بهترین پیشنهادات برای ساعت های هوشمند Cyber ​​Monday 2020: اپل ، سامسونگ ، فروش گارمینما از Cyber ​​Monday خداحافظی می کنیم ، اما هنوز هم ساعت های هوشمند Cyber ​​Monday فروش دارند. اگر درگیر فروش نبوده اید یا فقط به یک هدیه اضافی احتیاج دارید ، فروش بعد از Cyber ​​Monday به شما فرصتی اضافی می دهد تا داغترین لوازم مچ دست هوشمند را در قفسه ها با هزینه کمتری تهیه کنید.

خرید با مارک:

ما بسیاری از معاملات پوشیدنی را دیده ایم ، از جمله اپل واچ مورد علاقه و موارد دیگر. ما تمام بهترین معاملات ساعت هوشمند Cyber ​​Monday را که می توانید هم اکنون خریداری کنید ، به پایان رسانده ایم و شامل اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب و دریافت بهترین معامله ساعت هوشمند برای شما یا عزیزتان هستیم.

بهترین معاملات ساعت های هوشمند در Cyber ​​Monday

برخی از داغترین فروشهای امروز معامله Samsung Galaxy Watch 3 و معاملات Galaxy Fit 2 است. تخفیف های بیشتر را در زیر مشاهده کنید:

  • Samsung Galaxy Fit – 50 دلار، 60 دلار بود

  • Fitbit Versa 2 – 174 دلار، 200 دلار بود

  • Samsung Galaxy Watch 3 (GPS ، بلوتوث ، 41 میلی متر) – 339 دلار، 400 دلار بود

  • Apple Watch Series 5 (GPS ، 44 میلی متر ، به روز شده) – 355 دلار، 429 دلار بود

  • Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular، 40 mm) – 479 دلار، 499 دلار بود

دوشنبه سایبری معاملات اپل واچ

اگر آیفون دارید ، تنها معامله ساعت های هوشمند مورد نیاز شما معامله اپل واچ با Cyber ​​Monday است. ما برخی از پرفروش ترین Apple Watch SE ، Apple Watch Series 6 و برخی از معاملات عالی Apple Watch Series 3 را گردآوری کرده ایم.

معاملات دوشنبه سایبری سامسونگ گلکسی واچ

اگر به دنبال یکی از بهترین ساعت های هوشمند اندرویدی موجود در بازار هستید ، پیشنهادهای زیادی برای Samsung Galaxy Watch ارائه شده است که هم اکنون می توانید آنها را مشاهده کنید. اگر به دنبال بهترین تخفیف هستید ، معامله Samsung Galaxy Watch 3 برای شما مناسب است.

معاملات ساعت هوشمند Cyber ​​Monday Garmin

اگر عملکرد Fitbit را دوست دارید ، اما می خواهید چیزی کمی قویتر باشد ، ساعت Garmin گزینه بسیار خوبی است. در اینجا برخی از بهترین معاملات ساعت های هوشمند Garmin وجود دارد.

حتما بخوانید:
ترموکوپل چیست؟ و چه مواقعی از ترموکوپل باید استفاده نمود ترمو حرارت فروش انواع ترموکوپل

تصاویر ساعت های هوشمند Cyber ​​Monday Fossil

ساعت های هوشمند Fossil اگرچه به اندازه برخی از مارک های دیگر این لیست محبوب نیستند ، سطح پیچیدگی و سبکی را که از Apple Watch انتظار دارید را ارائه می دهند ، اما با قیمت مناسب تر.

معاملات دوشنبه سایبری Fitbit

Fitbit بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود در بازار را تولید می کند و بسیاری از مدل ها برای فروش هستند – از جمله یکی از بهترین مدل های موجود ، Fitbit Versa 3 و Fitbit Versa 2.

چگونه باید ساعت هوشمند را انتخاب کنید؟

مانند انتخاب تلفن هوشمند یا تبلت ، یکی از بزرگترین مواردی که باید هنگام خرید ساعت هوشمند به خاطر بسپارید این است که می خواهید از کدام سیستم عامل استفاده کنید. هنگامی که بودجه خود را تعیین کردید ، انتخاب سیستم عامل مورد نظر اصلی است. ما نگاهی عمیق به بهترین ساعت های هوشمند موجود انداختیم و هر ساعت هوشمند از جمله بهترین ساعت های Garmin را مورد ارزیابی قرار دادیم و دریافتیم که Apple Watch Series 6 به دلیل ویژگی های فراوان بهترین انتخاب کلی است – اما این طور نیست. برای شما مناسب است

شما باید در نظر بگیرید که کدام سیستم عامل مناسب شما است و مهمترین چیز سیستم عاملی است که تلفن شما از آن استفاده می کند. به عنوان مثال ، اپل واچ فقط با آیفون کار می کند. اگر تلفن Android دارید ، این گزینه مناسبی نیست ، بنابراین جدیدترین Apple Watch Series 6 ، بودجه Apple Watch SE و تخفیف منظم Apple Watch Series 3 را حذف کنید کاربران Android با Wear OS عملکرد بهتری خواهند داشت – بر اساس دستگاهی مانند Fossil Gen 5 یا ساعت هوشمند سامسونگ مانند Samsung Galaxy Watch 3.

سبک همچنین می تواند فاکتور مهمی برای شما باشد. چگونه می خواهید از ساعت هوشمند خود استفاده کنید؟ آیا می خواهید از آن در طول روز کاری و شاید برای مراسم شب استفاده کنید؟ در این صورت ، شما ساعت هوشمندی می خواهید که خوب به نظر برسد. سبک های مکانیکی ساعت ها معمولاً جذاب هستند ، اما همچنین سبک های مبتنی بر Wear OS نیز جذاب هستند. اندازه ساعت را نیز در نظر بگیرید ، مخصوصاً اگر مچ دستان کوچکتری دارید. صورت بزرگ روی ساعت می تواند مچ دست شما را گرفت و ناراحت کننده و ناراحت کننده باشد.

حتما بخوانید:
تولید کننده سود پرک - سینا تولید

اگر ساعت ورزشی هوشمند می خواهید ، بهترین ردیاب های تناسب اندام را بررسی کنید. چیزی از Garmin یا Fitbit گزینه خوبی است ، زیرا آنها هم روی تمرینات ردیابی متمرکز هستند و هم ویژگی های مناسبی را ارائه می دهند. با این حال ، آنها به اندازه برخی دیگر از ساعت های هوشمند مدرن نیستند و ممکن است به سایر عملکردهای غیرآموزشی محدود شوند. به یاد داشته باشید که اگر قصد دارید با آن شنا کنید ، ضد آب بودن بسیار ضروری است.

چقدر باید برای یک ساعت هوشمند هزینه کنید؟

با موضوعی به گستردگی ساعت های هوشمند ، ارزیابی میزان هزینه شما دشوار است ، زیرا تخفیف برای مارک های مختلف متفاوت خواهد بود. قانون طلایی این است که چیزی را خریداری نکنید که به هر حال فکرش را نمی کنید و تخفیف را به عنوان پاداش در نظر بگیرید نه به عنوان دلیل خرید. تخفیفات از 30 تا 200 دلار است و محصولات گران تر از تخفیف های بیشتری برخوردار می شوند. بهترین معاملات ساعت های هوشمند قدیمی را نیز دریافت خواهید کرد ، بنابراین اگر خوشحال هستید که از آخرین فناوری و ویژگی های پیشرفته مطلع نیستید ، می توانید یک معامله واقعی انجام دهید.

چرا هنگام خرید یک معامله ساعت هوشمند ، به برخی از بهترین معاملات Cyber ​​Monday Fitbit و Cyber ​​Monday Apple Watch نگاهی نمی اندازید؟

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir