[ad_1]

سامسونگ گلکسی نوت 10 به لطف صفحه نمایش AMOLED پویا ، دوربین با کیفیت بالا و ویژگی های اتصال ، برای کمک به شما در به اشتراک گذاری فایل ها و موسیقی برجسته است. این دستگاه قدرتمندی است که برای کاربرانی که عاشق چند وظیفه ای هستند طراحی شده است.

اگر برای اولین بار از Galaxy Note 10 یا 10 Plus خود استفاده می کنید ، ویژگی های بسیاری وجود دارد که احتمالاً هنوز آنها را بررسی نکرده اید. صرف چند دقیقه برای کشف این ویژگی های مختلف ، اطمینان حاصل می کند که دستگاه جدید شما هیچ رازی را از شما پنهان نمی کند.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

نحوه گرفتن عکس از صفحه

جان ولاسکو / روند دیجیتال

این ممکن است آسان به نظر برسد – و همین حالا است که بدانید چه کاری باید انجام دهید – اما با یک دکمه روشن / خاموش که مانند دکمه Bixby یک وظیفه مضاعف ایجاد می کند ، گرفتن عکس از نوت 10 و نوت 10 پلاس کمی متفاوت از سایر تلفن ها است. با اندروید همان ترکیب کلید همچنان در اکثر تلفن های Android اعمال می شود – کاهش صدا و دکمه روشن / خاموش ، اما به جای نگه داشتن آنها ، فقط باید آنها را فشار داده و رها کنید. رونق! انجام دهید!

سامسونگ همچنین حرکاتی را اضافه می کند که می توانید فعال کنید ، مانند کشیدن کف دست خود روی صفحه یا حتی گرفتن صفحه از قسمت انتخاب شده صفحه در منوی فرمان Air S Pen. تنظیمات قبلی را می توانید در پیدا کنید تنظیمات> پیشرفته> حرکات و حرکات> برای گرفتن عکس انگشت خود را تند بکشیددر حالی که با کشیدن S Pen و انتخاب می توان به مورد دوم دسترسی داشت انتخاب هوشمند از منوی فرماندهی هوایی.

نحوه تنظیم مجدد دکمه کناری

دکمه روشن / خاموش Note 10 به طور پیش فرض تنظیم شده است تا صفحه با یک کلیک بیدار شود ، Bixby را با فشار طولانی فعال کرده و با دو بار ضربه زدن دوربین را باز کنید. با این کار مجبور می شوید تلفن را از طریق کلید نرم افزاری در قسمت اعلان خاموش کنید. خوشبختانه ، می توانید Bixby را از این معادله حذف کرده و به جای آن منوی خاموش کردن را فشار دهید. این را می توان به تغییر داد تنظیمات> ویژگی های پیشرفته> دکمه کناری.

در همان منو ، می توانید عملکرد دو ضربه زدن میانبر دوربین را به یکی برای Bixby یا برنامه نصب شده دیگری تغییر دهید.

چگونه دستگاه خود را جستجو کنیم

سامسونگ مدتهاست که با یک ویژگی جستجوی مفید در همه دستگاه ها از منحنی پیشی می گیرد. این برنامه از طریق برنامه های نصب شده ، تنظیمات ، پرونده ها ، تقویم ، گالری ، Spotify و Play Store برای مطابقت با درخواست شما اسکن می کند و همچنین یک گزینه جستجو در Google را ارائه می دهد.

این یک روش سریع ، مفید و عالی برای مقرون به صرفه تر کردن تلفن شما است. دسترسی به آن نیز آسان است. فقط کشوی برنامه را باز کنید و روی نوار جستجو در بالا ضربه بزنید.

نحوه استفاده از نمای پنجره ای

جان ولاسکو / روند دیجیتال

نمای پاپ آپ از صفحه بزرگ شما بهره می برد و تعامل اعلان های انتخابی را آسان می کند. هنگامی که از یادداشت 10 استفاده می کنید و اعلان تقریباً از هر نوع برنامه ای است ، می توانید نمادی را در صفحه نمایش نشان دهید که برای گسترش یک پنجره کوچک برنامه ، روی آن ضربه بزنید. در اینجا می توانید داستان را بخوانید ، به پیام پاسخ دهید ، یا هر کاری را که به طور معمول در نسخه تمام صفحه انجام می دهید انجام دهید ، سپس پس از پایان کار فقط آن را ببندید.

این کار را فقط برای برنامه های انتخاب شده می توانید انجام دهید یا آن را برای همه آنها فعال کنید. فقط وارد شوید تنظیمات> ویژگی های پیشرفته> پنجره هوشمند جایی که می توانید انتخاب کنید کدام برنامه ها می خواهند این قابلیت را داشته باشند.

نحوه راه اندازی Edge Panel

پانل Edge یکی از مواردی است که می توانید فراموش کنید تا زمانی که بخواهید میانبر سریع برنامه ها یا ویژگی های مکرر استفاده کنید.

به طور پیش فرض ، با چندین برنامه فعال و بارگیری می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به انتهای سمت راست صفحه نگاه کنید و در آن زبانه ای شفاف را ببینید که فقط نگاه می کند. روی این ضربه بزنید و بکشید تا پانلی باز شود که می توانید به این میانبرها دسترسی پیدا کنید یا آنها را شخصی سازی کنید. در اینجا حتی می توانید چندین صفحه نمایش به زمان دسترسی و یادآوری ها اضافه کنید ، که می توانید با یک کش رفتن که برای باز کردن صفحه لبه استفاده می کنید ، روی چرخ فلک هزینه کنید.

اگر به هر دلیلی فعال نیست ، می توانید به تنظیمات> نمایشگر> صفحه نمایش لبه> صفحه لبه برای پیکربندی پانل خود

نحوه استفاده از Samsung Notes برای رونویسی یادداشت های دست نویس

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های جدید یادداشت برداری ، توانایی نوت 10 در رونویسی یادداشت های دست نویس به متن در برنامه Samsung Notes است. ادغام جدید با Microsoft Word همچنین به شما امکان می دهد یادداشت های دست نویس را مستقیماً به یک سند Word صادر کنید ، جایی که آنها نیز رونویسی می شوند.

متأسفانه ، به نظر می رسد این کار توسط دو سرویس مختلف با نتایج متفاوت انجام شده است. در آزمایش خود ، متوجه شدیم که یادداشت ها در برنامه Samsung Notes با دقت بیشتری رونویسی می شوند تا زمانی که مستقیماً به Word ارسال می شوند. در صورت لزوم همچنان می توانید متن رونویسی شده را به یک سند Word صادر کنید و این همان چیزی است که ما برای بهترین نتیجه توصیه می کنیم.

با این حال ، رونویسی در برنامه سامسونگ سامسونگ بسیار شهودی است. بنابراین در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است. پس از نوشتن یادداشت خود ، آن را ذخیره کنید ، سپس روی بدنه یادداشت دست نویس ضربه بزنید تا به منوی پایین دسترسی پیدا کنید. به دنبال نمادی با حرف بزرگ T همراه با یک جعبه سیاه کوچک با خراش باشید و آن را لمس کنید. یک جعبه متن با متن تبدیل شده ظاهر می شود ، سپس می توانید آن را کپی یا ذخیره کنید. از اینجا ، می توانید روی دکمه اشتراک گذاری کلیک کنید تا متن رونویسی شده جدید خود را به یک سند Microsoft Word صادر کنید. نخود آسان!

نحوه نقشه برداری از دکمه S Pen برای راه اندازی سایر برنامه ها

جان ولاسکو / روند دیجیتال

شرط می بندم شما نمی دانستید که می توانید این کار را انجام دهید. در واقع این یکی دیگر از موارد آسان است و بهتر است که S Pen به جای اینکه همیشه یک دوربین جانبی باشید ، برای نیازهای شخصی خود مفیدتر باشد. حتی چند برنامه وجود دارد که می توانید علاوه بر برنامه دوربین ، با S Pen دستکاری کنید ، از جمله مرورگر وب ، Snapchat ، گالری و Samsung Notes.

برای پیکربندی برنامه ای که با پایین نگه داشتن S Pen شروع می شود ، به پایین بروید تنظیمات> پیشرفته> S Pen> عملیات هوا> دکمه Pen را نگه داریدو برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید. عملکردهای خاص برنامه که توسط دکمه S Pen فعال می شوند را می توان از همان منوی Air Air تغییر داد تنظیمات> پیشرفته> S Pen> عملکرد هوا> اقدامات درون برنامه ای.

نحوه پیش نمایش عکس ها و پیوندها با S Pen (نمای هوا)

جان ولاسکو / روند دیجیتال

Air View یکی دیگر از ویژگی های سودمندی است که با قلم S Pen آماده و آماده است. با Air View می توانید موشواره خود را روی پیوندهای وب ، عکس ها یا رویدادهای تقویم قرار دهید تا اطلاعات بیشتر را در یک پنجره بازشو مشاهده کنید. نگه داشتن قلم در بالا یا پایین صفحه همچنین می تواند صفحه را پیمایش کند ، اما این کمی مفید است.

برای فعال کردن این فصل تنظیمات> پیشرفته> S Pen> Air View و سوئیچ را روشن کنید تا با این عملکرد پیچیده شروع شود.

چگونه آنچه را که هنگام برداشتن قلم S Pen اتفاق می افتد ، شخصی سازی کنیم

حذف S Pen به طور پیش فرض منوی Air Commands را باز می کند ، که شامل بسیاری از ویژگی هایی است که هنگام برداشتن قلم به دنبال آن هستید ، مانند انتخاب صفحه ، یادداشت برداری و نوشتن روی صفحه. با این حال ، اگر گردش کار دیگری دارید ، می توانید این گزینه های میانبر را با استفاده از قلم یا بزرگنمایی روی صفحه ، برای برنامه ها یا ویژگی های مختلف مانند Google Translate تنظیم کنید.

اگر از این گزینه ها راضی نیستید ، یک چیز دیگر وجود دارد که می توانید امتحان کنید. وقتی از ابتدا قلم S Pen را بردارید ، می توانید کاملاً اتفاقاتی را که رخ می دهد تغییر دهید. با این حال ، باید توجه داشته باشیم که اگر این کار را انجام دهید ، اقدامات زیادی انجام نخواهید داد. در اصل ، شما قادر خواهید بود یادداشتی را مستقیماً ایجاد کنید یا فقط دستگاه کاری از پیش ببرد.

برای شخصی سازی این میانبرها ، به این قسمت بروید تنظیمات> پیشرفته> S Pen> دستورات سریع یا برای تغییر عملکرد حذف S Pen ، به بروید تنظیمات> پیشرفته> S Pen> هنگامی که S Pen حذف شد.

نحوه استفاده از S Pen در ابتدا با OneNote

مایکروسافت یک نکته برنامه یادداشت برداری ، مانند سایر آفیس ها ، از قلم داخلی برای دستگاه های لمسی مبتنی بر ویندوز مانند سرفیس پشتیبانی می کند. این در واقع یک ویژگی کوچک مفید است که ممکن است قبلاً بدون آنکه متوجه شوید با آن روبرو شده اید. پشتیبانی از قلم طبیعی به این معنی است که OneNote یک برنامه انطباقی است که می داند چه زمانی از قلم برای “نوشتن” روی صفحه شما استفاده می شود. در واقع به نحوه کار روی صفحه لمسی پاسخ می دهد و در صورت لزوم می تواند به صورت خودکار از ورودی صفحه کلید به ورودی قلم تغییر دهد.

کمی تخم مرغ عید پاک مخفی که سامسونگ تبلیغ نمی کند این است که این ترفند قلم بومی هنگام استفاده از قلم Android S نیز جواب می دهد یک نکته ap وقتی در One Note هستید ، فقط شروع به تایپ کردن با S Pen می کنید و بلافاصله حالت های ورودی را برای شما تغییر می دهد. این باعث می شود که در صورت لزوم بتوانید بین یادداشت های دست نویس (یا خط دار) جابجا شوید یا سریع با صفحه کلید مجازی تایپ کنید. نکته منفی این است که هرگونه یادداشت دست نویس شما ، حداقل در برنامه Android به متن تبدیل نمی شود.

نحوه استفاده از میانبرهای صفحه کلید شناور برای صفحه قفل شده

یکی از ویژگی هایی که هم در نوت 10 و هم در نوت 10 پلاس از آن لذت می بریم ، امکان داشتن میانبرهای شناور در صفحه قفل است. به طور سنتی ، تلفن ها دارای میانبرهای پیش فرض برای برنامه دوربین و تلفن هستند که در دو گوشه پایین صفحه قفل ثابت شده اند.

با این حال ، اگر شما علاقه مند به تغییر چیزها و دسترسی به برنامه های مختلف از صفحه قفل هستید ، می توانید میانبرهای صفحه کلید شناور را به سنسور اثر انگشت روی صفحه وارد کنید.

فقط برو تنظیمات> قفل صفحه> دستورات سریعو سپس ضربه بزنید دکمه شناور. همچنین می توانید با تغییر میانبرها ، از Camera and Phone به Chrome و Google Maps ، برنامه های میانبر را به آنها تغییر دهید.

چگونه یادداشت 10 خود را تحویل بگیریم تا از خواب بیدار شود

ممکن است یک ویژگی انقلابی نباشد ، اما اینکه فقط با برداشتن یادداشت 10 یا 10 Plus خود بیدار شوید ، صرفه جویی در وقت بسیار خوبی است. برای فعال کردن این ویژگی به ویژگی های پیشرفته> حرکات و حرکات. پس از ورود به زیر منوی حرکات و حرکات ، فشار دهید بلند شوید تا از خواب بیدار شوید. پس از فعال شدن ، برداشتن تلفن هنگام خواب یا در حالت آماده به کار ، صفحه قفل آن را روشن می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر