[ad_1]

اگر آماده خرید دوربین های امنیتی خانه هستید ، پیشنهادات جمعه سیاه در خرده فروشی های آنلاین بزرگ ارائه می شود. اوایل ماه بهترین خرید و Walmart شروع به لیست بهترین معاملات دوربین امنیتی Black Friday کردند و هر هفته انتخاب جدیدی را منتشر می کردند. هفته معامله جمعه سیاه آمازون جمعه گذشته آغاز شد. سایر خرده فروشان ، از جمله Target و Newegg ، هم اکنون معاملات جمعه سیاه را دارند.

با درک این واقعیت که خریداران می توانند خریدهای خود را متوقف کنند تا منتظر قیمت های پایین تر باشند زیرا Black Friday زودتر از حد معمول آغاز شده است ، Best Buy ، Walmart و دیگران برنامه های ویژه محافظت از قیمت را برای معاملات خاص جمعه سیاه معرفی کرده اند. جزئیات متفاوت است ، اما ایده اصلی این بازرگانان این است که اگر هم اکنون مجموعه ای را برای معامله جمعه سیاه خریداری کرده اید و تاجر قیمت آن را در جمعه سیاه یا قبل از آن کاهش می دهد ، می توانید اختلاف را پس بگیرید. بنابراین ، اگر یک دوربین امنیتی خانه با قیمت عالی پیدا کردید ، هیچ دلیلی برای ماندن ندارید. اگر در حال خرید سایر دستگاه های هوشمند هستید ، بهترین معاملات خانه هوشمند برای جمعه سیاه را نیز پیدا کردیم.

بهترین پیشنهادات برای دوربین های امنیتی خانه برای جمعه سیاه

  • دوربین امنیتی داخلی داخلی Blink Mini Compact – 25 دلار، 35 دلار بود

  • Ring Stick Up Cam – 80 دلار، 100 دلار بود

  • باتری خورشیدی SOLIOM S60 باتری ، – 101 دلار، 199 دلار بود

  • Soliom S600 مجهز به دوربین خورشیدی ، دوربین امنیتی خانه با شیب ، پانوراما و بزرگنمایی 3 برابر – 129 دلار، 199 دلار بود

  • حلقه باتری Spotlight Cam with Echo Show 5 – 160 دلار، 289 دلار بود

  • Heimvision 1080P بی سیم سیستم امنیتی Wi-Fi خارجی از 4 دوربین – 160 دلار، 180 دلار بود

  • سیستم امنیتی Arlo Ultra 2-Camera – 544 دلار، 600 دلار بود

نحوه انتخاب دوربین امنیتی خانه در جمعه سیاه

در چند سال گذشته تعداد گزینه های انتخاب دوربین های امنیتی خانه افزایش یافته است اما همه یکسان نیستند. مهمترین عواملی که هنگام جستجوی بهترین دوربینهای امنیتی در فضای باز باید در نظر بگیرید این است که در کجا قرار می گیرید ، چگونه نصب می کنید و بودجه شما. برخی از خریداران ترجیح می دهند فقط دوربین های داخلی برای داخل خانه و دوربین های ضدآب و محکم تری برای استفاده در فضای باز خریداری کنند. شما می توانید یک نوع را انتخاب کنید یا یک دوربین داخلی / خارجی را انتخاب کنید که بتواند در هر محیطی کار کند.

هنگامی که شروع به بررسی پیشنهادات تولیدکنندگانی مانند Arlo ، EZ-VIZ ، Google Nest ، Kasa و دیگران می کنید ، ممکن است بخواهید یک نقشه عملکرد دوربین امنیتی تنظیم کنید. عواملی که علاوه بر قرارگیری در فضای داخلی و فضای داخلی باید در نظر بگیرند این است که آیا دوربین در صورت استفاده از قابلیت تشخیص صدا یا حرکت از کابل یا باتری استفاده می کند ، آیا به شما امکان می دهد مناطق تشخیص را تعیین کنید و اینکه آیا آنها ضبط شده را ذخیره می کنند فیلم ها به صورت محلی یا cloud. بسیاری از دوربین های امنیتی دارای صدای دو طرفه هستند تا بتوانید با بازدیدکنندگان صحبت کنید یا به افراد متجاوز هشدار دهید. کیفیت فیلم نیز البته مهم است ، اما دوربینی که با کیفیت 1080p HD ضبط می کند برای اکثر افراد کافی است. تعداد کمی از مردم به وضوح بالاتر 2K و 4K موجود در دوربین های گران قیمت تر نیاز دارند. اگر فیلم ها در ابر ضبط شده اند ، دریابید که آیا می توانید فیلم ها را به صورت رایگان تماشا کنید و برای چه مدت یا اینکه باید هزینه اشتراک بپردازید. سرانجام ، بیشتر دوربین های امنیتی خانه به شبکه خانگی شما متصل می شوند و می توانید فیلم ها یا فیلم ها را به صورت زنده از طریق یک برنامه تلفن همراه تماشا کنید. بسیاری از آنها با سیستم های خانه هوشمند Amazon Echo یا Google Assistant نیز کار می کنند ، بنابراین می توانید از دستورات صوتی برای کنترل دوربین ها و تماشای فیلم های زنده در نمایشگرهای خانه های هوشمند استفاده کنید.

در جمعه سیاه چقدر باید برای دوربین امنیتی منزل هزینه کنید؟

چه بخواهید برای یک دوربین امنیتی خانه بخرید و چه یک سیستم پیشرفته داشته باشید ، بودجه شما مهم است ، اما اولین قدم این است که تعیین کنید چرا و برای چه چیزی می خواهید. برای استفاده در محیط داخلی می توانید یک دوربین امنیتی متصل به Wi-Fi را با قیمت 20 تا 25 دلار ، فقط برای برنامه های فضای باز که آب و هوا در آن قرار دارد 50 تا 75 دلار خریداری کنید. اگر می خواهید با دوربین های داخلی ورودی ، همه به ایستگاه مرکزی یا توپی متصل شوند ، پوشش کامل دوربین را تنظیم کنید ، بسته به ویژگی ها و مقدار مورد نیاز و مارک انتخابی ، هزینه آن به چند صد دلار تا چند هزار افزایش می یابد.

قابلیت ضبط ویدئو دیجیتال به طور مداوم هزینه ها را افزایش می دهد و سپس باید اتصال و اشتراک در یک سرویس امنیتی 24 ساعته را در نظر بگیرید. اگر می خواهید یک سیستم دوربین امنیتی خانگی کاملاً ساده باشد ، کاملاً بی سیم باشد ، نصب دوربین های مجهز به باتری از داخل یا خارج آسان ترین است – فقط در صورت لزوم باید باتری ها را دوباره شارژ کنید ، مگر اینکه لوازم جانبی جداگانه ای برای شارژر خورشیدی. به ویژه با فروش Black Friday ، می توانید یک تنظیم سه تا پنج دوربین سازگار با Amazon Alexa یا دستیار صوتی Google Assistant را با قیمت 200 تا 350 دلار خریداری کنید.

آیا معاملات مربوط به دوربین های امنیتی خانگی جمعه سیاه خیلی خوب است که صحت نداشته باشد؟

در حال حاضر پیشنهادهای بسیار خوبی برای دوربین های امنیتی جمعه سیاه وجود دارد ، اما همه معاملات یکسان نیستند. بازرگانان اغلب سعی می کنند سهام خود را در جمعه سیاه با فروش محصولات قدیمی تر و کندتر و همچنین جدیدترین و بهترین دستگاه ها پاک کنند. تصور نکنید که هر معامله جمعه سیاه بدون انجام برخی تحقیقات بسیار مهم است. بسیاری از خرده فروشان برای تشویق خرید از تایمر شمارش معکوس و سایر دستگاه ها نیز استفاده می کنند ، اما اگر درباره محصول مطمئن نیستید ریسک نمی کنید.

در جمعه سیاه ، پیشنهادات قانونی برای دوربین های امنیتی وجود دارد و ما دائما به دنبال بهترین معاملات هستیم. اجازه دهید Digital Trends شما را جستجو کند و بهترین پیشنهادات و ویژگی های برجسته دوربین امنیت خانه را در بالا بررسی کنید. ما با پیشنهادات یک خانه هوشمند برای جمعه سیاه همان غربالگری را انجام می دهیم.

بهترین فروش دوربین های امنیتی خانه را از کجا بیابید

  • جمعه سیاه آمازون: آمازون دارای بیشترین تنوع معاملات دوربین های امنیتی خانگی جمعه سیاه با تعدادی از تولیدکنندگان از جمله Arlo ، Y! ، Zmodo ، Kasa ، Eufy ، Heimvision و EZ-VIZ است. ممکن است با شروع هفته چند ارائه دهنده اضافی وجود داشته باشد ، اما اکنون معاملات عالی بسیاری وجود دارد.
  • بهترین خرید جمعه سیاه: بهترین انتخاب دوربین Buy Best دوربین های امنیتی جمعه جمعه سیاه شامل طیف گسترده ای از مدل های Arlo و یک سیستم دوربین امنیتی بیرونی Lorex است. خرید هم اکنون با محافظت از قیمت جمعه سیاه Best Buy می تواند شما را از اتمام موجودی بعداً نجات دهد.
  • جمعه سیاه Walmart: انتخاب اولیه Walmart از معاملات دوربین های امنیتی خانگی جمعه سیاه شامل Arlo ، Google Nest و دوربین های تک دوربین و سیستم های EZ-VIZ بود. Walmart مانند Best Buy از معاملات قیمت تعیین شده برای Black Friday نیز دفاع می کند.
ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر