بهترین پیشنهادات ارزان قیمت برای ماشین لباسشویی و خشک کن برای دسامبر سال 2020


وقتی به یک فناوری جدید و هیجان انگیز فکر می کنید ، ماشین لباسشویی و خشک کن احتمالاً اولین عناصری نیستند که به ذهن شما خطور می کنند. با این حال ، ماشین لباسشویی و خشک کن وسایلی هستند که همه به آنها احتیاج دارند و از آنها استفاده می کنند و از نظر پیشرفت های فنی طی سال های گذشته واقعاً مسیری طولانی را طی کرده اند. اگر به دنبال ماشین لباسشویی و خشک کن جدید هستید ، انتخاب بسیار زیاد است و گزینه ها می توانند گران شوند. برای کمک به شما ، بهترین پیشنهادات مربوط به ماشین لباسشویی و خشک کن را برای شما انتخاب کرده ایم تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید و مقداری پس انداز کنید.

بهترین معاملات امروز در مورد بسته بندی های ماشین لباسشویی و خشک کن

  • خشک کن ترکیبی Equator 1200 RPM جمع و جور در رنگ سفید – 1125 دلار، 1463 دلار بود

  • بسته GE 4.5 Cu. Ft. واشر بارگیری بالا و 7.2 مس. Ft. خشک کن برقی – 1130 دلار، 1287 دلار بود

  • 3.8 مه مس Ft. واشر سفید برای شارژ با خشک کن برقی – 1258 دلار، 1398 دلار بود

  • واشر بارگذاری بالا با کارایی بالا با خشک کن گاز – 1395 دلار، 1598 دلار بود

  • سامسونگ 4.5 مس واشر پا برای بار جلو و 7.5 مس. Ft. خشک کن برقی – 1460 دلار، 1800 دلار بود

  • ماشین لباسشویی هوشمند Wi-Fi سامسونگ و بخار خشک کن برقی – 1560 دلار، 1980 دلار بود

  • Samsung – FlexWash 5.5 Cu. واشر Ft و 7.5 مس ظرفیت خشک کن FlexDry – 2200 دلار، 3060 دلار بود

حتما بخوانید:
چگونه هدرز نصب کنیم؟

واشرهایی با بار بالاتر در مقایسه با بار جلو

به طور سنتی ، ماشین های لباسشویی از مهمترین لودرها بودند و در گذشته هیچ کس مجبور به انتخاب یکی از این لودرهای جلو نبود. امروزه ، این انتخاب به راحتی ، اندازه و چیدمان محل لباسشویی ، نگرانی در مورد نگهداری و کارایی برمی گردد. گفته می شود که شستشوی دوار لودر فوقانی ، خواه واشر همزن داشته باشد یا نداشته باشد ، به اندازه روش شستشوی لودرهای جلو مثر نیست. همچنین باید توجه داشت که بیشتر لودرهای چرخ از آب کمتری نسبت به لودرهای بالایی استفاده می کنند و بنابراین سازگار با محیط زیست هستند. با این وجود می توانید یک لودر با کارایی بالا خریداری کنید که از آب و انرژی کمتری استفاده کند.

نشان داده شده است که واشرهای بار جلو از بین بردن لکه های واشرهای بالایی بهتر عمل می کنند. با این حال ، اگر قبلاً عادت دارید لکه ها را قبل از آن درمان کنید یا لباس هایتان معمولاً خیلی کثیف و فقط کثیف نیستند ، این احتمالاً مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. لودرهای بالایی جدید دارای وان هایی نیز هستند که عمیق تر از نمونه های قبلی خود هستند و این می تواند برای افراد با قد کوتاه که نمی توانند به ته ظرف برسند مشکلی ایجاد کند.

به طور کلی ، وسایل مدرن بیشتر از قطعات قدیمی از قطعات پلاستیکی استفاده می کنند. آنها همچنین به اجزای الکترونیکی بسیار بیشتری نسبت به دستگاه های قدیمی مجهز شده اند. گفته شد ، به نظر می رسد ماشین آلات مدرن معمولاً مانند گذشته دوام ندارند. در مورد اینکه کدام یک از طراحی ها طولانی تر است یا نیاز به نگهداری بیشتری دارد ، تفاوت زیادی بین لودرهای جلو و لودرهای بالایی وجود ندارد.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
رطوبت و شادابی را به پوستتان بازمیگرداند

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید