[ad_1]

وقتی به یک فناوری جدید و هیجان انگیز فکر می کنید ، ماشین لباسشویی و خشک کن احتمالاً اولین عناصری نیستند که به ذهن شما خطور می کنند. با این حال ، ماشین لباسشویی و خشک کن وسایلی هستند که همه به آنها احتیاج دارند و از آنها استفاده می کنند و از نظر پیشرفت های فنی طی سال های گذشته واقعاً مسیری طولانی را طی کرده اند. اگر به دنبال ماشین لباسشویی و خشک کن جدید هستید ، انتخاب بسیار زیاد است و گزینه ها می توانند گران شوند. برای کمک به شما ، بهترین پیشنهادات مربوط به ماشین لباسشویی و خشک کن را برای شما انتخاب کرده ایم تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید و مقداری پس انداز کنید.

بهترین معاملات امروز در مورد بسته بندی های ماشین لباسشویی و خشک کن

  • خشک کن ترکیبی Equator 1200 RPM جمع و جور در رنگ سفید – 1125 دلار، 1463 دلار بود

  • بسته GE 4.5 Cu. Ft. واشر بارگیری بالا و 7.2 مس. Ft. خشک کن برقی – 1130 دلار، 1287 دلار بود

  • 3.8 مه مس Ft. واشر سفید برای شارژ با خشک کن برقی – 1258 دلار، 1398 دلار بود

  • واشر بارگذاری بالا با کارایی بالا با خشک کن گاز – 1395 دلار، 1598 دلار بود

  • سامسونگ 4.5 مس واشر پا برای بار جلو و 7.5 مس. Ft. خشک کن برقی – 1460 دلار، 1800 دلار بود

  • ماشین لباسشویی هوشمند Wi-Fi سامسونگ و بخار خشک کن برقی – 1560 دلار، 1980 دلار بود

  • Samsung – FlexWash 5.5 Cu. واشر Ft و 7.5 مس ظرفیت خشک کن FlexDry – 2200 دلار، 3060 دلار بود

واشرهایی با بار بالاتر در مقایسه با بار جلو

بار بالاتر نسبت به واشرهای بار جلو در رینگ بوکس

به طور سنتی ، ماشین های لباسشویی از مهمترین لودرها بودند و در گذشته هیچ کس مجبور به انتخاب یکی از این لودرهای جلو نبود. امروزه ، این انتخاب به راحتی ، اندازه و چیدمان محل لباسشویی ، نگرانی در مورد نگهداری و کارایی برمی گردد. گفته می شود که شستشوی دوار لودر فوقانی ، خواه واشر همزن داشته باشد یا نداشته باشد ، به اندازه روش شستشوی لودرهای جلو مثر نیست. همچنین باید توجه داشت که بیشتر لودرهای چرخ از آب کمتری نسبت به لودرهای بالایی استفاده می کنند و بنابراین سازگار با محیط زیست هستند. با این وجود می توانید یک لودر با کارایی بالا خریداری کنید که از آب و انرژی کمتری استفاده کند.

نشان داده شده است که واشرهای بار جلو از بین بردن لکه های واشرهای بالایی بهتر عمل می کنند. با این حال ، اگر قبلاً عادت دارید لکه ها را قبل از آن درمان کنید یا لباس هایتان معمولاً خیلی کثیف و فقط کثیف نیستند ، این احتمالاً مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. لودرهای بالایی جدید دارای وان هایی نیز هستند که عمیق تر از نمونه های قبلی خود هستند و این می تواند برای افراد با قد کوتاه که نمی توانند به ته ظرف برسند مشکلی ایجاد کند.

به طور کلی ، وسایل مدرن بیشتر از قطعات قدیمی از قطعات پلاستیکی استفاده می کنند. آنها همچنین به اجزای الکترونیکی بسیار بیشتری نسبت به دستگاه های قدیمی مجهز شده اند. گفته شد ، به نظر می رسد ماشین آلات مدرن معمولاً مانند گذشته دوام ندارند. در مورد اینکه کدام یک از طراحی ها طولانی تر است یا نیاز به نگهداری بیشتری دارد ، تفاوت زیادی بین لودرهای جلو و لودرهای بالایی وجود ندارد.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر