بهترین پیشنهادات ارزان VPN برای Black Friday 2020ما تقریباً برای هر کاری از اینترنت استفاده می کنیم ، اما بسیاری از ما برای جلوگیری از تهدیدهای آنلاین امروز به اندازه احتیاط نیستیم. اینترنت پرسرعت که به راحتی در دسترس است (و به طور فزاینده ارزان) امکانات بسیاری را برای ما به ارمغان آورده است که اکنون نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم ، اما قیمت این راحتی وجود خطرات جدیدی است که نباید از آن در مورد 20 یا 30 سال پیش نگران بودیم – تهدیداتی مانند هکرها ، جرایم اینترنتی ، بدافزار و نظارت سرزده ، چند مورد را نام ببرید.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

ساده ترین راه برای محافظت از خود و خانواده به صورت آنلاین استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است. VPN یک تونل برای اتصال به اینترنت شما ایجاد می کند ، آن را رمزگذاری کرده و از طریق سرورهای جهانی از راه دور هدایت می کند تا شما را در برابر تهدیدات آنلاین محافظت کند. یکی دیگر از امتیازات مفید VPN ، امکان دور زدن محدودیت های جغرافیایی محتوا است ، مانند مواردی که سرویس های جریانی مانند Netflix و YouTube از آن استفاده می کنند. خدمات VPN اکنون به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است ، اما چرا باید هزینه کامل آن را پرداخت کرد؟ ما بهترین معاملات ارزان VPN را داریم که باعث می شود شما با خیال راحت موج سواری کنید و در کمترین زمان پس انداز کنید.

بهترین معاملات VPN امروز

ProtonVPN – حداکثر 0 دلار در ماه

ProtonVPN مستقر در سوئیس یک سرویس جدیدتر است و دارای ساختار اشتراک منحصر به فردی است که چندین سطح مختلف VPN را از 0 دلار برای یک VPN بسیار اساسی تا 24 دلار در ماه برای یک بسته حرفه ای (با 4 دلار در ماه و 8 دلار) ارائه می دهد. سطح ماهانه بین آنها). طرح VPN رایگان یکبار اتصال رمزگذار با سرعت متوسط ​​را همزمان با سرورهای سه کشور ارائه می دهد ، در حالی که برنامه های بهبود یافته سرعت را بهبود می بخشد و امکان اتصال همزمان VPN بیشتر را فراهم می کند. همه برنامه ها دارای رمزگذاری کامل ، محدودیت داده صفر ، بدون ثبت نام و بدون تبلیغات هستند و همه با سرویس های پخش جریانی محبوب مانند Netflix کار می کنند. ProtonVPN با دستگاه های Windows ، Mac ، Linux و Android سازگار است.

مانند ProtonVPN ، TunnelBear بالاترین امتیاز VPN است که گزینه ای رایگان را ارائه می دهد ، اما این مورد فقط 500 مگابایت پهنای باند در ماه به شما می دهد که زیاد نخواهد بود. معامله بهتر تاکنون اشتراک سه ساله VPN در TunnelBear است که در حال حاضر با قیمت 120 دلار (حداکثر تا 3.33 دلار در ماه) به فروش می رسد. هزینه برنامه سالانه معمولاً 60 دلار است ، بنابراین در اصل یک سال خدمات رایگان به شما ارائه می دهد. برنامه شما پهنای باند محافظت شده نامحدود را در حداکثر پنج دستگاه متصل به شما ارائه می دهد.

خرید در TunnelBear

Ivacy VPN – حداکثر 1.19 دلار در ماه

Ivacy یکی از ارزان ترین VPN های اطراف است که به اندازه کافی چشمگیر است ، حتی اگر فکر نکنید با تقریباً همه سیستم عامل های عظیم ، سرویس ها و دستگاه های جریانی سازگار باشد (و اشتراک شما پنج مورد از آنها را شامل می شود ، از جمله اتصالات رمزگذاری شده VPN همزمان برای چندین کاربر). در صورت نیاز به چنین مواردی حتی در چین نیز کار می کند. بهترین طرح ارزان VPN Ivacy یک اشتراک پنج ساله است که فقط 69 دلار (هر ماه 1.16 دلار) هزینه دارد ، اما شما باید پیش پرداخت کنید. اگر مطمئن نیستید که می خواهید مدت طولانی با یک ارائه دهنده ارتباط داشته باشید ، برنامه سالانه Ivacy هنوز هم با قیمت 42 دلار (3.50 دلار در ماه) بسیار خوب است.

PureVPN – حداکثر 1.32 دلار در ماه

اگر به دنبال یک برنامه اشتراکی نسبتاً طولانی مدت هستید ، قطعاً PureVPN یکی از بهترین معاملات VPN در حال حاضر است ، اما کمترین هزینه ای برای شما ندارد. PureVPN بیش از 2000 سرور را در سراسر جهان مدیریت می کند ، تا 5 اتصال همزمان را در یک حساب امکان پذیر می کند و تقریباً با هر دستگاه ، مرورگر و سرویس جریانی سازگار است. او در حال حاضر برنامه پنج ساله خود را فقط با 69 دلار ارائه می دهد ، که به رقم فوق العاده مقرون به صرفه 1.32 دلار در ماه می رسد – اگر می خواهید پیش پرداخت یک سرویس ارزان VPN را که دوست دارید پرداخت کنید ، یک انتخاب عالی است و سپس برای آن بچسبید در حالی که.

حتما بخوانید:
خاطرات خرید سیسمونی - مراکز خرید سیسمونی در مشهد

ExpressVPN – حداکثر 8.32 دلار در ماه

ExpressVPN به دلیل سرعت زیاد ، سهولت استفاده و سازگاری بی حد و حصر با سرویس ها و دستگاه های پخش جریانی ، یکی از محبوب ترین شبکه های خصوصی مجازی در همه زمان ها است. این حتی شامل کنسول های بازی است (در واقع اگر به دنبال VPN برای آن باشید بهترین گزینه در لیست ماست) و همچنین برنامه ای که می توانید در صورت نیاز مستقیماً روی روتر خود نصب کنید. در کنار آن ، سرعت فوق العاده سریع و بدون محدودیت پهنای باند یا پرونده ثبت اطلاعات و حداکثر پنج اتصال همزمان خواهید داشت. ExpressVPN یک سرویس برتر است که کمی گرانتر از گزینه های ارزان VPN ما است ، اما اگر به این سازگاری دستگاه بی نظیر نیاز دارید ، در حال حاضر می توانید با پرداخت 100 دلار اشتراک سالانه (8.32 دلار در ماه) برنده شوید.

NordVPN – حداکثر 3.71 دلار در ماه

احتمالاً نام NordVPN را شنیده اید و این محبوبیت کاملاً شایسته است. این یکی دیگر از VPN های مورد علاقه ما و همچنین یکی از بهترین معاملات VPN موجود در حال حاضر است. این از سخت ترین رمزگذاری در بیش از 5000 سرور خود در سراسر جهان استفاده می کند و تقریباً با همه سیستم عامل های رایانه ای و موبایل و دستگاه های پخش جریانی عالی کار می کند. NordVPN یکی از بهترین VPN های بازار است ، اما در حال حاضر تبلیغاتی را اجرا می کند که به شما امکان می دهد با حداکثر شش دستگاه خود یک برنامه دو ساله با قیمت 3.71 دلار در ماه برنده شوید.

PrivateInternetAccess یکی دیگر از شبکه های خصوصی مجازی برنده جوایز است که بیش از 3300 سرور را در 31 کشور جهان مدیریت می کند. نرم افزار VPN کمی خالی است ، اما VPN خود بسیار کارآمد است. اگر به سادگی و ارزش اهمیت می دهید ، PrivateInternetAccess با نرخ داده خوب عملکرد خوبی دارد (چیزی که ما در تست های عملی خود تأیید کردیم). این تقریباً با همه دستگاه های رایج و اکوسیستم های نرم افزاری – ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید و لینوکس سازگار است – و به عنوان یک پاداش خوب ، اشتراک به شما امکان می دهد 10 دستگاه را بجای پنج یا شش مورد معمول ، همزمان بپوشانید.

اشتراک سالانه PrivateInternetAccess VPN 50 دلار هزینه دارد اگر پیش پرداخت یک سال خود را که با 4.16 دلار در سال شروع می شود پرداخت کنید – تقریبا به اندازه سایر VPN های ارزان قیمت است. با این حال ، اشتراک 70 دلار برای مدت دو سال قیمت ماهانه را به 2.19 دلار کاهش می دهد.

خرید از PrivateInternetAccess

TorGuard یک VPN بسیار ارزشمند است و اگر در این زمینه تحقیق کرده باشید ممکن است نامی از آن شنیده باشید و بنا به دلایلی محبوبیت دارد: TorGuard مخصوصاً برای استفاده همتا ایجاد شده است. این کمی گرانتر از اکثر VPN های ارزان قیمت است (گرچه زیاد نیست ، اما به هیچ وجه) ، اما بدون محدودیت سرعت و پهنای باند و تا هشت اتصال همزمان ، مطمئناً ارزش پول را دارید.

سرویس گیرنده نرم افزار TorGuard تقریباً در همه دستگاه ها (به استثنای کنسول های بازی) اجرا می شود و حتی می توانید هنگام استفاده از شبکه ، آن را در زمان واقعی با پسوند مرورگر مناسب کنترل کنید. چندین طرح اشتراک در دسترس است ، اما بهترین ارزش برنامه 60 دلار در سال است که فقط به 5 دلار در ماه می رسد.

در TorGuard خرید کنید

راهنمای مبتدیان VPN

شبکه های خصوصی مجازی یا VPN از نظر روش کار کاملاً واضح و روشن هستند. اساسی ترین کار آنها رمزگذاری اتصال اینترنت شما و مسیریابی آن از طریق سرورهای از راه دور مدیریت شده توسط ارائه دهنده VPN در مکان های مختلف (معمولاً در چندین کشور) است. این “تونل” آدرس IP شما را پنهان می کند – اثر انگشت منحصر به فرد ، کاملا متفاوت از شماره تلفن ، که مکان مشترک شما را به همراه سایر اطلاعات نشان می دهد و جای آن را با سرور VPN می دهد.

حتما بخوانید:
تقدیر (فیلم ۲۰۱۴)

VPN با تونل سازی و رمزگذاری اتصال شما از این طریق ، هم از حریم خصوصی شما محافظت می کند و هم از اطلاعات شما در برابر چشم کنجکاو محافظت می کند. حتی ISP شما نمی تواند کاری که انجام می دهید را ببیند و اگر به هر حال هکری به طریقی موفق به ورود به این تونل شده باشد (بسیار بعید است) ، رمزگذاری از سرقت اطلاعات قابل فهم جلوگیری می کند. با این حال ، این تمام VPN نیست. این اتصال از راه دور همچنین به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی مانند سانسور دولت و محتوای قفل شده در منطقه را دور بزنید. این بدان معناست که می توانید از پیام های خطای آزار دهنده “محتوایی که در کشور شما موجود نیست” خداحافظی کنید.

آیا VPN قانونی است؟

شبکه های خصوصی مجازی تقریباً در همه کشورها از جمله در هر کشور غربی قانونی هستند. چندین کشور از جمله روسیه ، چین ، ایران و کره شمالی استفاده از VPN را ممنوع یا محدود کرده اند ، اگرچه برخی از آنها هنوز هم در این کشورها فعالیت می کنند. همچنین به خاطر داشته باشید که اگرچه استفاده از VPN برای دور زدن محدودیت های منطقه ای در سایت هایی مانند Netflix و YouTube خلاف قانون نیست ، اما این معمولاً شرایط خدمات را نقض می کند (چیزی که باید بدانید).

باید فهمید که هر فعالیتی که بدون VPN غیرقانونی باشد در صورت استفاده همچنان غیرقانونی است. اگرچه بهترین ارائه دهندگان VPN غالباً قول می دهند که گزارش نگیرند ، اما به هیچ وجه نمی توان 100٪ از این امر اطمینان داشت و مواردی از این شرکت ها در حین تحقیقات جنایی است که اطلاعات کاربر را به مجریان قانون منتقل می کنند.

آیا آنها تبلیغات VPN را مسدود می کنند؟

هدف از VPN در درجه اول محافظت از حریم خصوصی شما است ، و گرچه راه اصلی انجام این کار از طریق رمزگذاری و اتصالات از راه دور سرور است ، اکثر ارائه دهندگان همچنین ویژگی های اضافی مانند مسدود کردن تبلیغات ، محافظت در برابر بدافزارهای آنلاین و سایر موارد اضافی را ارائه می دهند افرادی که به امنیت اهمیت می دهند (دقیقاً کسانی که از VPN استفاده می کنند).

آیا VPN IP شما را تغییر می دهد؟

پاسخ کوتاه مثبت است ، اما از نظر فنی VPN IP شما را به همان اندازه که آن را مخفی می کند تغییر نمی دهد. آدرس IP شخصی شما ثابت است اما فقط VPN (به طور خاص سرور VPN که به آن متصل شده اید) می تواند آن را ببیند. از آنجا که از طریق سرور VPN به وب سایت ها و سرویس های دیگر متصل می شوید ، این IP سرور همان چیزی است که در انتهای دیگر اتصال قابل مشاهده است. تا زمانی که پشت VPN خود هستید ، IP شما پنهان می ماند.

آیا VPN امن است؟

تا زمانی که به ارائه دهندگان معتبری مانند موارد بالا پایبند باشید ، می توانید مطمئن باشید که اطلاعات شما ایمن است و سرویس VPN شما همان کاری را که می گوید (و هزینه ای که می پردازید) انجام می دهد. کار با VPN معمولاً بسیار آسان است ، با نرم افزاری بصری و آسان که جای خطای کمی باقی می ماند. با این حال ، اگر می خواهید مطمئن باشید ، همیشه می توانید تست نشتی را انجام دهید ببینید VPN شما درست تنظیم شده و کار می کند.

به دنبال چیزهای عالی بیشتری هستید؟ تخفیف های فنی و موارد دیگر را در صفحه پیشنهادهای آماده ما بیابید

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید