بهترین واگن ها برای سال 2020اگر به خودرویی بزرگتر از یک سدان اما کوچکتر از SUV نیاز دارید ، وقت آن است که به یک استیشن نگاه کنید. واگن های استیشن مدرن فاصله زیادی با واگن های عظیم روکش چوبی دهه های 1970 و 1980 داشته اند و اکنون بهترین استیشن ها دارای صندلی های راحت و فضای داخلی بزرگ و همچنین فضای چمدان و تجهیزات افسانه ای هستند.

چه به دنبال یک ماشین همه کاره روزمره خوب و چه یک استیشن واجد ارزش باشید ، لیستی از بهترین ون های تعدادی از تولیدکنندگان و تقریباً با هر بودجه در اختیار شما قرار می دهیم.

بهترین ماشین: سوبارو اوتبک

چرا باید این را بخرید: این فریاد همه معاملات است.

برای کیست: رانندگان به دنبال خودرویی هستند که بتواند هر کاری انجام دهد.

چقدر هزینه دارد: 26،645 دلار

چرا سوبارو اوت بک را انتخاب کردیم:

اکثر خودروسازان در دهه 1990 واگن استیشن خود را تغییر داده و حفره ها را با SUV پر کردند. سوبارو در جاده ماند. او فهمید که می تواند با گذاشتن واگن ها روی چوبی و کمی سالم تر به فروش ارزان قیمت واگن ادامه دهد. چندین دهه تجربه ، Outback را به بهترین استیشن موجود جدید در ایالات متحده تبدیل کرده است.

Outback سعی می کند همه چیز همه باشد. در بیشتر موارد موفق می شود. به لطف سیستم چهار چرخ متقارن سوبارو نسبتاً مقرون به صرفه ، نسبتاً کارآمد و فوق العاده توانمند است. این برای مدل سال 2020 جدید است و به روزرسانی ها شامل صفحه نمایش لمسی 11.6 اینچی موجود است که سیستم سرگرمی و سرگرمی StarLink سوبارو را نشان می دهد. کاربران می توانند آیکون های موجود در منوی خانه را دقیقاً مانند تلفن های هوشمند مرتب کنند و نقطه اتصال Wi-Fi موجود ، مسافران را در حین حرکت متصل نگه می دارد. فناوری Outback همچنین می تواند به شما در قطع ارتباط کمک کند. سیستم سرگرمی و سرگرمی آن با یک برنامه از قبل نصب شده به نام Chimani همراه است ، که اطلاعاتی در مورد بیش از 400 پارک ملی در ایالات متحده ، از جمله تاریخچه و موارد برجسته هر مکان را ارائه می دهد.

دسترسی به یکی از پارک ها به لطف فاصله 7.7 اینچی از زمین نباید مشکلی ایجاد کند. ظرفیت حمل 32.5 با چهار سرنشین و 75.7 با صندلی های عقب تا خورده بررسی می شود.

این موتور سطح ابتدایی دارای یک موتور چهار سیلندر تخت و تنفس 2.5 لیتری تخت است که 182 اسب بخار قدرت و 176 پوند گشتاور تولید می کند. برای خودرویی به این اندازه زیاد نیست ، بنابراین خریداران می توانند به یک موتور چهار سیلندر تخت توربوشارژ 2.4 لیتری با قدرت 260 اسب بخار قدرتمندتر منتقل شوند. و 277 پوند- فوت گشتاور هر دو چهار سیلندر توسط انتقال متغیر مداوم (CVT) جابجا می شوند.

بهترین ماشین با قیمت مقرون به صرفه: Mini Clubman

چرا باید این را بخرید: شما یک واگن می خواهید که بانک را بشکند.

برای کیست: خریدارانی که به دنبال تفریح ​​و جا هستند.

چقدر هزینه دارد: 30900 دلار

چرا Mini Clubman را انتخاب کردیم:

بسیاری از واگن های استیشن باقی مانده در ایالات متحده ، مدل های گران قیمت تزئین شده با کپی های شیک شبیه SUV هستند. Mini Clubman با افتخار این روند را رد می کند. این مدل به عنوان مقرون به صرفه ترین مدل سقف بلند در آمریکا خودنمایی می کند و جاده را به عنوان یک هاچ بک در آغوش می گیرد. این بدان معنا نیست که این یک ماشین اساسی و محروم است که مانند یک محوطه جریمه احساس می شود. این مکان راحت برای سفر است ، به لطف چیزهای خوب مانند صفحه نمایش لمسی 6.5 اینچی برای سیستم سرگرمی و فرمان جلای چرمی. سنسورهای استاندارد پارکینگ عقب اطمینان حاصل می کنند که شما آن را کوتاه تر از گذشته نمی کنید.

Clubman آنقدر کوچک نیست که از اسمش پیداست. محموله آن با 17.9 فوت مکعب با چهار سرنشین و یک کراس اوور 47.9 سی سی با صندلی های عقب تا خورده بررسی می شود. ما چهار بازیکن NBA را در کراس کانتری در Clubman قرار نمی دهیم ، اما برای چهار بزرگسال متوسط ​​و تجهیزات آنها به اندازه کافی جادار است. حتی می توانید مسافر پنجم را روی صندلی عقب فشار دهید.

حتما بخوانید:
نحوه تنظیم کنترل های والدین در Xbox Series X

با سطح 134 اسب بخار از یک موتور 1.5 لیتری سه سیلندر ، سطح ابتدایی Clubman Cooper در یک مسابقه برنده نخواهد شد. اگر به انرژی بیشتری نیاز دارید ، می توانید با آرم John Cooper Works که 300 اسب بخار قدرت از 2.0 لیتری توربو چهار ارائه می دهد ، به مدل بروید. این یک ماشین کاملاً سریع است و کنترل شبیه کارت را فراهم می کند که Mini با آن شناخته شده است. مینی همچنین یک مدل میان رده به نام کوپر S با قدرت 189 اسب بخار را ارائه می دهد.

بهترین ماشین مسافرتی: Buick Regal TourX

چرا باید این را بخرید: شما فضای SUV می خواهید ، اما نه فاصله زمین.

برای کیست: رانندگان با سبک زندگی فعال.

چقدر هزینه دارد: 29370 دلار

چرا ما Buick Regal TourX را انتخاب کردیم:

بیوک یکی از خودروسازانی بود که در دهه 1990 واگن ها را رها کرد. هنگامی که Regal TourX را راه اندازی کرد ، برای اولین بار پس از نزدیک به 20 سال ، به طور غیر منتظره درب این بخش را زد. این سقف بلند دارای تابعیت دوگانه است. این پاسخ آمریکایی به سوبارو اوتبک است ، اما در آلمان طراحی شده و در آنجا ساخته شده است. این ترکیب یک واگن جهانی شایسته را ایجاد می کند که هنگام حمل چهار مسافر و تجهیزات ارزش سفر ، خوشحال است که مایل ها را طی می کند.

TourX در پایین تر از Subaru Outback قرار دارد و بنابراین شباهت بیشتری به رانندگی دارد اما از مواردی نیست که از لغزندگی جاده جلوگیری کند. این موتور به صورت انحصاری با سیستم محرک چهار چرخ در دسترس است ، بنابراین موتور 2.0 لیتری توربو چهار سیلندر با 250 اسب بخار قدرت آن را حفظ می کند ، حتی اگر شرایط آب و هوایی کمتر از حد ایده آل باشد. در اینجا شماره دیگری وجود دارد که می خواهید به خاطر بسپارید: 73.5. این ظرفیت بار آن در فوت مکعب با صندلی های تخت عقب تا شده است. جادارتر از ابعادی است که نشان می دهد.

سازگاری با Apple CarPlay و Android Auto به صورت استاندارد ارائه می شود و خریدارانی که باید با تلفن همراه خود در ارتباط باشند ، یک نقطه اتصال اختیاری را برای Wi-Fi در ماشین سفارش می دهند. بیوک همچنین برنامه ای را ارائه می دهد که به رانندگان امکان می دهد TourX را قفل کرده ، قفل آن را باز کرده ، راه اندازی کرده و از راه دور فشار تایر را کنترل کنند. اگر یکی را می خواهید سریع اقدام کنید: بیوک تأیید کرده است که رگال در سال 2020 بازنشسته خواهد شد.

بهترین خودروی پیشرفته: ولوو V90 کراس کانتری

چرا باید این را بخرید: شما عاشق نحوه ساخت واگن توسط سوئدی ها هستید.

برای کیست: خریدارانی که بیش از هر چیز راحتی و آرامش را می خواهند.

چقدر هزینه دارد: 54،550 دلار

چرا ما ولوو V90 و V90 کراس کانتری را انتخاب کردیم:

تجربه ولوو در بخش واگن بی نظیر است. اما در حالی که سقف طولانی 240 که در دهه 1990 مونتاژ کردید اصطلاح فایده گرایی را تعریف می کند ، متحدان V90 Cross Country بهتر از هر یک از مدل های قبلی خود شکل می گیرند و کار می کنند ، فراموش نکنید که این فناوری فراموش نمی شود. استفاده از سیستم سرگرمی و سرگرمی ولوو بصری است و ما دوست داریم که در صفحه لمسی بالا با وضوح بالا به سبک عمودی نمایش داده شود.

ایمنی جز essential اساسی هر ولوو است. علاوه بر کیسه های هوای بی شمار ، V90 Cross Country به صورت استاندارد با Pilot Assist (که از خروج خودرو از لاین خود جلوگیری می کند) ، ترمز اضطراری خودکار ، عملکرد اطلاعاتی تابلوی جاده و کروز کنترل تطبیقی ​​ارائه می شود. این واگن هنگامی که حرکت دشوار می شود ، پشت می کند.

طرح زیبا ، گیلاس بالای کیک است. از خارج دیده می شود ، زیبا و کم رنگ است. این یکی از تفسیرهای مورد علاقه ما از زبان طراحی فعلی ولوو است. در داخل ، به نظر می رسد و احساس می شود یک هتل پنج ستاره در اسکاندیناوی است.

حتما بخوانید:
برگزاری رای اعتماد به پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی در 29 آذر

به خاطر داشته باشید که ولوو V90 معمولی را نیز ارائه می دهد بدون لوازم جانبی محکم و با فاصله کمتر از زمین. این یک مدل خاص فقط برای سفارشات است ، در حالی که Cross Country به طور گسترده در سراسر کشور در دسترس است.

بررسی کامل ولوو V90 کراس کانتری ما را بخوانید

بهترین اتومبیل رانده شده: پورشه پانامرا اسپورت توریسمو

چرا باید این را بخرید: مثل واگن می کشد اما مثل پورشه می رود.

برای کیست: رانندگانی که برای رسیدن به ایکیا به یک راه واقعاً سریع نیاز دارند.

چقدر هزینه دارد: 98000 دلار

چرا ما پورشه پانامرا اسپورت توریسمو را انتخاب کردیم:

شرط می بندم شما فکر نمی کردید نام پورشه را در لیست بهترین واگن های استیشن آمریکا ببینید. ما تصور نمی کردیم که هرگز شرکت آلمانی را در این شرکت گنجانده باشیم تا اینکه تحول گسترده تری از نسل دوم پانامرا به نام Sport Turismo را منتشر کردیم. این خودرو براساس سدان پانامرا ساخته شده و دو ماشین تقریباً در زیر ورق فلز یکسان هستند ، اما اسپورت توریسمو با صندلی های عقب تا 49 فوت مکعب فضای در صندوق عقب ارائه می دهد.

صندوق عقب را ببندید و روی صندلی راننده بنشینید تا یک صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی با وضوح بالا 12.3 اینچ پیدا کنید. این یک ماژول با کاربرد آسان است که دارای زمان پاسخگویی سریع و در بیشتر قسمتها منوهای نسبتاً کم عمق است ، خصوصاً با توجه به اطلاعات فراوان برنامه ریزی شده در نرم افزار. سازگاری Apple CarPlay استاندارد است. پورشه همچنان به مخالفت با Android Auto ادامه می دهد ، اگرچه ممکن است در آینده ای نه چندان دور شکست بخورد.

پورشه Sport Turismo را در پنج طعم مختلف از مدل پایه گرفته تا Turbo S E-Hybrid مدرن ارائه می دهد. ما GTS را انتخاب می کنیم که تعادل خوبی بین قابلیت استفاده روزمره و عملکرد روزانه برقرار می کند.

بررسی کامل ما از پورشه پانامرا اسپورت توریسمو را بخوانید

واگن نهایی: فراری GTC4Lusso

چرا باید این را بخرید: شما به دنبال بهترین استیشن هستید.

برای کیست: هر کسی که نیاز دارد مردم و تجهیزات را در سریعترین زمان ممکن بکشد.

چقدر هزینه دارد: 300000 دلار

بهترین اتومبیل لوکس: ما فراری GTC4 را انتخاب کردیم

فراری GTC4Lusso برای همه اتومبیل های جدید کاملاً مهم است. اگرچه مطمئناً از بسیاری از وسایل نقلیه معمولی سقف بلند کمتر رانندگی می کند و در واقع چهار درب نیست ، اما ما همچنان به آن به عنوان یک واگن استیشن نگاه خواهیم کرد و فکر می کنیم چنین کاری خواهید کرد.

GTC4Lusso Ferrari با فناوری ایمنی ، راحتی و عملکرد پیشرفته همراه است. دفعه دیگر که با GTC4Lusso در ماجراجویی آفرود یا برفی بعدی خود حرکت می کنید ، عاشق کنترل چهار چرخ محرک خواهید بود. در حالی که بیشتر مدل های فراری فضای ذخیره سازی را ذخیره می کنند ، این مورد در مورد GTC4Lusso صدق نمی کند. با استفاده از این وسیله نقلیه لوکس ، به اندازه کافی 28 فوت مکعب در صندوق عقب قرار می گیرید ، که بیش از فضای کافی برای برداشتن هر دنده ای است که برای فرار در آخر هفته به آن نیاز دارید.

آکوستیک باورنکردنی موجود در ماشین و صندلی های راحت حالتی لوکس به سفر می دهد. این طرح شامل عملکردهای مرطوب سازی و فیلتراسیون است که مانع از سر و صدای خارجی می شود و کنترل آب و هوایی بهتری ایجاد می کند.

همچنین تحت تأثیر قدرت آن قرار خواهید گرفت. قدرت این خودرو از یک موتور 6.3 لیتری تنفس طبیعی V12 حاصل می شود که 680 اسب بخار قدرت یا از 3.9 لیتری توئین توربوی V8 با 610 اسب بخار قدرت تولید می کند. در سریعترین تنظیمات ، رسیدن به ایستگاه 60 مایل در ساعت فقط 3.4 ثانیه طول می کشد ، بنابراین می توانید با اطمینان شرط بندی کنید که قبل از سایر اسکی بازان به دامنه ها برسید.

بررسی کامل Ferrari GTC4Lusso را بخوانید

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir