[ad_1]

با کمرنگ شدن سایبر دوشنبه در غروب آفتاب ، برخی معاملات هنوز هم برای دوشنبه سایبری در دسترس هستند. معاملات سیب دوشنبه اپل واچ از بیشترین درخواست های هدیه و دلیل خوب است – Apple Watch Series 6 و Apple Watch SE فقط بهترین ساعت های هوشمندی هستند که پول می تواند خریداری کند.

خرید با مدل:

خرده فروشان چندین معامله Apple Cyber ​​Monday را با آیفون ، آیپد و سایر محصولات محبوب اپل ارائه می دهند و اگر به دنبال جفت شدن با تلفن Android خود هستید ، ساعت های هوشمند Cyber ​​Monday نیز در بسیاری از فروش های دیگر وجود دارد.

دوشنبه Cyber ​​با اپل واچ سری 6 معاملات انجام می شود

این مدل به عنوان جدیدترین اپل واچ سری ، گرانترین مدل است. بهترین معاملات Cyber ​​Monday Apple Watch Series 6 که در حال حاضر اتفاق می افتد فقط در نسخه استاندارد GPS است ، اما فروش زیادی از مدل تلفن همراه وجود دارد.

معاملات دوشنبه سایبری Apple Watch SE

SE یک جایگزین ارزان برای سری 6 است. با داشتن برخی از فناوری های کوتاه تر ، هم اکنون می توانید معاملات بسیار خوبی برای Cyber ​​Monday Apple Watch SE پیدا کنید.

دوشنبه سایبری با معاملات سری 5 اپل واچ همراه است

به عنوان یک فناوری نسل قبلی ، Apple Watch Series 5 همچنان مانند یکی از بهترین ساعت های هوشمندی که می توانید خریداری کنید رفتار می کند. می توانید تقریباً با همان قیمت SE تهیه کنید.

دوشنبه Cyber ​​معاملات سری Apple Watch 4

اگر می خواهید نسل دیگری به عقب برگردید ، می توانید برای اتصال تلفن همراه Apple Watch Series 4 معامله مناسبی داشته باشید. در زیر برخی از بهترین فروش های سایبری این مدل ها را جمع آوری کرده ایم.

دوشنبه سایبری معاملات سری 3 Apple Watch

اگر به دنبال ارزان ترین ساعت Apple Watch هستید ، سری 3 الگوی شماست. تنها 179 دلار ، این یکی از معدود دستگاه های اپل است که زیر 200 دلار پیدا خواهید کرد. در اینجا بهترین پیشنهادات برای Cyber ​​Monday Apple Watch 3 وجود دارد.

نحوه انتخاب اپل واچ در طی دوشنبه سایبری

اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE به تازگی منتشر شده اند و Cyber ​​Monday آخرین فرصت شما برای برنده شدن یکی از جدیدترین دستگاه های پوشیدنی اپل با تخفیف خوب است. سری 6 پرچمدار جدیدی است که دارای تمام صحبت ها است ، از جمله مجموعه ای جامع از ویژگی های ردیابی تناسب اندام ، یک چیپ ست جدید قدرتمند و یک صفحه نمایش فوق العاده همیشه روشن – و بهترین ساعت هوشمند موجود در آن. اگر جدیدترین و بهترین اپل واچ را می خواهید ، سری 6 این است؛ اگر به دنبال یک بودجه مناسب تر هستید ، Apple Watch SE تقریباً همان عملکرد را ارائه می دهد ، در حالی که فاقد ویژگی هایی مانند نمایش دائمی است.

عرضه این محصولات جدید همچنین فرصتی طلایی را برای به دست آوردن تخفیف برای مدل های آخرین نسل فراهم می کند. سری 6 جایگزین اپل واچ سری 5 بسیار مشابه و بسیار مورد توجه قرار گرفت ، که اخیراً توسط اپل متوقف شد. این معاملات Cyber ​​Monday Apple Watch ممکن است آخرین فرصت شما برای یافتن یک سری 5 جدید با تخفیف خوب قبل از اتمام سهام باشد. اکثر خرده فروشان در حال حاضر قیمت های سری 5 و سری 3 را پس از عرضه سری های جدید 6 و Apple Watch SE کاهش می دهند ، بنابراین اگر نمی خواهید منتظر بمانید ، اینها معاملات خوبی است که در حال حاضر به دنبال آنها هستید.

اگرچه سری 4 و سری 5 متوقف شده اند ، اما اپل واچ سری 3 بسیار موفق همچنان سرگرم کننده است و گزینه ای مناسب برای بودجه و گزینه ای حتی ارزان تر برای Apple Watch SE است. سری 3 حدود 200 دلار است و در این فروش حتی مقرون به صرفه است. معاملات امسال اپل واچ در دوشنبه سایبری آن را بیش از پیش مشخص کرد. اگر به تمام مهارت های پیشرفته پوشیدنی مانند سری 5 و سری 6 نیازی ندارید ، اما فکر می کنید Apple Watch SE هنوز بیش از حد گران است ، سری 3 بی نظیر است.

دوشنبه چقدر باید برای یک ساعت هوشمند اپل صرف کنید؟

ما خبرهای بدی برای شما داریم – اپل واچ تقریباً همیشه گران خواهد بود. با این حال ، ممکن است در Cyber ​​Monday کمی ارزان تر باشند و این بدان معنی است که لحظات کمی بهتر برای انتخاب وجود دارد. متأسفانه بعید به نظر می رسد جدیدترین ساعتهای اپل – سری 6 و SE – تخفیف های عمیقی ببینند. با این حال ، اگر از تهیه اپل واچ قدیمی خوشحال هستید ، کاهش قیمت بسیار بیشتری را در آنجا خواهید یافت.

اگر شما آماده خرید Apple Watch Series 5 یا Series 4 هستید (و باید این کار را انجام دهید ، زیرا هر دو ساعت هوشمند همچنان شگفت انگیز هستند) ، با بیش از 100 دلار تخفیف می توانید معاملات را پیدا کنید. البته هنوز ارزان نیستند اما این تخفیف خوبی است. اگر می خواهید چیزی ارزان تر ، اما همچنان عالی باشد ، سری 3 را ببینید که شاهد پایین آمدن آن به زیر 200 دلار بودیم.

آیا برخی معاملات اپل واچ برای درست بودن خیلی خوب هستند؟

اگر یک محصول اپل بخرید ، وضعیت بسیار خوبی دارید ، زیرا به ندرت اتفاق می افتد که اپل برای برنده شدن محصول بد تولید کند. با این حال ، مطمئن شوید که آنچه را که فکر می کنید خریداری می کنید خریداری کرده اید. چندین نسل از اپل واچ به این معنی است که شما باید از نظر کلمات و اعداد کاملاً محتاط باشید – از سری 6 ، به عنوان مثال برای سری 4 ، پول پرداخت نکنید. فراموش نکنید که برای تحقیق وقت بگذارید و برای خرید هیچ چیز تحت فشار قرار نگیرید ، تایمر را بررسی کنید.

بهترین فروش اپل واچ را از کجا بیابید

دوشنبه سایبری آمازون: آمازون دائما تخفیف های بسیار خوبی برای MacBook Air ارائه می دهد و مدل های MacBook Pro را انتخاب می کند.

Best Buy Cyber ​​Monday: Best Buy اغلب تخفیف های خوبی برای بهترین Apple MacBooks موجود در بازار دارد.

Walmart Cyber ​​Monday: Walmart خرده فروش محبوب دیگری است که قیمت بزرگترین محصولات را کاهش می دهد.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر