بهترین معامله برای Samsung Galaxy S20 Ultra Black Friday برای سال 2020.


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

اندی بوکسال / روند دیجیتال

محدوده Galaxy S20 سامسونگ توسط بزرگترین مدل ، Galaxy S20 Ultra لنگر انداخته است. و به لطف معاملات جمعه سیاه ، کاملاً کاهش یافته ، کامل است 250 دلار از قیمت اصلی در آمازون. گرچه هنوز گران است ، 1150 دلار بسیار خوشمزه تر است – و این قیمت عالی برای یکی از بزرگترین و بهترین تلفن های سامسونگ است. این یکی از بهترین پیشنهادات موجود برای جمعه سیاه آمازون است.

سامسونگ به دلیل قدیمی بودن قیمت گلکسی S20 به طور منظم قیمت آن را کاهش می دهد ، اما تخفیف ها هرگز اینقدر پایین نیامده اند – بنابراین جمعه سیاه زمان مناسب برای تغییر Galaxy S20 Ultra است. اگرچه این گوشی در حال حاضر چند ماه از عمر آن گذشته است ، اما هنوز هم بهترین فناوری سامسونگ است. با یک نمایشگر 6.8 اینچی OLED زیبا ، طراحی عالی فلز و شیشه و مجموعه ای از چهار دوربین که هم عکس هایی با جزئیات می گیرد و هم عکس های بزرگنمایی شگفت انگیز ، در اینجا چیزی برای دوست داشتن وجود دارد.

اگرچه گلکسی نوت 20 اولترا بسیاری از ویژگی های مشابه را ارائه می دهد ، شما ممکن است علاقه زیادی به پرداخت هزینه اضافی برای قلم S نداشته باشید – و S20 Ultra در عوض یک انتخاب عالی است. همانطور که در بررسی Galaxy S20 Ultra گفتیم ، این تلفن با ترکیب مشخصات ، سخت افزار ، قابلیت دوربین و نرم افزار قدرتمند تحت تأثیر قرار می گیرد. و این فقط در طول سال به لطف به روزرسانی های نرم افزار سامسونگ بهبود یافته است. و از آنجا که این بهترین گوشی در این شرکت است ، تا چند سال دیگر نیز به روزرسانی های خود را ادامه خواهد داد – هیچ گونه پشیمانی برای خریدار وجود ندارد.

حتما بخوانید:
نحوه اتصال کنترل کننده Xbox One به کامپیوتر

من می دانم که حتی با تخفیف ، Galaxy S20 Ultra قیمت های کمی بالاتر است. اما نیازی نیست که اکوسیستم سامسونگ را ترک کنید تا یک تلفن محکم با قیمت عالی تهیه کنید – گلکسی S20 FE فقط جمعه سیاه 550 دلار است. تقریباً به اندازه S20 Ultra بزرگ است و تقریباً به همان اندازه قدرتمند است و حتی با همان نرم افزار کار می کند. اما این البته در عملکرد دوربین و کیفیت سخت افزاری یک گام پایین می آورد ، اما ممکن است شما برای خرج کردن با این تجارت موافقت کنید نیم به اندازه تلفن.

معاملات بیشتری برای تلفن های هوشمند از قبل موجود است

همیشه بهتر است قبل از انتخاب تلفن ، تمام معاملات موجود در گوشی های هوشمند جمعه سیاه را مشاهده کنید. برخی تخفیف های شیب دار حتی در جدیدترین مدل ها و فروشندگان گرم وجود دارد.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir