[ad_1]

اکنون بهترین فرصت برای صرفه جویی در ماشین های چمن زنی است ، با بهره گیری از سوداگرانی که می خواهند در پایان فصل تجهیزات خود را پاکسازی کنند. برش چمن با استفاده از ماشین چمن زنی مناسب سریعتر و آسان تر است و اکنون زمان مناسبی برای یافتن ماشین چمن زنی جدید در فروش است. ماشین های چمن زنی برای همیشه دوام ندارند. اگر به دنبال پیشنهاداتی برای این تجهیزات اساسی مراقبت از چمن هستید ، ما بهترین پیشنهادات ارزان قیمت چمن زنی را که از خرده فروشان عمده ارائه می شود پیدا کرده ایم.

در این مقاله ، ما بر روی دستگاه های چمن زنی دوار ، بعلاوه برخی از بهترین ماشین های چمن زنی رباتیک هستیم. ما ماشین های چمن زنی را که معمولاً برای چمن های کوچکتر از نیم جریب مورد نیاز نیستند ، پوشش نمی دهیم. به دنبال پیشنهادات ارزان قیمت برای ماشین های چمن زنی درست در زیر ، انواع مختلف ماشین های چمن زنی و مزایا و محدودیت های آنها را پوشش می دهیم. ما همچنین ویژگی ها و فاکتورهای اصلی را ذکر می کنیم که ممکن است در جستجوی بهترین معامله چمنبر برای نیازهای شما مهم باشد.

بهترین پیشنهادات امروز برای ماشین های چمن زنی

نحوه انتخاب ماشین چمن زنی ارزان قیمت

مزایا و محدودیت های انواع مختلف ماشین های چمن زنی

  • مورس گاز: ماشین های چمن زنی بنزینی اغلب ارزان ترین هستند. ماشین های چمن زنی همچنین قدرت بیشتری نسبت به ماشین های برقی دارند که در صورت نیاز به نیروی اضافی برای چمن های ضخیم و بلند غیر معمول و یا تمایل به استفاده از ماشین چمن زنی برای علف های هرز و سایر اشکال زندگی گیاهان ، این مزیت را به آنها می دهد. به شرطی که بنزین در مخزن داشته باشید ، می توانید با ماشین چمن زنی در هر مکانی چمن بزنید. از معایب ماشین های چمن زنی گاز نیاز به نگه داشتن بنزین در دست است. ماشین های چمن زنی نیز بیشتر از ماشین های برقی نیاز به نگهداری دارند. همچنین ، حتی با شروع الکتریکی تقریباً جهانی ، شروع به چمن زنی گاز گاهی اوقات دشوار یا غیرممکن است ، که اغلب به معنای سفر به ایستگاه خدمات است. یک شکایت رایج در مورد مورس های گازی این است که پر سر و صدا تر از موررهای برقی هستند.
  • مورس برقی متصل: ارزان ترین دستگاه های چمن زن برقی به سیم های برق کافی برای رسیدن به تمام قسمت های چمن شما احتیاج دارند. دست زدن به کابل ها به معنای این است که هنگام برداشتن کابل از مسیر ، چمن زنی بیشتر طول می کشد تا از عبور از آن جلوگیری کنید و هنگام خم شدن یا بغل گرفتن ، کابل را آزاد کنید. مورس های برقی بی سیم به راحتی شروع می شوند و نگهداری کمی دارند. جدا از تمیز نگه داشتن ماشین چمن زنی نسبت به گیاهان خشک جمع شده و باقی مانده های چمن زنی ، چیز زیادی لازم نیست. از آنجا که برای استفاده از ماشین برقی بی سیم به برق نیاز دارید ، ممکن است برخی از قابلیت حمل را از دست دهید زیرا نمی توانید از آن در هرجایی که قابل روشن نباشد استفاده کنید.
  • مورس برقی بی سیم: ماشین چمن زنی برقی بی سیم هزینه بیشتری نسبت به ماشین چمن زنی برقی دارد اما تا زمانی که باتری را شارژ کرده اید ، می توانید هرجا ماشین چمن زنی را حمل کنید ، چمن بزنید. دستگاه های چمن زنی بی سیم معمولاً بیش از یک حالت نیرو دارند ، بنابراین می توانید با استفاده از چمن نازک یا کوتاه در باتری سطح زمین را ذخیره کنید و سپس به حالت های شیب دار قدرتمندتر و پرانرژی یا علف های هرز ضخیم یا بلند بروید. امروزه بیشتر دستگاه های چمن زنی بی سیم از باتری های 40 ولتی برای داشتن قدرت برش کافی برای چمن های متوسط ​​استفاده می کنند. برخی از دستگاه های چمن زنی بی سیم از باتری های دائمی با شارژر داخلی استفاده می کنند. مدل هایی با باتری های قابل تعویض ، که می توانید جدا از ماشین چمن زنی شارژ کنید ، به شما این امکان را می دهد که با جایگزینی باتری استفاده شده با باتری جدید ، زمان چمن زنی خود را افزایش دهید. یکی دیگر از مزایای مورس های شارژی این است که سازندگان اغلب ابزارهای دیگری مانند لبه ها ، موبرهای چمن زنی و فن هایی را دارند که از باتری هم اندازه استفاده می کنند.
  • مورس کاری: ماشین چمن زنی رباتیک در اروپا معمول است ، اما هنوز هم در ایالات متحده امری غیر معمول است. ماشین چمن زنی رباتیک با باتری کار می کند ، به عنوان جاروبرقی ربات و همچنین به عنوان جارو برقی ، با سطوح مختلف کنترل خود. به عنوان مثال ، آنها باید از موانع استفاده کنند تا به تمام قسمتهای حیاط برسند و سطح توان خود را کنترل کنند تا با تمام شدن باتری آنها به ایستگاه شارژ برگردند. بزرگترین مزیت ماشین چمن زنی رباتیک این است که پس از پیکربندی و برنامه ریزی ربات ، نیازی به حمایت و مداخله انسانی نیست. شما می توانید یک ماشین چمن زنی رباتیک را با یک برنامه گوشی هوشمند پیکربندی و نظارت کنید ، و برخی از مدل ها به دستیارهای صوتی دیجیتال مانند Amazon Alexa نیز پاسخ می دهند. ماشین های چمن زنی رباتیک گرانترین نوع ماشین های چمن زنی مسکونی هستند ، اما انتظار می رود هزینه های آنها طی چند سال آینده کاهش یابد.

مهمترین عوامل هنگام انتخاب ماشین چمن زنی


این کمک می کند تا هنگام خرید یک ماشین چمن زنی جدید با سه فاکتور اصلی مقابله کنید: خود ، چمن و ویژگی های ماشین چمن زنی. اگر می خواهید در حالی که یک چمن نیم هکتار را چمن می زنید ، وارد کاردیو شوید ، انتخاب ماشین چمن زنی شما با قلمی که یک قطعه کوچک دارد و می خواهد کار را با کمترین تلاش و سر و صدا انجام دهد متفاوت خواهد بود.

  • چمن شما: چمن های کوچک یک دهم جریب یا کمتر معمولاً به ماشین چمن زنی بزرگ و قدرتمند نیاز ندارند. یک ماشین برقی یا باتری برقی کوچک کابلی با امکان راه رفتن یا ربات ممکن است کافی باشد. اگر یک چمن بزرگ با چمن زنی سخت ، شیب های تند و خاک خیلی مرطوب دارید ، ماشین چمن زنی قوی تری مناسب است. نوع چمن روی چمن شما نیز می تواند هنگام انتخاب ماشین چمن مهم باشد ، خصوصاً اگر چمن هایی مانند چمن برمودا دارید که بسیار کوتاه به نظر می رسد بسیار کوتاه است.
  • منبع تغذیه: برای مزایا و محدودیت های دستگاه های چمن زنی گاز ، برق کابل ، برق بی سیم و رباتیک به بخش فوق مراجعه کنید. برای مثال اگر دارای مناطق چمن زنی باریک و طولانی هستید ، یک ماشین برقی بی سیم ممکن است انتخاب خوبی نباشد زیرا شما می توانید زمان نامحدودی را برای کار با سیمهای برق بسیار طولانی صرف کنید.
  • عرض عرشه یا مسیر برش: موورهای دارای بلوک های برش باریک سبک تر و راحت تر می توانند در اطراف موانع موجود در فضاهای تنگ که با عرشه های عریض تری کار می کنند ، حرکت کنند. عرض باریکتر مسیر برش به این معنی است که شما مجبور به عبور اضافی خواهید بود و برش چمن های شما زمان بیشتری می برد. برای اکثر چمن ها ، عرض عرشه 19 تا 21 اینچ سازش خوبی است.
  • هل دادن یا خودکششی: دستگاه های چمن زنی وابسته به اپراتور نسبت به ماشین های برقی خودران سبک تر ، ارزان تر و کار ساده تری دارند. اگر چمنزار شما دارای تپه ها یا حتی شیب های متوسطی باشد ، ماشین چمن زنی خودکار می تواند شما را از فشار یا فشار زیادی رها کند.
  • قطع كردن: بیشتر ماشین های چمن زنی دارای دو یا سه حالت کلی رقت هستند: کیسه ، مالچ یا رقت کناری. اگر تمیزترین چمن ممکن را می خواهید ، بهترین گزینه بسته بندی است ، اگرچه برخورد با کیسه های بریده شده ممکن است خسته کننده و کثیف باشد. از دستگاه های چمن زنی تخلیه جانبی معمولاً با رفتگرهای جداگانه استفاده می شود. مالچ ، که برگ های علف را به چمن هایی برمی گرداند که در آن می توانند مواد مغذی اضافه کنند ، کمترین پیچیده و شاید دوستانه ترین محیط زیست برای مقابله با قلمه ها باشد.
  • تنظیمات ارتفاع چمن زنی: تعداد کمی از ماشین های چمن زنی فقط یک ارتفاع از چمن های برش خورده دارند. اکثر آنها سه تنظیم یا بیشتر دارند. ارتفاع انتخابی شما ممکن است به نوع چمن موجود در چمن شما یا ترجیح شخصی شما برای یک چمن تمیز و مرتب یا یک چمن بلند و نرم تر بستگی داشته باشد. اکثر ماشین های چمن زنی دارای تنظیم دستی با یک یا چهار اهرم هستند که تیغه برش یا ماشین چمن زنی را بلند می کنند. چندین ماشین چمن زن گران قیمت تر ، دارای تنظیم ارتفاع نیروگاهی هستند.
ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر