بهترین معاملات طلای ارزان قیمت Xbox Live برای نوامبر 2020اگر به بازی مشغول هستید ، بدون شک آگاه هستید که با انجام آنلاین بازی مورد علاقه خود می توانید ویژگی های اضافی مانند چند نفره را باز کنید. با این حال ، برای انجام این کار در Xbox 360 یا Xbox One ، به یک اشتراک فعال Xbox Live Gold نیاز خواهید داشت. برای اینکه این مورد در کیف پول شما کمی راحت تر باشد ، ما وب را مرور کرده ایم و بهترین معاملات را برای Xbox Live Gold در یک مکان شامل 1 ماه Xbox Live Gold ، 3 ماه Xbox Live Gold و 6 ماه Xbox Live Gold قرار داده ایم. اشتراک

بعد از چیزی کمی متفاوت؟ مجموعه بهترین پیشنهادات Xbox One را برای جمعه سیاه بررسی کنید.

بهترین معاملات امروز Xbox Live Gold

محصولات مرتبط

Xbox Live Gold چیست؟

Xbox Live Gold عضویت اشتراکی است که اگر بخواهید با Xbox One یا Xbox 360 به صورت آنلاین بازی کنید لازم است. هزینه اشتراک مشترک Xbox Live Gold 10 دلار در هر ماه یا 60 دلار در سال است. Xbox Live Gold همچنین به اعضای امکان دسترسی به مزایای اضافی مانند بازی های رایگان هر ماه و تخفیف در بازی های دیجیتال منتخب را می دهد.

چه به تنهایی بازی کنید ، چه با یک دوست ، یا به عنوان بخشی از همکاری آنلاین با گروهی از غریبه ها ، برای انجام این کار به Xbox Live Gold احتیاج دارید. اشتراک شما همچنین امکان دسترسی به سیستم مهمانی و گپ صوتی را فراهم می کند تا بتوانید هنگام بازی با گروه های خود ارتباط برقرار کنید.

هر ماه مایکروسافت از طریق برنامه Games with Gold به اعضای Xbox Live Gold بازی های رایگان ارائه می دهد. این بازی ها فقط برای مدت زمان محدودی (دو هفته یا یک ماه) در دسترس هستند و می توانند از طریق وب سایت Xbox خود استفاده کنند. سپس می توانید بازی را به صورت رایگان بارگیری و ذخیره کنید. خبر خوب در مورد این ویژگی این است که اگر اجازه دهید اشتراک شما منقضی شود ، هنگام تمدید اشتراک خود بازی را پس می گیرید ، حتی اگر اشتراک غیرفعال نباشد نمی توانید بازی را انجام دهید.

حتما بخوانید:
SSD چیست؟ | روندهای دیجیتال

اگر ایکس باکس 360 دارید و بازی هایی دارید که از طریق Games with Gold خریداری کرده اید ، اگر تصمیم دارید که به ایکس باکس وان ارتقا دهید ، دیگر نگران از دست دادن آن بازی ها نخواهید بود. مایکروسافت تضمین می کند که همه بازی های Xbox 360 که از طریق Games with Gold منتشر می شوند ، از طریق سازگاری عقب در Xbox One قابل پخش هستند.

عضویت Xbox Live Gold شما همچنین شامل معاملات طلا است، که پیشنهادات اختصاصی بازیهای دیجیتالی ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 را به مشترکان می دهد. معاملات هر هفته تغییر می کند و پیشنهادات فعلی را می توانید در وب سایت معاملات با طلا مشاهده کنید. اگر یک بازی را از طریق معاملات طلایی خریداری می کنید، حفظ آن به شما بستگی دارد ، حتی اگر اشتراکتان لغو شود یا منقضی شود.

لازم به ذکر است که Xbox Live Gold با Xbox Live Silver متفاوت است (که اکنون Xbox Live Free نامیده می شود. نسخه رایگان دارای ویژگی های محدودی است که به شما امکان می دهد لیست دوستان خود را ایجاد کنید ، یک حساب کاربری ایجاد کنید و Gamertag ، مرور بازی ها ، پخش جریانی محتوای ویدئویی از شبکه Zune ، بارگیری بازیها و موارد الحاقی از Xbox Live Marketplace ، ارسال و دریافت پیام با سایر کاربران Xbox Live مانند متن یا صوت و برقراری تماس ویدیویی با دوستان با استفاده از Video Kinect (در صورت داشتن Kinect). قیمت آن این است که شما نمی توانید با Xbox Live Free بصورت آنلاین بازی کنید.

حتما بخوانید:
5 نکته کلیدی در تشخیص ورق فومیزه با کیفیت

آیا Xbox Live Gold برای بازی Fortnite مورد نیاز است؟

Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های دهه اخیر است. اگرچه بارگیری و پخش رایگان است ، اما اگر بخواهید آن را در Xbox One یا Xbox 360 انجام دهید ، به Xbox Live نیاز خواهید داشت. بنابراین ، اگر نمی خواهید داغترین بازی آنلاین را که همه در حال انجام آن هستند از دست دهید ، یکی از معاملات طلای Xbox Live Gold را که در بالا ذکر کردیم ، دریافت کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir