بهترین پادکست ها برای بازی های ویدیویی


اداره و بازی هر بازی ویدیویی در آنجا غیرممکن است. هر هفته تعداد معدودی از بازی های جدید به همراه اخبار زیادی در رابطه با صنعت منتشر می شود. یکی از بهترین راه ها برای به روز بودن گوش دادن به پادکست های بازی ویدیویی است.

همانطور که به سراغ نسل بعدی می رویم ، اطلاع رسانی راهی عالی برای کمک به شما در تصمیم گیری برای دریافت سیستم جدید است. یا شاید برای یک بازی که اخیراً منتشر شده در حصار هستید و نظر صادقانه ای در مورد آن می خواهید. پادکست های بازی ویدیویی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه رسانه و کمک به شما در تصمیم گیری برای خرید می توانند بسیار ارزشمند باشند.

بسیاری از سایت های بزرگ بازی دارای پادکست مخصوص به خود هستند که پنل های آنها توسط کارمندان فروشگاه یا فریلنسرها جمع آوری شده است. سایر پادکست های بازی شامل میزبانانی است که زمانی بخشی از سایت های معتبر بازی بودند. نکته این است که بهترین پادکست ها اغلب از میزبانان آگاه و متخصص در بسیاری از رشته ها تشکیل می شوند. با در نظر داشتن این موضوع ، گستره عظیمی از نمایش ها برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از آنها تمرکز یا تمرکز خاص خود را دارند. در این لیست برخی از بهترین پادکست های بازی های ویدیویی در اینترنت را بررسی خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر

بازی اسکوپ!

اگر در صنعت بازی هستید ، احتمالاً نام IGN را شنیده اید. این شرکت در واقع چندین پادکست مختلف دارد که البته هرکدام تمرکز خود را دارند بازی اسکوپ! تنها موردی است که تمام ارکان بازی ها را پوشش می دهد – از PS4 تا Xbox One ، نینتندو سوییچ ، رایانه و دستگاه های تلفن همراه. اگر می خواهید به یک پلتفرم پایبند باشید ، می توانید نمایش های دیگر IGN را تماشا کنید ، اما اگر به دنبال پادکست عمومی تر با یک تیم باتجربه هستید ، ممکن است آن را دوست داشته باشید. بازی اسکوپ! این اخبار عمومی و بازدهی یکپارچه را با بخشهای کمی سرگرم کننده برای تازه نگه داشتن چیزها ترکیب می کند. هر قسمت با یک بازی ویدیویی 20 سوال به پایان می رسد ، بنابراین همیشه چیزی است که باید منتظر آن باشید. این قطعاً یک نمایش عالی برای همگام شدن با نسخه های آینده PS5 و Xbox Series X است.

سایر پخش های خاص IGN به شرح زیر است:

  • پادکست قفل شده است – ایکس باکس
  • پادکست فراتر از آن – کنسول بازی
  • گپ صوتی نینتندو – نینتندو

YouTube Apple Spotify

بازی های خوب چیست: پادکست برای بازی های ویدیویی

صنعت بازی های ویدیویی معمولاً تمرکز زیادی روی مردان دارد ، به همین دلیل دیدن آن طراوت بخش است چه بازی های خوبی هستند برخی از با استعدادترین زنان در رسانه های بازی را برجسته کنید. چه بازی های خوبی هستند توسط Andrea Rene اداره می شود ، كه شاید در تلویزیون GameStop و Kinda Games Funny دیده باشید. بریتنی برومباچر از BlondeNerd.com ؛ و کریستین استیمر از IGN و پلی استیشن. این سه دانش گسترده ای در صنعت دارند ، از روابط عمومی تا میزبانی و تحریریه ، همه از دیدگاه زنان – که بیایید بپذیریم ، چیزی است که ما در بازی ها بیشتر به آن نیاز داریم. از نظر کیفیت محصول ، خیلی بهتر از نیست چه بازی های خوبی هستند.

YouTube Apple Spotify

یک بمب غول پیکر

ممکن است پادکست محکمی بخواهید که برای بسیاری از قسمت های آن تقریباً سه ساعت اجرا شود. اگر چنین است ، یک بمب غول پیکر ممکن است برای شما باشد این پادکست هفتگی به میزبانی خدمه Giant Bomb با اخبار ، انتشارات اخیر و اعلامیه های مخاطبان تعمیق می یابد. تیم Giant Bomb اندک است ، بنابراین مخاطبان تمایل دارند بیش از یک سایت بسیار ویرایش شده با آنها ارتباط برقرار کنند. به چه چیزی می رسید یک بمب غول پیکر یک نمایش تفکرآمیز و سرگرم کننده است ، با تمرکز کمتر بر روی بخش تجاری صنعت و تأکید بیشتر بر بازی.

حتما بخوانید:
نحوه گرفتن عکس از PS5 |

Apple Spotify

PS من دوستت دارم XOXO

این در ابتدا از همان زمان شروع Kinda Funny در 2015 آغاز شد ، PS من دوستت دارم XOXO یک نمایش شاد با تمرکز بر پلی استیشن بود ، گرگ میلر و کالین موریارتی ، سردبیران سابق IGN. پس از اینکه موریارتی در سال 2017 شرکت را ترک کرد ، نمایش به پایان رسید ، اما در اوایل سال 2020 با برکتینگ آدوئه به عنوان میزبان مشترک میلر بازگردانده شد. قالب نمایش از زمان آغاز تاکنون کمی تغییر کرده است ، اما هنوز ترکیبی از پوشش های قدیمی و جدید PlayStation را ارائه می دهد ، از دید برخی از پرشورترین متخصصان صنعت. این برنامه تمایل دارد که همه چیز را سبک نگه دارد ، اما این از مکالمات هوشمندانه این دو مجری با یکدیگر و مخاطبان عظیم کم نمی کند.

Kinda Funny نمایش های بی شماری دیگر از بازی ها (و غیر بازی ها) را ارائه می دهد:

  • هر روز برخی از بازی های سرگرم کننده
  • چیزی سرگرم کننده Gamescast

YouTube Apple Spotify

نمادهای مقدس

پس از جدایی کالین موریارتی از Kinda Funny ، آخرین ایستاد کالین (CLS) متولد شد و به ویرایشگر سابق IGN بستری برای محبوب ترین پادکست پلی استیشن داد. نمادهای مقدس. در آن ، موریارتی و یوتیوب کریس “ری گان” مالدونادو در همه موارد PlayStation غرق می شوند ، اخبار هفتگی ، انتشارات فعلی و بحث با مخاطبان را پوشش می دهند. این نمایش آموزنده است ، زیرا میزبانان آن نه تنها با پلی استیشن ، بلکه به طور کلی دارای بازی های ویدیویی هستند. کمی شوخ طبعی به راه بیندازید و یکی از بهترین پادکست های بازی ویدیویی در وب را بدست آورید. و آنها از پوشش ستون های مورد بحث کمتر پلی استیشن ، از PS Vita گرفته تا PSVR ، ترسی ندارند.

CLS نیز دارد عقب بزنید، پادکست یکپارچهسازی با سیستمعامل رسانه های قدیمی از بازی ها ، فیلم ها و تلویزیون.

YouTube Apple Spotify

پادکست سه کلیک کنید

در پادکست دیگری که از طرف میزبان ظاهر شد ، و سایت بازی بزرگی از آنها استقبال کرد ، سه بار کلیک کنید شامل مدی مایرز ، کرک همیلتون و جیسون شرایر است که بهترین کاری را انجام می دهند: در مورد بازی های ویدیویی صحبت کنید. همه میزبانان همزمان در کوتاکو کار می کردند و در اصل میزبان پادکست خود شرکت بودند ، تقسیم صفحه. پس از عزیمت همیلتون از کوتاکو و در نهایت عزیمت مایرز ، به همراه شریر در اوایل سال جاری ، این سه نفر تصمیم گرفتند نمایش جدیدی را راه اندازی کنند که در آن یک موضوع خاص برای هر قسمت را به همراه بازی های فعلی و سوالات شنوندگان را پوشش می دهد. با توجه به ارتباطات این سه نفر در صنعت ، این یک نمایش هوشمندانه با شوخ طبعی زیاد و البته بحث در مورد آب و هوا است.

Apple Spotify

خودت را به سمت من بینداز

تخمهایت را روی من بینداز پادکست بازی ویدیویی است که بر روی افراد رنگارنگ در صنعت تمرکز دارد. این نمایش به رهبری خلیفه آدامز ، پیشکسوت صنعت ، طرفدار مشارکت بیشتر افراد غیر سفید پوست در توسعه بازی و رسانه های بازی است. آدامز بر افراد مهم رنگین صنعت بازی تأکید می کند و به آنها بستری برای درخشش می دهد ضمن تأکید بر کارشان. بسیاری از افرادی که در این نمایش ظاهر می شوند مضامین بصیرت آمیز و جالبی را درباره موضوعات ارائه می دهند ، از جمله تحریریه پوشش بازی ها ، توسعه و موارد دیگر. از نظر شنیدن یکی از نمایش های کوچکتر در این لیست است اما اهمیت آن را کم نمی کند.

YouTube Apple Spotify

Retronauts

برخلاف بیشتر نمایش های این لیست ، Retronauts پادکست تاریخی است که بیشتر برای بازیهای یکپارچهسازی با سیستمعامل است – از این رو نام آن است. در آن ، این پنل درباره بازیهای مهم گذشته و چگونگی تأثیر آنها روی بازیهای امروزی بحث می کند. آنها همچنین شامل مهمانانی هستند که بصیرت هوشمندانه ای از تاریخ بازی های 40 ساله ارائه می دهند. پیش از این ، این نمایش مربوط به 1Up بود ، اما هنگامی که خروجی ایستاد ، Retronauts ادامه هید. در حالی که خدمه به طور انحصاری در مورد بازی های یکپارچه سازی صحبت نمی کنند ، این موضوعات اغلب به نوعی به بازی های قدیمی از گذشته مربوط می شوند.

حتما بخوانید:
خرید عمده و تکی سیر سیاه دکتر بیز/09109483228

سیب

Waypoint Radio

میزبانان Waypoint Radio هستند معاونین افسران آستین واکر ، راب زاکنی ، پاتریک کلپک و ریکاردو کنتراس. با ترکیبی سالم از بحث های مربوط به بازی های ویدیویی و اخبار صنعت ، کارمندان همه چیز را جالب نگه می دارند. پادکست همچنین نقش بازی های ویدیویی را در جهان پوشش می دهد. خدمه از بحث در مورد سیاست و سایر مسائل مهم بازی های ویدیویی در دنیای واقعی نمی ترسند ، بنابراین انتظار نداشته باشید که همیشه به موضوعات ناخوشایند گوش دهید. هنوز هم ، این پنل بسیار سرگرم کننده است. با خنده و بحث بصیرت در مورد بازی های ویدیویی ، Waypoint Radio هنگام چیدن یک انتخاب عالی می کند پادکست Spotify. بسیاری از نمایش های این لیست تمایل دارند که فقط به قلمرو بازی ها بچسبند. اما از آنجا که رویدادهای خبری معمولاً به صنعت بازی های ویدیویی سرازیر می شوند ، پوشش دادن بازی ها به روشی که تیم Vice انجام می دهد اغلب مرتبط و آموزنده است.

YouTube Apple Spotify

GameSpot بعد از تاریکی

پادکست نسبتاً جدیدی در مقایسه با سایر لیست های این لیست ، GameSpot After Dark محصولی از است GameSpot با مجری جیک دکر همچنین از افراد مشهور دیگر این شرکت مانند لوسی جیمز ، تامور حسین و مایکل هینگهام می شنوید. از لحاظ قالب ممکن است شبیه باشد ، اما رسم واقعی صدای GameSpot After Dark است. میزبانان میهمانان متنوع و فریبنده ای را طراحی می کنند که برای برجسته کردن بسیاری از جنبه های صنعت طراحی شده اند و بیشتر آنها بر ارکان مختلف بازی ها تمرکز دارند. نتیجه یک نمایش کاملاً گردآوری شده با کمی چیز برای همه است. چه شما بازی های انیمه ای را ترجیح می دهید ، Dark Souls یا Destiny ، ارزش گوش دادن به After Dark را دارد.

YouTube Apple Spotify

تبر خداي خون

Ax of the Blood God پادکست رسمی نقش آفرینی (RPG) USgamer است و یک تغییر اساسی مورد نیاز بازی های ویدیویی روزمره است. بیشتر پادکست های ذکر شده برای بحث در مورد بازی ها به طور کلی است ، اما Ax of the Blood God کاملا RPG است.

این ژانر کم جنایی است. میزبانان کت بیلی و نادیا آکسفورد دانشمندان درخشان آرپیجی هستند که از Pokemon گرفته تا Fable و Fallout همه موارد را پوشش می دهند. صدای آرامش بخش آنها حال و هوای دوستانه ای به پادکست می دهد ، بدون اینکه پرخاش کند همه چیز RPG را جستجو می کند. این یک لیست منحصر به فرد به لیست روزانه پادکست های شما در ژانر فراموش شده است.

ما می دانیم که شما بسیار شلوغ هستید ، شما فقط تمام بازی های اصلی خود را انجام می دهید. به سختی می توان از پس همه موارد دیگری که در صنعت بازی در جریان است ، گرفت. با تعادل مناسب پادکست ها ، می توانید از اخبار مطلع شوید ، تئوری بیاموزید و الهام بگیرید. این پادکست ها می توانند چیزهای زیادی ارائه دهند و طیف گسترده ای از موضوعات را مرور کنند ، بنابراین سعی کنید به آنها گوش دهید و ترکیب کامل خود را پیدا کنید. چه کسی می داند ، این میزبان های پادکست مطمئن حتی می توانند به شما کمک کنند بازی مورد علاقه جدید خود را پیدا کنید.

Apple Spotify

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir