[ad_1]

Audio Technica AT-LP120X USB بهترین میزگرد با کمتر از 500 دلار است. با بهبود نسل قبلی محبوب خود ، AT-LP120 ، آخرین تکرار “X” همچنان صدای عالی را ارائه می دهد ، در عین حال دارای ویژگی های ارزشمندی مانند تقویت کننده داخلی و اتصال USB است ، و آن را به گزینه ای واضح برای سطح ورود برای اکثر مردم.

تیم ما 50 سال است که در معادن صوتی مصرفی و حرفه ای کار می کند و برخی از ما حتی در حمله موسیقی دیجیتال هرگز وینیل را رها نکرده ایم. ما اعتقاد داریم که Audio Technica AT-LP120X USB شما را خوشحال خواهد کرد ، اما اگر آن را احساس نکنید ، ما چهار گزینه را انتخاب کرده ایم که هر یک چیز منحصر به فردی را به میز می آورد (چرخش) ، اما هنوز به سقف بودجه 500 دلار پایبند است.

توجه: برخی از این میزهای گردان دارای یک تقویت کننده داخلی هستنددر حالی که دیگران این کار را نمی کنند. پیش تقویت کننده دستگاهی است که سیگنال را از صفحه چرخان تقویت می کند تا الکترونیک مدرن بتواند آن را تولید کند. در حالی که گیرنده های بسیار قدیمی دارای ورودی phono هستند ، برخی از دستگاه های جدید اینگونه نیستند. اینکه شما به پیش تقویت کننده نیاز دارید یا خیر ، به تنظیمات گیرنده / تقویت کننده و بلندگوی مورد علاقه شما بستگی دارد..

بهترین میزهای گردان زیر 500 دلار دسته بندی
Audio Technica AT-LP120X USB به طور کلی بهترین صفحه چرخان
اولین Pro-Ject Carbon بهترین صدا
Stanton T.62 M2 بهترین گزینه با قیمت پایین
U-Turn Orbit Plus بهترین نگاه
سونی PS-HX500 بهترین برای پاره شدن وینیل

به طور کلی بهترین میزگرد: Audio Technica AT-LP120X USB

بهترین میزهای گردان تحت عنوان 500 audiotechnica at-lp120X

چرا باید این را بخرید: قابلیت های ساده ، ظاهر کلاسیک و اتصال USB.

برای کیست: علاقه مند جدید به وینیل که می خواهد یک صفحه گران قیمت و عالی با قیمت مناسب برای سالها داشته باشد.

چرا Audio Technica AT-LP120X-USB را انتخاب کردیم:

Audio Technica LP120 کلاسیک مدت هاست که میزگرد اصلی علاقه مندان به وینیل مبتدی است و ما خوشحالیم که اعلام می کنیم که این نسخه با نسخه به روز شده تغییر نکرده است. AT-LP120X-USB دارای یک موتور درایو مستقیم قابل اطمینان است که امکان راه اندازی و توقف سریع را فراهم می کند ، برخلاف سیستم کمربند محور که برخی از صوتی ها با این قیمت ترجیح می دهند. اما فقط به این دلیل که این یک مدل سطح پایین است ، به این معنی نیست که از ویژگی هایی برخوردار نیست. داخلی ، اختیاری فونو اختیاری به شما امکان می دهد که صفحه چرخان را به یک جفت بلندگوی مجهز به استریو خانگی وصل کنید ، خواه ورودی فونو باشد یا نه. همچنین می توانید پیش تقویت کننده را خاموش کرده و در صورت انتخاب پیش تقویت کننده phono خارجی خود را اضافه کنید. نوار کاست و قلم موجود نیز قابل تغییر است و اگر می خواهید مجموعه کمیاب Beatles پدر خود را دیجیتالی کنید ، یک درگاه USB وجود دارد که به شما امکان می دهد صفحه چرخان را مستقیماً به رایانه خود متصل کنید. واقعاً نمی توانید اشتباه کنید Audio Technica AT-LP120X USB.

بهترین میز چرخان صدا: Pro-Ject Debut Carbon

بهترین میزهای گردان زیر 500 نورافکن کربنی

چرا باید این را بخرید: تونر فیبر کربن ، کارتریج Ortofon 2M Red و صفحه جامد.

برای کیست: یک صوتی بلندپرواز بلند پرواز که هنوز در یک دفتر گوشه ای فرود نیامده است ، اما به پول با بالاترین کیفیت اجزا requires نیاز دارد.

چرا ما اولین کربن Pro-Ject را انتخاب کردیم:

این میز مجهز به کمربند که برای تعیین استانداردهای جدید در گروه صوتی های مقرون به صرفه طراحی شده است ، دارای یک تونر لوله کربنی برای کاهش رزونانس ناخواسته ، برق بی صدا DC ، ضبط سنگین تر از سابقه و کارتریج Ortofon 2M Red است. برای کمک به شما در رسیدن به صدای مطلوب. این میز نه تنها شگفت انگیز به نظر می رسد ، بلکه فوق العاده به نظر می رسد. شما باید تصمیم بگیرید که آیا یک رنگ روشن را از بین هفت گزینه موجود انتخاب کنید یا شاید چیزی محدودتر باشد. خوشبختانه با چنین میز خنک ، پاسخ غلطی وجود ندارد. اگر به دنبال بهترین صدا برای پول هستید ، هیچ خریدی بهتر از آن وجود ندارد اولین Pro-Ject Carbon.

بهترین میز گران قیمت ارزان: Stanton T.62 M2

بهترین میزهای گردان زیر 500 stanton t 62

چرا باید این را بخرید: قابلیت ساده شده و پتانسیل بروزرسانی طولانی مدت.

برای کیست: شنونده وینیل جدید که می خواهد یک میز کاملاً طراحی شده برای شروع سرگرمی جدید خود داشته باشد.

چرا Stanton T.62 M2 را انتخاب کردیم:

بسیاری از میزهای گردان سطح ورودی دارای ویژگی های بیشتری نسبت به Stanton T.62 M2، اما آنها از کیفیت کلی این عرشه برای مبتدیان برخوردار نیستند ، که یک موتور درایو مستقیم پایدار و یک تنار خوب طراحی شده با یک کارتریج قابل تعویض را ارائه می دهد. T.62 M2 با در نظر گرفتن دی جی ها طراحی شده است و یک صفحه گرد بسیار مقاوم است که باید سالها دوام داشته باشد و کاست قابل تعویض به این معنی است که در نهایت خریداران می توانند با خرید جدیدی از Audio Technica یا Ortofon صدای خود را ارتقا دهند. استفاده از T.62 M2 با دکمه بزرگ پخش / مکث و کنترل سرعت نیز آسان است. طراحی اصلی سیاه و آبی این مدل را به سریعترین مدل در محدوده قیمت سطح پایین تبدیل نمی کند ، اما باید به خوبی سلامتی شما را تکمیل کند. اگر برای کمترین مقدار دلار به بهترین میزگرد نیاز دارید ، دیگر نگاه نکنید.

صفحه گردان با بهترین ظاهر: U-Turn Orbit Plus

چرا باید این را بخرید: صدای عالی و طراحی عالی در بسیاری از گزینه های رنگ روشن.

برای کیست: عاشقی به سبک وینیل که می خواهد ظاهری عالی و همچنین صدای عالی داشته باشد.

چرا ما مدار گرد Plus را انتخاب کردیم:

U-Turn’s Orbit Plus یکی از بهترین صدا و زیباترین صفحه های گردان است که می توانید با کمتر از 500 دلار خریداری کنید و این بیشتر به دلیل سادگی آن است. در صورت سفارش خاص (با 70 دلار اضافی بالاتر از مدل پایه 290 دلار) ، هیچ اتصال USB ، ویژگی بازگشت خودکار و تنها آمپلی فایر داخلی وجود ندارد. در حقیقت ، آنقدر ساده است که مدل پایه حتی اهرم فلاش هم ندارد (اگرچه می توانید 40 دلار اضافی برای آن بپردازید و خودتان آن را نصب کنید) ، بنابراین اکثر کاربران باید سوزن را به صورت دستی تنظیم کنند و همچنین تسمه را به صورت دستی تنظیم کنند. برای تغییر بین 33 و 45 دور در دقیقه. همه اینها برای تازه واردان می تواند دلهره آور باشد ، اما کسانی که می توانند از آن استفاده کنند یک صفحه گرامافون محکم پیدا می کنند که بی سر و صدا کار می کند و عالی به نظر می رسد ، با نشانه های طراحی زیبا مانند کمربند فوقانی که به شما امکان می دهد چرخیدن دیسک های مورد علاقه خود را از دوچرخه تماشا کنید. این واقعیت که این جدول به شکل کوتاه شده ای در دسترس است ، نشانه تمرکز فوق العاده U-Turn روی کیفیت است. این به شما هر آنچه نیاز دارید و هیچ چیز دیگری ندارید. U-Turn Orbit Plus همراه با یک کارتریج عالی Ortofon OM5E است که می توانید از آن ارتقا دهید ، و میز بزرگ اکریلیک باعث می شود تا وینیل شما به راحتی چرخش داشته باشد و یک سرمایه گذاری طولانی مدت زیبا را رقم بزند که سالها پیش در فضای گوش دادن شما می درخشد.

بهترین میزگرد برای پارگی وینیل: Sony PS-HX500

بهترین میزهای گردان زیر 500 سونی ps-hx500

چرا باید ، اما این: مبدل استثنایی داخلی به مبدل آنالوگ به دیجیتال و اتصال USB.

برای کیست: صوتی صوتی که می خواهد ضبط های نادر را با بالاترین کیفیت وضوح دیجیتال حفظ کند.

چرا Sony PS-HX500 را انتخاب کردیم:

کسانی که نادرترین شمع موم را دارند ، Sony PS-HX500 را به دلیل قابلیت های حفظش دوست دارند. این قطعه قطعه قطعه قطعه شده است تا ضبط های مورد علاقه شما را با وضوح و گرمی درخشان پخش کند ، اما به خصوص توسط کسانی که می خواهند نادرترین موسیقی آنالوگ با کیفیت بالا را دیجیتالی کنند ، بسیار دوست دارند.

همراه با یک برنامه ضبط با دقت بالا و منحصر به فرد ، پخش کننده از یک مبدل آنالوگ به دیجیتال Texas Instruments با کیفیت استفاده می کند که با حداقل رزولوشن کیفیت 16 بیتی ، 44.1 کیلوهرتز با کیفیت CD انتقال می یابد. از این رو ، آسمان این محدودیت هنگام تبدیل است: عرشه سونی می تواند پرونده ها را تا 24 بیت / 192 کیلو هرتز و حتی 5.6 مگاهرتز DSD منتقل کند – کیفیتی که با هر نوع صفحه نمایش USB در نوع خود قابل مقایسه نیست. قیمت بالای Sony PS-HX500 بیش از آن است که توانایی ذخیره با ارزش ترین سوابق شما بدون اضافه کردن تجهیزات اضافی قایق را اختراع کرده است.

چگونه تست می کنیم

برای دستیابی به بهترین و جامع ترین نتایج ، این میزهای گردان را در آزمایشگاه آزمایش A / V با کیفیت بالا آزمایش کردیم تا مشخصات فنی را از نزدیک بررسی کنیم. ما همچنین آنها را بر روی ضبط های مورد علاقه خود در خانه امتحان کردیم تا بتوانیم تجربه کاربر روزمره را تجربه کنیم. دوره آزمون معمولاً حدود سه هفته طول می کشد ، جایی که ما موسیقی را از ژانرها ، سبک ها و دوره های زمانی مختلف پخش می کنیم.

ما معمولاً هر میزگرد را با طیف گسترده ای از بلندگوهای سطح بالا و تقویت کننده های استریو مورد علاقه خود متصل می کنیم. ما همچنین هر میزگرد را با هر دو تقویت کننده داخلی (در صورت لزوم) و فونو خارجی آن آزمایش می کنیم ، که به ما امکان می دهد صدای صفحه را از دو چرخ دنده داخلی و خارجی بشنویم. در صورت امکان ، آنها را در کنار سایر گزینه ها در همان محدوده قیمت مقایسه می کنیم.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر