[ad_1]

همه ما این روزها زمان بیشتری را در آشپزخانه خود سپری می کنیم و مایکروویوها احتمالاً عملکرد بسیار بیشتری دارند. اگرچه ممکن است شام خود را در آنها نپزید ، همانطور که مردم هنگام ورود به صحنه روی آن را می پختند ، اما هنوز هم اغلب برای گرم کردن پیتزا ، ذرت بو داده ، کره ذوب ، آب جوش و غیره استفاده می شود. در مورد یافتن معاملات ارزان مایکروویو ، ما شما را تحت پوشش قرار دادیم. از آنجا که مایکروویو برای مدت طولانی وجود داشته است ، ده ها شرکت وجود دارند که مایکروویوهای بسیار عالی را با قیمت مناسب تولید می کنند. چه به اجاق مایکروویو بیش از حد خود نیاز داشته باشید و چه به اجاق مایکروویو مستقل برای پیشخوان آشپزخانه خود ، ما بهترین پیشنهادات را برای این لوازم کوچک برای شما پیدا کرده ایم.

بهترین معاملات مایکروویو امروز

مایکروویو در مقابل مایکروویو

مایکروویو همان مایکروفر ساده و ساده است. هنگام خرید مایکروویو جدید ، اجازه ندهید نام های مختلف شما را فریب دهند. مایکروویو فقط یک راه کوتاه برای گفتن مایکروویو است که یک وسیله کوچک است و از اشعه مایکروویو برای پخت غذا استفاده می کند. در واقع مایکروویو اصلاً اجاق گاز نیست. این اجاق دارای یک عنصر گرم کننده در داخل است که هوای داخل آن را گرم کرده و به نوبه خود غذای داخل آن را گرم می کند.

آیا مایکروویو ارزان قیمت ایمن نیست؟

مایکروویو ارزان بالاخره بی خطر است. هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنید فقط به این دلیل که اجاق مایکروویو گرانتری دارید ، ایمن تر از مدل مقرون به صرفه است. طبق سازمان جهانی بهداشت ، اجاق های مایکروویو وقتی مطابق با دستورالعمل های سازندگان استفاده می شوند ، قابل اطمینان هستند. این واقعیت را نفی نمی کند که هنگام استفاده از اجاق مایکروویو باید اقدامات احتیاطی متعددی انجام شود ، اما تعداد بسیار کمی از خطرات مربوط به تابش واقعی دستگاه کوچک است.

بیشتر خطرات مرتبط با مایکروویو شامل سوختگی های حرارتی و استفاده از مواد غذایی است. اینها خطراتی است که شما را تهدید می کند ، خواه هنگام پختن غذا از مایکروویو استفاده کنید یا نه. وقتی صحبت از مایکروویوهایی می شود که خارج از مایکروویو واقعی ساطع می شوند ، احتمال آن بسیار کم است. اجاق های مایکروویو به گونه ای طراحی شده اند که مایکروویو ها را فقط در صورت روشن بودن و بسته بودن درب از خود ساطع می کنند. با توجه به این نکته ، حتما مایکروویو خود را به درستی نگه دارید ، زیرا درها و دستگاه های قفل آسیب دیده می توانند به معنای بیرون آمدن تابش باشند. حتی مایکروویو ارزان قیمت دارای درب و مکانیزم قفل است تا اطمینان حاصل کند که مایکروویو خارج از دستگاه واقعی منتشر نمی شود.

مایکروویو شما ارزان ، آسیب دیده ، کاملاً جدید یا در شرایط دیگری باشد ، غذایی که درون آن می پزید رادیواکتیو نمی شود ، بنابراین می توانید هر وقت کسی آن را برداشت این افسانه را از بین ببرید. پس از خاموش کردن مایکروویو کاملاً انرژی مایکروویو در غذا باقی نمی ماند.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر