف های عالی در بهترین فن آوری ، از جمله بهترین معاملات موس بی سیم برای جمعه سیاه در آن زمان است.

تعداد معاملات ممکن است زیاد به نظر برسد ، بنابراین ما با این بررسی بهترین معاملات جمعه سیاه بی سیم جمعه ، همراه با برخی نکات در مورد آنچه که باید قبل از کلیک بر روی دکمه خرید انجام دهید ، کار سختی را برای شما انجام داده ایم. ما برای بهترین معاملات صفحه کلید بی سیم جمعه سیاه نیز همین کار را انجام داده ایم ، بنابراین در مورد لوازم جانبی بی سیم تحت پوشش قرار می گیرید.

بهترین معاملات ماوس بی سیم برای جمعه سیاه

معاملات موس بی سیم Logitech M235 که در حال حاضر در داغترین فروش ها انجام می شود ، در حال حاضر در Staples در حال انجام است. تخفیف های بیشتر را در زیر مشاهده کنید:

نحوه انتخاب ماوس بی سیم در طول جمعه سیاه

مطمئن نیستید از کجا می توانید به دنبال ماوس بی سیم جدیدی بگردید؟ ابتدا به بودجه خود فکر کنید ، سپس برای بهترین ارزش برای خود به آن پایبند باشید. دوم ، نگاهی به بهترین راهنمای ماوس و بهترین راهنمای ماوس بی سیم بیاندازید تا نگاهی دقیق به بهترین موش های خاص موجود داشته باشید.

سپس به نحوه استفاده از موس بی سیم فکر کنید. یکی از دلایل اصلی خرید ماوس بی سیم توسط بسیاری از افراد ، بازی است. اگر این مورد است ، باید در نظر بگیرید که سنسور لیزر یا نوری چقدر پیشرفته است تا به اندازه کافی سریع باشد تا بتواند با واکنش های شما همگام شود. مطمئن نیستید که منظور ما از لیزر و اپتیک چیست؟ نگران نباشید ، ما همه چیز را در راهنمای نوری و لیزری خود توضیح داده ایم ، بنابراین منطقی خواهد بود. نکته اصلی که باید بدانید این است که شما نباید سرعت ماوس را محدود کنید ، در غیر این صورت عملکرد بازی شما آسیب می بیند. برای یک ماوس گیمینگ ، ارزش بررسی گزینه های احتمالی شخصی سازی و اینکه آیا ماوس دکمه های زیادی دارد که می توانید دوباره برنامه ریزی کنید ، است. Razer و Logitech گزینه های عالی بازی موس را ارائه می دهند.

حتما بخوانید:
بهترین معاملات مانیتور سایبری دوشنبه 2020: فروش مانیتورهای 4K و فوق العاده گسترده

برای یک موش روزمره ، این بستگی به نحوه استفاده از آن دارد. موس ارگونومیک برای استفاده منظم با Logitech MX Master 3 بسیار خوب است. اگر فقط به یک چیز اساسی نیاز دارید ، اما برای استفاده معمولی ، می توانید برای ماوس هزینه بسیار کمتری پرداخت کنید. روش دیگر ، اگر قصد سفر یا مسافرت مکرر با آن را دارید ، Microsoft Surface Mobile Mouse را در نظر بگیرید که هم قابلیت حمل و هم راحتی را ارائه می دهد.

سرانجام ، وقتی صحبت از یک ماوس بی سیم است که به دست شما می چسبد ، مطمئن شوید که برای چپ دست ها یا راست دست ها کار می کند یا خیر. برخی از موش های بی سیم مبهم هستند ، که این مشکل را حل می کند ، اما شما باید قبل از فشار دادن دکمه خرید بررسی کنید.

آیا در جمعه سیاه نیاز به خرید ماوس بی سیم دارید؟

جمعه سیاه یکی از بهترین زمانهای سال برای خرید ماوس بی سیم است ، زیرا این رویداد بسیار معطوف به معاملات فناوری است. تعداد زیادی از خرده فروشان شروع به انصراف از محصولات خود می کنند و به شما امکان می دهند پول خود را در کجا خرج کنید. علاوه بر این ، جمعه سیاه دیگر فقط به یک روز محدود نمی شود و امروزه بیشتر یک رویداد یک هفته ای است. اگر یک معامله خوب را زود پیدا کنید ، لازم نیست منتظر روز خود باشید. اگر معامله برای شما مناسب است ، ادامه دهید.

در جمعه سیاه چقدر باید برای یک ماوس بی سیم هزینه کنید؟

قیمتی که برای ماوس بی سیم در طول جمعه سیاه پرداخت می کنید به آنچه می خواهید برای آن استفاده کنید کاهش می یابد. یک ماوس ساده و بدون دردسر برای استفاده روزمره از کامپیوتر بسیار مقرون به صرفه است و می توانید یک هدف کلی خوب را با قیمت 20 یا 30 دلار تهیه کنید.

با شروع به کار اندکی افزایش قیمت ها کمی افزایش می یابد. به عنوان مثال ، موش های متمرکز به بازی معمولاً از حدود 50 دلار شروع می شوند و می توانند تا 150 دلار هم برسند. این به این دلیل است که آنها با مجموعه ای از ویژگی های طراحی شده برای بهبود روند بازی مانند سنسورهای فوق العاده دقیق و دکمه های قابل برنامه ریزی اضافی ارائه می شوند. به همین ترتیب ، موش هایی که برای کارایی و کاربران قدرتمند طراحی شده اند ، به لطف ویژگی های خاص طراحی شده می توانند بیش از 100 دلار باشند.

حتما بخوانید:
سدیم لوریل سولفات (SLS) - تگزاپن چیست و چه کاربردی دارد؟

در آخر ، گزینه انتخاب ماوس ارگونومیک وجود دارد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که راحت تر از موش های معمولی هستند تا فشار دست شما را کاهش دهند. لازم نیست هزینه زیادی داشته باشد ، اما ابتدا بررسی ها را بخوانید – شما نمی خواهید یک موش ارزان قیمت ارگونومیک بخرید که در واقع کمک به تسکین استرس نمی کند.

آیا معامله ماوس بی سیم جمعه سیاه خیلی خوب است که درست باشد؟

با معاملات بسیار زیاد ، اجتناب ناپذیر است که برخی بهتر از دیگران باشند. برخی از معامله گران جمعه سیاه را بهانه ای برای رهایی از سهام قدیمی و منسوخ شده ای می کنند که در غیر این صورت برای فروش تلاش می کنند. این بدان معنی است که شما همیشه باید یک مطالعه مقدماتی انجام دهید – بررسی ها را بخوانید و مشخصات را بررسی کنید تا مطمئن شوید هر محصولی که در فروش می بینید نیاز شما را برآورده می کند. شما نمی خواهید یک تخفیف بزرگ جذب شوید فقط برای اینکه بفهمید دستگاه به طور ناامیدنی قدیمی است و آنچه را که لازم دارید انجام نمی دهد.

نکته دیگری که باید بدانید دامنه تاکتیک های فشار بالا است که توسط برخی فروشگاه های آنلاین استفاده می شود. ممکن است یک تایمر شمارش معکوس مشاهده کنید که به شما هشدار می دهد که زمان زیادی برای انجام خرید شما باقی نمانده است. در جای دیگر ، این هشدارها وجود دارد که سایر خریداران قبلاً کالای شما را به سبد خرید خود اضافه کرده اند. از هر تاکتیکی که استفاده می کنید ، مهم است که وحشت نکنید – اگر معامله ای مناسب شما نیست ، تعداد افراد دیگری که به آن نگاه می کنند مهم نیست. کمی تحقیق کنید و در مکان خوبی برای یافتن موارد زیادی خواهید بود.

بهترین فروش ماوس بی سیم را از کجا بیابید

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir