بهترین معاملات iPad برای Black Friday 2020: iPad Air ، iPad Mini ، iPad Proدر حالی که فروشگاه ها و شرکت های حمل و نقل برای مقابله با افزایش خرید آنلاین به جای شلوار خود پرواز می کنند ، معاملات جمعه سیاه امسال چند هفته زودتر از حد معمول شروع به سقوط کرد. این بدان معنی است که اکنون زمان آن فرا رسیده است که از معاملات بسیاری با iPad جمعه سیاه که در حال حاضر اتفاق می افتد بهره ببرید و در تبلت اپل صرفه جویی بزرگی کنید – چه iPad 10.2 ، iPad Air ، iPad Mini یا iPad Pro. خرید هم ضرری نخواهد داشت ، زیرا بسیاری از خرده فروشان قول می دهند که در صورت کاهش بیشتر قیمت ها از هم اکنون تا 28 نوامبر ، تفاوت را جبران کنند.

این فروش های iPad Black Friday تنها برخی از معاملات تبلت های Black Friday است که اکنون شاهد آن هستیم. اگر امیدوارید خرید ارزان با قیمت ارزان انجام دهید باید سریع عمل کنید. موعد تحویل برای مدلهای منتخب در اواخر ماه نوامبر است ، بنابراین زمان تأخیر تا دسامبر فقط زمان است. خوشبختانه ، ما تمام پیشنهادات جمعه سیاه اپل دیگر را که هم اکنون در دسترس است ، گردآوری کرده ایم ، بنابراین اگر امیدوارید هدیه ای برای Apple Watch یا iPhone خود هدیه دهید ، ما نیز شما را پوشش خواهیم داد.

5 معاملات برتر جمعه سیاه برای iPad

  • iPad iPad 10.2 (32 گیگابایت ، Wi-Fi)280 دلار، 320 دلار بود
  • iPad iPad 10.2 (128 گیگابایت ، Wi-Fi)400 دلار، 429 دلار بود
  • iPad iPad Mini (64 گیگابایت ، Wi-Fi)379 دلار، 399 دلار بود
  • Apple iPad Pro 11.0 (128 گیگابایت ، Wi-Fi)750 دلار، 799 دلار بود
  • Apple iPad Pro 12.9 (128 گیگابایت ، Wi-Fi)950 دلار، 1000 دلار بود

بهترین معاملات جمعه سیاه برای iPad

نحوه انتخاب iPad در جمعه سیاه

امروز پیشنهادات خارق العاده ای برای iPad برای جمعه سیاه کم نیست ، اما کدام مدل را بخریم؟ برای اکثر آنها ، بهترین iPad 10.2 همان آیپدی است که آنها باید انتخاب کنند ، بنابراین ما آن را بهترین تبلت موجود در قفسه ها می نامیم. به اندازه کافی بزرگ و قدرتمند است که تماشای آخرین نمایش برای تماشای Netflix و انجام کار در حالی که از کامپیوتر خود دور نیستید ، لذت می برد ، اما به اندازه کافی ارزان است که در خدمت همه است. اگر به دنبال چیزی کمی کوچکتر و قابل حمل تر ، اما با همان قدرت هستید ، iPad Mini مدلی است که باید انتخاب کنید.

حتما بخوانید:
تسلط بر راه از لباس بچگانه {آیا نیست | این یک {هنر|آثار هنری} است

این باعث می شود iPad Air و iPad Pro باقی بماند. بیایید با مورد آخر شروع کنیم: اگر به دنبال رایانه لوحی برای جایگزینی رایانه خود هستید ، iPad Pro همان موردی است که باید انتخاب کنید. این دستگاه در دو اندازه 9.7 اینچی و 12.9 اینچی ارائه شده است و دارای برش هایی برای کنترل عملکرد چند وظیفه ای شدید اعم از تماشای فیلم یا کار بر روی صفحه گسترده ، وب گردی است. و به یک ایمیل پاسخ دهید ، یا حتی از دو برنامه در کنار هم استفاده کنید. از طرف دیگر iPad Air پاسخی است که iPad 10.2 را برای داشتن صفحه نمایش و دوربین بهتر جستجو می کند.

چه موقع برای معاملات جمعه سیاه برای iPad خرید کنید

iPad در این فصل تعطیلات یکی از پرطرفدارترین هدایا است ، به این معنی که اکنون بهترین زمان خرید برای iPad Black Friday است. مخفی نیست که هم خرده فروشان و هم شرکای توزیع در تلاشند تا تقاضا را به صورت آنلاین حفظ کنند. اکثر خرده فروشان در جمعه سیاه فروش خود را آغاز کرده اند – با بهترین خرید گنجانده شده – و هنوز iPad 10.2 ، iPad Air ، iPad Mini و iPad Pro را دارند و اکنون زمان خرید است. تا پایان ماه صبر کنید و احتمال زیادی وجود دارد که بوی شما قبل از شب سال نو نرسد ، چه رسد به کریسمس.

آیا در جمعه سیاه باید iPad بخرم؟

جمعه سیاه آخرین رویداد بزرگ خرید با تخفیف در سال است. این به این معنی است که بهترین زمان برای خریدن iPad از این کشور 2021 است. از لحاظ تاریخی ، همچنین ارزانترین قیمت تبلت است ، بنابراین اگر می خواهید از خرید خود پول جدی پس انداز کنید ، اکنون زمان خرید است. هر چند به یاد داشته باشید: این جمعه سیاه استاندارد شما نیست. برای کنار آمدن با افزایش خرید آنلاین به دلیل همه گیر شدن ، اکثر خرده فروشان در حال حاضر معاملات iPad Black (و به طور کلی فروش) را آغاز کرده اند و مشتریان را تشویق می کنند تا هم اکنون خرید کنند – و این کار را باید انجام دهید.

حتما بخوانید:
نحوه فروش کهکشان سامسونگ قدیمی خود (بدون پارگی)

از کجا می توان بهترین فروش را برای iPad پیدا کرد

  • جمعه سیاه آمازون: امروز ، آمازون تخفیف های شگرفی را برای کل خط iPad ارائه می دهد. درست است – iPad 10.2 ، iPad Air ، iPad Mini و iPad Pro کاهش می یابد.
  • بهترین خرید جمعه سیاه: Best Buy دارای تخفیف برای iPad 10.2 و iPad Mini و همچنین تعداد انگشت شماری تبلت از تولیدکنندگان دیگر است که آن را به یک مقصد خرید خارق العاده تبدیل کرده است.
  • جمعه سیاه Walmart: Walmart مانند Best Buy علاوه بر برخی تبلت های ارزان قیمت از مارک های دیگر ، در سطل های بازیافت دارای یک iPad 10.2 و iPad Mini است.
ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir