بهترین معامله برای مایکروسافت سایبر دوشنبه برای سال 2020


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

عجله کن! معاملات دوشنبه سایبری منقضی می شود و شما نمی خواهید تنها کسی باشید که پس انداز معاملات بزرگ را از دست می دهید. و در حال حاضر ، حتی می توانید در یک بار خرید Microsoft Office Home و Student 2019 صرفه جویی کنید. در حال حاضر ، این نرم افزار فقط 100 دلار برای Newegg است – 50 دلار تخفیف کامل – اما فقط برای مدت زمان محدود.

نرم افزار بسیار محبوب و کاملاً مدرن ، Microsoft Office Home و Student 2019 معمولاً 150 دلار برای یک بار خرید هزینه می کند. یک بسته اولیه ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه هر پنی ارزش دارد – و اکنون ، با 50 دلار تخفیف ، قطعاً یک سرقت است.

نرم افزار Microsoft Office Home و Student 2019 هم روی Mac و هم Mac قابل نصب است. با این حال ، دستگاه های نصب ارائه شده باید روی ویندوز 10 یا MacOS کار کنند. این خرید یکبار مصرف با هر سه نسخه کلاسیک 2019 Word ، Excel و PowerPoint برای یک دستگاه ارائه می شود و آن را به یک خرید مناسب ایده آل برای یک دانشجو یا یک کاربر بزرگ مایکروسافت تبدیل کرده است. علاوه بر این ، استفاده از پشتیبانی مایکروسافت به مدت 60 روز با خرید و بدون هیچ گونه هزینه اضافی لحاظ شده است. با این حال ، اگر می خواهید برای بیش از یک دستگاه نرم افزار خریداری کنید و شامل برنامه های Premium Office ، ایمیل ، تقویم ، فضای ذخیره سازی و ویژگی های پیشرفته ارتباطی و امنیتی است ، می خواهید در عوض در مورد یکی از گزینه های خانواده ، کسب و کار یا شخصی لاف بزنید. این.

حتما بخوانید:
دارندگان آیفون 11 ممکن است به تعویض صفحه رایگان نیاز داشته باشند

خوشبختانه ، برخی از گزینه های دیگر Microsoft Office نیز در حال حاضر برای Cyber ​​Monday در Newegg تخفیف دارند. گزینه Professional 2019 40 دلار با قیمت 400 دلار تخفیف دارد و گزینه Home and Business 2019 30 دلار با قیمت 220 دلار است. با این اوصاف ، Microsoft Office Home و Student 2019 اکنون یکی از ارزانترین گزینه ها و قطعاً بیشترین گزینه ها است. بسیار کاهش یافته ، و آن را بهترین پیشنهاد برای کاربران یک دستگاه می کند. برای کسانی که به دنبال یک دستگاه قابل استفاده مجدد یا ویژگی های برتر هستند ، باید هزینه یکی از گزینه های نرم افزار Office را بپردازید.

معاملات بیشتر مایکروسافت اکنون در دسترس هستند

در بازار نرم افزارهای رایانه ای یا سایر محصولات محبوب فناوری؟ با تمام پیشنهادات Cyber ​​Monday در این روز همراه باشید تا شانس پس انداز بسیاری از محصولات مورد علاقه خود را از دست ندهید. اما به یاد داشته باشید: تخفیف ها از نیمه شب آغاز می شوند – اگر نه زودتر – بنابراین باید سریع اقدام کنید و قبل از اینکه خیلی دیر شود خرید کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

حتما بخوانید:
طراحی داخلی دیگر راز نیست

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید