[ad_1]

نسل اول تلفن Google Pixel قدیمی است اما خوب است. با وجود عرضه تقریباً در دوران ماقبل تاریخ (خوب ، 2016) ، هنوز هم از یک طراحی آلومینیومی وسوسه انگیز با صفحه نمایش 5 اینچی و پشت شیشه ای بهره می برد. با عملکرد سریع ، یک دوربین عالی و دستیار Google در هیئت مدیره ، دلایل زیادی برای ذخیره کردن یکی از مالکان شما یا انتقال آن به یکی از عزیزانتان وجود دارد. اگر صاحب افتخار یا گیرنده خوشبختی هستید ، همان کار را دارید: از گوشی ظریف خود در برابر خراش ، برآمدگی و قطره محافظت کنید. اگر پرونده فعلی شما در پای آخر است یا Pixel مرمت شده را دریافت یا خریداری کرده اید ، بهترین قاب های شیک و بادوام Google Pixel را برای انتخاب آماده کرده ایم.

طرح کریستال مایع Spigen

کریستال مایع Spigen

اگر فرد مینیمالیست به دنبال محافظت از نور برای Pixel قدیمی تر است ، Spigen Liquid Crystal Design ، یک پوشش شفاف TPU را برای جلوه دادن به گوشی هوشمند خود ایده آل بدانید. قاب انعطاف پذیر بسیار آسان نصب و برداشته می شود و با محافظت از گوشی در برابر خراش و ضربه کار می کند. سوراخ مورب آن اسکن اثر انگشت را آسان می کند.

Topnow مورد Google Pixel

Topnow مورد Google Pixel

کیس Topnow Google Pixel با پلی کربنات سفت و سخت ترکیبی (PC) همراه با پلی اورتان ترموپلاستیک نرم (TPU) طراحی شده است تا الگوهای با شکوه خود را با فناوری چاپ لاک UV و شفاف حفظ کند که پوششی جذاب و آسان برای یافتن فراهم می کند. این مورد به خودی خود با ضخامت متنوعی از سبک های مختلف متناسب با سلیقه شما است.

قاب گوشی موبایل Speck Presidio Grip

قاب تلفن همراه Presidio Grip

کیس مورد علاقه Speck Presidio Grip همه افراد با سبک و راحتی در Google Pixel شما لباس می پوشند. لبه لاستیکی که به بیرون و با زنجیر افزایش یافته است ، حتی شکننده ترین تلفن را از مصمم ترین پروانه ها محافظت می کند و برای حفاظت استثنایی در 10 فوت آزمایش شده است. مورد دو لایه نازکی که یک بار Speck ساخته و باعث بهبود حفاظت می شود. پایان در برابر خراشیدن مقاومت می کند و سبک مدرنی را در گرگ و میش دو رنگ به رنگ آبی یا سیاه ارائه می دهد.

کیف چرمی Noreve Google Pixel

کیف چرمی Google Pixel

اگر این چرم باکیفیت است و احساس پشمالویی آن برای شما مناسب است ، نگاهی به قاب های Noreve برای گوشی Google Pixel خود و به خصوص کیف پول کیف پول به سبک فویل بیندازید. چندین کارت اعتباری درون آن جا دارد و درب آن با یک پین مغناطیسی به طور ایمن بسته می شود. یک پوشش پلاستیکی Pixel شما را در خود جای داده است ، اما برای دسترسی آسان به درگاه ها ، دکمه ها ، دوربین و حسگر اثر انگشت ، برش های دقیق را پیدا خواهید کرد. نیازی به چسبیدن به رنگ مشکی نیست – شما می توانید طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک های مختلف را برای قسمت بیرونی انتخاب کنید.

کیف پلاسمای UAG برای Google Pixel

مورد UAG برای Google Pixel

برای داشتن آرامش واقعی ، Pixel خود را در یکی از موارد Urban Armour Gear قرار دهید. این موارد ترکیبی از یک پوسته سخت و شفاف با یک هسته جذب شوک است. گوشه های تقویت شده ، لنت های لغزشی و یک قاب صفحه لاستیکی ، ویژگی های محافظتی جعبه را بیشتر می کند. درب دکمه ها بزرگ است ، که باعث می شود حتی بدون چشمک زدن راحت تر پیدا و فشار دهید. همچنین می توانید دهانه سخاوتمندانه درگاه ، دوربین و سایر ویژگی ها را پیدا کنید.

مطالعات موردی اختلاف منظر

مطالعات موردی اختلاف منظر الگوی هندسی ظریف پشت این قاب ضمن افزودن نیروی کشش اضافی ، نمای منحصر به فردی را ارائه می دهد. پوسته اصلی از TPU انعطاف پذیر ساخته شده است که نصب آن آسان بوده و شوک ها را به خود جذب می کند. Caseology یک قاب محکم سپر پلی کربنات با رنگ خاکستری متضاد در بالا اضافه کرد ، در حالی که این دکمه با اندازه مناسب برای پورت ها ، دوربین ، سنسور اثر انگشت و سایر ویژگی ها به خوبی کار می کند. این مورد فقط به رنگ سیاه موجود است.

قاب ضد آب FRĒ مقاوم در برابر زندگی برای Google Pixel

مقاوم در برابر سری FRĒ

گزینه های زیادی برای افرادی که به دنبال یک کیف Pixel واقعا محکم هستند که بتواند در برابر عناصر مقاومت کند وجود ندارد ، اما Lifeproof Fre قابل توجه است. در این حالت ، Pixel خود را بچسبانید و می تواند با غرق شدن در آب تا دو متر (6.6 فوت) تا یک ساعت زنده بماند. همچنین از دو متر حفاظت جامد در برابر سقوط ارائه می دهد. این مورد از هر گوشه ای Pixel شما را پوشش می دهد ، بنابراین هیچ مشکلی برای آسیب رساندن به آن ایجاد نمی شود ، اما همچنین به این معنی است که شما باید با روکش های درگاه کنار بیایید و این مقدار کمی بیشتر می شود.

مورد Google Pixel برای Cruzerlite Bug Droid Circuit

مورد Google Pixel برای Cruzerlite Bug Droid Circuit

در اینجا یک مورد ساده TPU آورده شده است که محافظت اساسی را برای یک هزینه کم فراهم می کند. این مورد دارای بریدگی دقیق برای همه موارد ، از جمله دکمه ها است. این نازک و انعطاف پذیر است ، برای محافظت بیشتر ، لب کوچکی در اطراف نمایشگر دارد. به رنگ سبز موجود است و دارای یک طرح شماتیک با یک طلسم اندروید در پشت است. این یک مورد شفاف است ، بنابراین می توانید چیزی از طراحی Google را در زیر مشاهده کنید.

مورد Speck Presidio پاک شود

مورد Speck Presidio پاک شود

خط Presidio Speck نازک تر از موارد محبوب CandyShell است ، اما با این وجود محافظت در برابر سقوط را ارائه می دهد که می توانید به آن اعتماد کنید. این مورد از سقوط Pixel تا ارتفاع هشت فوت محافظت می کند. این گوشی دارای پوشش دکمه های لمسی و بریدگی دقیق حسگر اثر انگشت ، درگاه ها ، دوربین و سایر ویژگی های تلفن شما است. همچنین کاملاً واضح و تقریباً کاملاً خالی از جزئیات است ، به جز یک آرم کوچک با یک ستاره Speck در بالا سمت راست.

مورد Spigen Slim Armour

بهترین موارد Google Pixel - مورد Spigen Slim Armour

هدف اصلی Spigen با قاب اسلیم آرمور تأمین جذب شوک بدون افزودن عمده به گوشی است. این کیف دو لایه از TPU انعطاف پذیر و پلی کربنات سخت ساخته شده و از گوشی شما در برابر حوادث روزمره محافظت می کند. این کیس دارای بریدگی هایی برای دوربین ، اسپیکر و اسکنر اثر انگشت است و اسکنر دارای یک شیب برجسته برای دسترسی سریع و راحت است. دکمه ها پوشیده شده اند ، اما احساس آنها آسان است و در پشت آن یک پایه قرار دارد تا هنگام پخش موسیقی یا فیلم ، تلفن را بلند کنید.

مورد از سری OtterBox Defender

بهترین موارد Google Pixel - سری OtterBox Defender

کیف OtterBox Defender یک محافظ صفحه داخلی را در اختیار شما قرار می دهد که باید هر کجا که بروید نمایشگر را در شرایط عالی نگه دارد. این برای مقاومت در برابر قطره ها ، گرد و غبار و خراش ها طراحی شده است ، همانطور که با قرار دادن پوشش برای دکمه ها و پورت ها ، و همچنین مناطق برجسته اطراف دوربین ، بلندگوها و حسگر اثر انگشت نشان داده شده است. کیف دیفندر همچنین دارای یک محافظ کمربند است که برای محافظت از آن ، گوشی و قاب را در جای خود قرار می دهد.

VRS Design Simple Mod Case

بهترین موارد Google Pixel - VRS Design Simpli Mod

همانطور که از نام آن پیداست ، مورد Simpli Mod از VRS Design ساده است. با برخی محافظت ها ، با تأکید بیشتر بر سبک ، تجارت می کند ، بنابراین از بسیاری از موارد رقیب ، نازک تر است و دارای نقص طراحی است که دکمه ها و پورت های گوشی را نشان می دهد. با این حال ، اگر به توانایی خود در کار اطمینان دارید ، آنچه در محافظت کم است ، مشکلی ایجاد نمی کند ، بنابراین نواقص بالقوه آن را به دارایی های زیبایی تبدیل می کند. در پشت از چرم استفاده می کند تا ظاهری منحصر به فرد با احساس با کیفیت ایجاد کند ، اما سبک 1.13 اونس است. به رنگ قهوه ای یا مشکی موجود است.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر