بهترین معاملات موس بی سیم برای Cyber ​​Monday 2020: Apple، Logitech، Razerآخر هفته جمعه سیاه سرانجام به پایان رسید ، اما نگران نباشید: در حال حاضر چندین معامله عالی برای Cyber ​​Monday وجود دارد که می توانید در این دقیقه برنده شوید. از آنجا که خرید در این فصل بیشتر بصورت آنلاین انجام می شود ، بیشتر خرده فروشان در حال گسترش فروش دوشنبه سایبری خود به یک رویداد یک هفته ای هستند – این بدان معناست که اکنون زمان مناسب برای یافتن تخفیف های زیبا در همه فناوری ها ، از جمله بهترین معاملات ماوس بی سیم سایبر است. دوشنبه با این حال ، این بدان معنا نیست که می توانید وقت تلف کنید. از آنجا که پنجره های تحویل امسال بیشتر است و این به دلیل افزایش فروش خرده فروشی آنلاین است ، اگر می خواهید قبل از کریسمس وارد شود به زودی می خواهید موارد اضافی خود را سفارش دهید.

اندازه تخفیف ها به خودی خود حیرت انگیز به نظر می رسد ، بنابراین ما قبلاً کار بر روی سنگین را انجام داده ایم تا این نمای کلی از بهترین پیشنهادات ماوس بی سیم Cyber ​​Monday را که در حال حاضر در دسترس شما است ، به شما ارائه دهیم. ما همچنین نکاتی را در مورد آنچه باید جستجو کنیم قبل از کلیک بر روی دکمه “خرید” ارائه داده ایم. ما برای بهترین معاملات صفحه کلید بی سیم Cyber ​​Monday نیز همین کار را انجام داده ایم ، بنابراین در مورد لوازم جانبی بی سیم کاملاً تحت پوشش قرار می گیرید.

بهترین معاملات ماوس بی سیم برای Cyber ​​Monday

نحوه انتخاب ماوس بی سیم

مطمئن نیستید از کجا می توانید به دنبال ماوس بی سیم جدیدی بگردید؟ ابتدا به بودجه خود فکر کنید ، سپس برای بهترین ارزش برای خود به آن پایبند باشید. دوم ، نگاهی به بهترین راهنمای ماوس و بهترین راهنمای ماوس بی سیم بیاندازید تا نگاهی دقیق به بهترین موش های خاص موجود داشته باشید.

سپس به نحوه استفاده از موس بی سیم فکر کنید. یکی از دلایل اصلی خرید ماوس بی سیم توسط بسیاری از افراد ، بازی است. اگر این مورد است ، باید در نظر بگیرید که سنسور لیزر یا نوری چقدر پیشرفته است تا به اندازه کافی سریع باشد تا بتواند با واکنش های شما همگام شود. مطمئن نیستید که منظور ما از لیزر و اپتیک چیست؟ نگران نباشید ، ما همه چیز را در راهنمای نوری و لیزری خود توضیح داده ایم ، بنابراین منطقی خواهد بود. نکته اصلی که باید بدانید این است که شما نباید سرعت ماوس را محدود کنید ، در غیر این صورت عملکرد بازی شما آسیب می بیند. برای یک ماوس گیمینگ ، ارزش بررسی گزینه های احتمالی شخصی سازی و اینکه آیا ماوس دکمه های زیادی دارد که می توانید دوباره برنامه ریزی کنید ، است. Razer و Logitech گزینه های عالی بازی را ارائه می دهند.

حتما بخوانید:
24. احداث مخازن ذخیره آب توسط ژئوممبران

برای یک موش روزمره ، این بستگی به نحوه استفاده از آن دارد. موس ارگونومیک برای استفاده منظم با Logitech MX Master 3 بسیار خوب است. اگر فقط به یک چیز اساسی نیاز دارید ، اما برای استفاده معمولی ، می توانید برای ماوس هزینه بسیار کمتری پرداخت کنید. روش دیگر ، اگر قصد سفر یا مسافرت مکرر با آن را دارید ، Microsoft Surface Mobile Mouse را در نظر بگیرید که هم قابلیت حمل و هم راحتی را ارائه می دهد.

البته ، عمر باتری را فراموش نکنیم. اگر در حال خرید ماوس هستید ، باید بررسی کنید که آیا باتری قابل شارژ است یا از باتری های معمولی استفاده کرده است که می توانید آنها را تعویض کنید. ما همیشه باتری های قابل شارژ را ترجیح می دهیم که عمر بیشتری داشته باشند و به این معنی است که شما مجبور نیستید مرتباً باتری بخرید.

سرانجام ، وقتی صحبت از یک ماوس بی سیم است که به دست شما می چسبد ، مطمئن شوید که برای چپ دست ها یا راست دستها کار می کند یا خیر. برخی از موش های بی سیم مبهم هستند ، که این مشکل را حل می کند ، اما شما باید قبل از فشار دادن دکمه خرید بررسی کنید.

چقدر باید برای ماوس بی سیم هزینه کنید؟

قیمتی که برای ماوس بی سیم در Cyber ​​Monday پرداخت می کنید به آنچه می خواهید برای آن استفاده کنید کاهش می یابد. یک ماوس ساده و بدون دردسر برای استفاده روزمره از کامپیوتر بسیار مقرون به صرفه است و می توانید یک هدف کلی خوب را با قیمت 20 یا 30 دلار تهیه کنید.

با شروع به کار اندکی افزایش قیمت ها کمی افزایش می یابد. به عنوان مثال ، موش های متمرکز به بازی معمولاً از حدود 50 دلار شروع می شوند و می توانند بیش از 150 دلار باشند. این به این دلیل است که آنها با مجموعه ای از ویژگی های طراحی شده برای بهبود روند بازی مانند سنسورهای فوق العاده دقیق و دکمه های قابل برنامه ریزی اضافی ارائه می شوند. به همین ترتیب ، موش هایی که برای کارایی و کاربران قدرتمند طراحی شده اند ، به لطف ویژگی های خاص طراحی شده می توانند بیش از 100 دلار باشند.

حتما بخوانید:
این لباس هایی است که گردشگران فضایی در Virgin Galactic می پوشند

در آخر ، گزینه انتخاب ماوس ارگونومیک وجود دارد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که راحت تر از موش های معمولی هستند تا فشار دست شما را کاهش دهند. لازم نیست هزینه زیادی داشته باشد ، اما ابتدا بررسی ها را بخوانید – شما نمی خواهید یک موش ارزان قیمت ارگونومیک بخرید که در واقع کمک به تسکین استرس نمی کند.

آیا برخی معاملات ماوس بی سیم برای درست بودن خیلی خوب هستند؟

با معاملات بسیار زیاد ، اجتناب ناپذیر است که برخی بهتر از دیگران باشند. برخی از خرده فروشان از Cyber ​​Monday بهانه ای برای خلاص شدن از سهام قدیمی و منسوخ شده ای که در غیر این صورت برای فروش تلاش می کنند ، هستند. این بدان معنی است که شما همیشه باید یک مطالعه مقدماتی انجام دهید – بررسی ها را بخوانید و مشخصات را بررسی کنید تا مطمئن شوید هر محصولی که در فروش می بینید نیاز شما را برآورده می کند. شما نمی خواهید یک تخفیف بزرگ جذب شوید فقط برای اینکه بفهمید دستگاه به طور ناامیدنی قدیمی است و آنچه را که لازم دارید انجام نمی دهد.

نکته دیگری که باید بدانید دامنه تاکتیک های فشار بالا است که توسط برخی فروشگاه های آنلاین استفاده می شود. ممکن است یک تایمر شمارش معکوس مشاهده کنید که به شما هشدار می دهد که زمان زیادی برای انجام خرید شما باقی نمانده است. در جای دیگر ، این هشدارها وجود دارد که سایر خریداران قبلاً کالای شما را به سبد خرید خود اضافه کرده اند. از هر تاکتیکی که استفاده می کنید ، مهم است که وحشت نکنید – اگر معامله ای مناسب شما نیست ، تعداد افراد دیگری که به آن نگاه می کنند مهم نیست. کمی تحقیق کنید و در مکان خوبی برای یافتن موارد زیادی خواهید بود.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir